COVID-19: 2 مثبت تا کنون در J&K, 159 نظارت کامل دوره

ITBP and Ladakh police guarding the entrance of Chushot Gongma village which was sealed by the Ladakh administration to contain spread of COVID-19. -Excelsior/Morup Stanzin
ITBP و لاداخ پلیس امنیت ورودی Chushot Gongma ایجاد کرد که مهر و موم شده توسط Ladakh دولت برای مهار گسترش COVID-19. -اکسلسیور/Morup Stanzin

گره افسر MO معلق; اطلاع به مدیر عامل PDA
*مراکز خرید ورزشگاه تفریحی باشگاه های بسته در جامو
Govind Sharma
جامو Mar 13: در حالی که دولت از J&K قلمرو اتحادیه (UT) امروز اطلاع داد که دو مورد بوده است آزمایش مثبت در دانشگاه تهران و 159 نفر از افراد خود را به اتمام 28-بعد نظارت دوره منطقه دادرس جامو دستور بسته شدن همه مراکز خرید و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تفریحی باشگاه در منطقه جامو تا 31 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش رمان Coronavirus.
به گفته یک سخنگوی دولتی دو مورد شده اند آزمایش مثبت تا کنون در دانشگاه تهران در حالی که 159 نفر از افراد خود را به اتمام 28-بعد نظارت دوره است. “1743 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک قرار داده شده اند و تحت نظارت آن به عنوان 1485 افراد تحت صفحه اصلی قرنطینه. افرادی که در بیمارستان قرنطینه ایستادگی در 18 در حالی که 81 نفر از افراد تحت صفحه اصلی نظارت,” او اضافه شده است.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
وی اطلاع داد که 85 نمونه فرستاده شده اند برای تست که 77 آزمایش منفی و تنها دو مورد آزمایش مثبت تا کنون در حالی که به عنوان گزارش شش مورد در حال انتظار.
همه مسافران با داشتن سفر تاریخچه به کروناویروس مبتلا کشورهای در حال توصیه به انجام خودخواسته قرنطینه برای مدت 14 روز از تاریخ ورود خود را سخنگوی گفت و توصیه خانه قرنطینه افراد به ماندن در تهویه اتاق تک ترجیحا با متصل/توالت جداگانه. او بیشتر توصیه می شود آنها را به دور ماندن از افراد مسن زنان باردار و کودکان و افراد با شرکت morbidities در درون خانواده است.
“خانه قرنطینه افراد نیز باید محدود خود جنبش در داخل خانه و تحت هیچ شرایطی حضور در هر اجتماعی/تجمعات مذهبی مانند مراسم عروسی و تسلیت گفت و خواست همه, اجتماعی, مذهبی و سیاسی سازمان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.
این سخنگو گفته است که وجود دارد بدون نیاز به وحشت. او همچنین توصیه های عمومی برای حفظ اجتماعی فاصله اجتناب از سازمان ملل متحد لازم سفر و استفاده از حمل و نقل عمومی و همچنین احتیاطی اساسی از جمله بهداشت فردی و شستن مکرر دست ها با آب و صابون و رعایت سرفه و عطسه رسوم. او درخواست کرد مردم با تب و سرفه و مشکل در تنفس به دنبال مراقبت های پزشکی در اولین.
در ضمن به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش رمان Coronavirus دولت منطقه جامو دستور بسته شدن همه مراکز خرید و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تفریحی باشگاه در منطقه جامو با اثر فوری تا 31 مارس است.
“این است که بدین وسیله دستور داد که تمام مراکز خرید و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تفریحی باشگاه جامو منطقه باید بسته باقی می ماند با اثر فوری تا 31 مارس گفت:” منظور صادر شده امروز توسط منطقه دادرس (DM), Jammu, Sushma Chauhan. هر گونه تخلف از این دستور باید دعوت از عمل تحت هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) به منظور گفت.
“این ویروس دارای یک الگوی انتقال در یک سرعت سریع در مورد تجویز پیشگیرانه پروتکل های مانند اجتناب از تجمع جرم نیست و صرفا به دنبال” DM افزود: در اجتماعات بزرگ در مراکز و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تفریحی باشگاه ها ممکن است باعث گسترش COVID-19 از آلوده و غیر آلوده.
دفاع سخنگو گفت که از نظر رمان coronavirus همه استخدام تظاهرات از ارتش در J&K و لاداخ UTs و دیگر نقاط کشور شده اند به تعویق افتاد یک ماه در حالی که پرسنل ارتش خواسته شده است برای محدود کردن به وظایف ضروری تنها و فراموش حداکثر استفاده از ویدئو کنفرانس و امکانات.
در اوایل صبح به دولت به حالت تعلیق Dr Shafqat خان گره افسر Coronavirus تلاش در جامو و کشمیر. “در انتظار سفارش خود را به انجام Dr Shafqat خان گره افسر Coronavirus تلاش در J&K, پزشکی و سلامت وزارت آموزش و پرورش است بدینوسیله در زیر قرار داده شده تعلیق با اثر فوری در شرایط حکومت 31 جامو و کشمیر خدمات مدنی (طبقه بندی کنترل و تجدید نظر) قوانین 1956” گفت: دستور صادر شده توسط وزیر اضافی به J&K دولت است.
سفارش اضافه شده است که در طول دوره تعلیق افسر باید باقی می ماند متصل با دفتر معاون کمیسر کتهوا/دفتر افسر ارشد پزشکی کتهوا.
در ضمن DC Poonch Rahul Yadav امروز به حالت تعلیق افسر پزشکی, منطقه, بیمارستان, Poonch, دکتر سلیم Bhatti با اثر فوری برای امتناع از انجام وظیفه نظارت در مورد کوروناویروس و خروج از ایستگاه خود را بدون اجازه قبلی است.
“با در نظر گرفتن گسترش COVID-19 ویروس, تیم نظارت تشکیل شد در منطقه Poonch به دنبال خانه قرنطینه مورد اتباع هند در بازگشت از خارج از کشور و طبق Tehsildar حولی Dr Saleem Bhatti, MO, بیمارستان منطقه Poonch بود که deputed در نظارت تیم برای نظارت و پیگیری از خانه قرنطینه مردم در Niabat Poonch حاضر به انجام نظارت وظیفه. بیشتر پرس و جو از CMO Poonch نشان داد که دکتر Bhatti در سمت چپ محل ارسال و رفت به Surankote بدون اجازه قبلی,” منظور از DC Poonch گفت.
“پزشکی حرفه ای در سراسر جهان رفته اند و فراتر از ندای وظیفه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و J&K از این قاعده مستثنی است. چنین نازدار نگرش در بخشی از یک دکتر می تواند تلاش همه متخصصان بهداشت و سلامت دیگر بیهوده است. در نظر داشتن این, Dr Bhatti در زیر قرار داده شده تعلیق با اثر فوری” منظور گفت.
منظور بیشتر به کارگردانی پزشکی سرپرست منطقه, بیمارستان, Poonch به آغاز اقدام انضباطی علیه Dr Bhatti تحت CSC قوانین و ارائه اقدامات انجام شده گزارش به DC در اولین. “در طول دوره تعلیق او باقی خواهد ماند متصل با بیمارستان منطقه Poonch در اختیار پزشکی سرپرست بیمارستان برای بیشتر وظیفه” منظور اعلام کرد.
در کشمیر Sher-e-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS), Soura امروز لغو تمام برگ های اعطا شده در حمایت از کارکنان خود را به منظور اطمینان از بدون وقفه خدمات پزشکی به مردم است.
“از نظر گسترش COVID-19 که اعلام شده است که در سراسر جهان همه گیر تمام برگ (به جز برگ بر فوق العاده و عادی به دلایل) از کارکنان SKIMS و SKIMS کالج پزشکی بدینوسیله لغو با اثر فوری” منظور صادر شده توسط مدیر SKIMS A G آهنگر گفت.
“کارکنان در حال حاضر در تحریم ترک است که به کارگردانی رزومه وظایف بلافاصله به منظور ارائه بدون وقفه خدمات پزشکی به مردم” به آن اضافه شده است. منظور بیشتر گفت که هیچ تازه مورد به دست آورده/گاه به گاه ترک باید سرگرم شود.
در ضمن بخشی کمیسر کشمیر, Baseer خان امروز به دنبال توضیح از مدیر ارشد اجرایی (CEO) Pahalgam توسعه اقتدار رسمی تابع معروف در سلامت رفت و آمد مکرر که در آن تعداد زیادی از مردم تبدیل شده بود تا با وجود ممنوعیت گردهمایی بزرگ در میان Coronavirus را بترساند.
در روز پنج شنبه Pahalgam توسعه خودگردان (PDA) در همکاری با Lidder جنگل بخش محدوده Pahalgam سازمان کشت و زرع درایو, انزال, برنامه آگاهی در کشت و زرع در Pahalgam. مقامات و دانش آموزان از مدارس مختلف شرکت کننده در آن با وجود ممنوعیت تجمعات.
این مقامات که با حضور این تابع شامل SDM Pahalgam سید Faheem, ADDC Anantnag خواجه Nazir Ahmad مدیر عامل شرکت Pahalgam دکتر نصیر احمد تنهاست و ADC Anantnag غلام حسن شیخ ACR Anantnag سید یاسر Kubravi مدیر عامل شرکت Anantnag, SDPO Pahalgam و محدوده افسر Haji Mohd الطاف.
تابع صورت گرفت با وجود دولت منظور در مارس 11 اصرار مردم برای جلوگیری از سفر غیر ضروری استفاده از حمل و نقل عمومی و تجمعات.
خان خواسته است توضیح دهد و موقعیت خود را برای نقض دولت جهت.
در UT لاداخ که تا کنون سه مورد گزارش شده از یک روستا—Chushot Gongma دولت درخواست کرد برای همکاری در مهار COVID 19. آنها به مردم توصیه می شود به عجله به بیمارستان اگر هر نشانه به نظر می رسد و به دادگاه تجدید نظر کلینیک های خصوصی در له و کارگیل مناطق بلافاصله پس از مراجعه COVID-19 مظنون به بیمارستان.
UT Ladakh کمیسر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی Rigzin Sampheal در رسانه ها در نشست خبری امروز گفت: 636 مسافران بودند به نمایش در روز پنج شنبه از جمله 11 ایران عودت که نگه داشته شده است در زیر مشاهده در کرگیل. “تا کنون ما فرستاده 58 نمونه برای تست کردن که 3 مورد یافت شد مثبت 29 منفی گزارش شده و گزارش از 26 در حال انتظار.
سه مثبت بيماران نگه داشته شده است در انزوا و تحت مراقبت دقیق از کارشناسان پزشکی, او گفت:, و اضافه 3000 ساکنان Chushot Gongma روستا نگه داشته شده است تحت قرنطینه و مردم در حال گسترش همکاری های خود را به دولت با پیروی از دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت برای کنترل این رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>