COVID-19: BSF, ITBP کنار سالانه گردان دگرگونی همراه Pak, B’desh چین مرزهای

دهلی نو: سالانه چرخش BSF و ITBP سربازان در طول پاکستان و بنگلادش و چین مرز شده است کنار گذاشته تا ماه مارس سال آینده به دلیل شیوع کروناویروس بالا فرمانده دو نیرو گفته است.
مشخصات surjeet سینگ Deswal مدیر کل از دو نیرو گفت که تنها گردان مستقر در “بسیار سخت مناطق” از این سه مهم هند مرزهای خواهد بود چرخش پس از یک ارزیابی از وضعیت شیوع پست جولای.
“ما به تعویق افتاد سالانه روال چرخش تمام گردان در BSF و ITBP برای سال آینده تا مارس 31,” او گفت:.
Deswal یک 1984-دسته ای هند خدمات پلیس افسر هاریانا کادر سر BSF در یک ظرفیت اضافی.
صحبت کردن در مورد امنیت مرزی نیروی او گفت: 12 گردان بود به جای همراه هند جبهه با پاکستان و بنگلادش اما تنها چهار واحد مستقر در ارتفاع بالا و شرایط سخت آب و هوایی خواهد شد و اگر شرایط مجوز پست جولای.
BSF نگهبانان 4,096-متر-طولانی هند و بنگلادش مرز و حدود 2,280 کیلومتر از جلو با پاکستان است.
در مورد وضعیت در طول دو مرز Deswal گفت: نیروی حصول اطمینان از دقیق آب بندی از مرزهای.
در امتداد مرز بین المللی با پاکستان, گفت, شده است وجود دارد هیچ حادثه از نفوذ تروریست ها تا حالا اما “ما بسیار هوشیار” و هر گونه تلاش از جمله برخورد خواهد شد “بسیار فراتر از IB”.
“ما اطمینان حاصل شود که تمام نفوذ تلاش هستند خنثی همراه هر بخشی از هند و پاکستان IB,” DG گفت.
در مورد خواسته سالانه دگرگونی از هند و تبت پلیس مرزی گردان در طول 3,488-متر-خط طولانی از کنترل واقعی با چین گفت: تعدادی از سربازان برای این تمرین در کوه-جنگ آموزش دیده نیروی کمتر بود.
وجود دارد دو ITBP گردان مستقر در “بسیار سخت مناطق” و جایگزینی خواهد بود تصمیم گرفت پست جولای Deswal گفت.
به عنوان در هر تمرین در دو نیروهای مرزی گردان (بیش از 1000 سرباز) جایگزین شده است هر سه سال در حالی که کسانی نوشته شده در مناطق در حال تغییر بعد از دو سال.
مشابه چرخش دو ITBP گردان مستقر ضد Naxal عملیات در چتیسگر نیز کنار گذاشته شده است این سال است.
BSF و ITBP ارشد اضافه شده است که نیروهای ارتش افزایش نیروی انسانی در تمام تشکل های با یادآوری”تعداد محدودی” از کسانی که در مرخصی تا حالا با توجه به این مستند در سراسر کشور.
“حدود 4500 BSF پرسنل و در حدود 2000 مقامات در ITBP در حال حاضر پیوست بازگشت” DG گفت.
“این لازم بود که ما نیاز به چرخش مردان و زنان ما که در حال انجام وظیفه برای ساعت های طولانی (از این مستند آغاز شد March25),” او گفت:.
برخی از این پرسنل نیز نیاز به مرخصی بروید در موارد اضطراری است.
Deswal گفت: پرسنل ساکن در مناطق سبز’ (COVID-19safe مناطق) تنها خواسته شده است برای بازگشت و پیوستن به نزدیکترین واحد یا گردان برای جلوگیری از طولانی سفر.
“فرستاديم و ما خود sanitised وسایل نقلیه به جمع آوری چنین پرسنل. تمام اقدامات احتیاطی گرفته خواهد شد یک بار آنها را گزارش خواهد شد و آنها را تحت اجباری 14 روز در قرنطینه قبل از آنها شروع به” او گفت:.
رئیس دو نیرو اضافه شده است که روال نقل و انتقالات و موارد در این نیروها شده اند را در خود نگه دارد و وجود دارد “بدون ضرورت” در این جبهه.
“نقل و انتقالات در حال حاضر صادر خواهد آورد به اثر یک بار در وضعیت عادی است و حمل و نقل عمومی و امکانات در دسترس هستند. ما به فوریت به انجام این کار,” او گفت:.
“ما نمی خواهد اجازه می دهد هر سختی به نیروهای ما,” او گفت:.
خواسته در مورد نگرانی از افسران مورد امکان تاخیر در روال تبلیغات و برگزاری دپارتمان کمیته ارتقاء (DPC) جلسات DG گفت: این پروسه بودند ،
“وجود دارد هیچ توقف در DPCs و حتی MHA (وزارت امور) است که تصویب چنین طرح های فرستاده شده توسط ما. DPC به طور منظم روند و ما در حال انجام آن است.
“هیچ ارتقاء به تعویق خواهد افتاد. همه دفاتر در حال عملکرد است و اولویت ما برای اطمینان حاصل شود که تمام پرسنل توانید تبلیغات خود را در زمان.این COVID-19 وضعیت نمی خواهد مانع روند تبلیغات,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>