COVID-19: 122 مردان از تک CRPF گردان در دهلی تست مثبت; نتایج بیشتر انتظار

دهلی نو: تعداد COVID-19 پرسنل در دهلی نو مبتنی بر گردان مرکزی ذخیره نیروی پلیس این کشور بزرگترین شبه نظامی افزایش یافته است به 122 در انتخابات گفت: در روز شنبه.
مردان متعلق به 31 گردان های شبه نظامی مستقر در Mayur Vihar فاز سوم منطقه از سرمایه های ملی است که به طور کامل مهر و موم شده پس از تعداد زیادی از COVID-19 عفونت شروع به ساخت تا در طول چند روز گذشته.
“در مجموع 122 سربازان این گردان باید آزمایش مثبت برای ویروس. نتایج جستجو برای بیش از 100 بیشتر انتظار” یک مقام ارشد گفت.
سمت روشن تر است که حداکثر از این آلوده سربازان بدون علامت است.
پرسنل در حال اعتراف به انزوا تسهیلات از دولت دهلی نو در Mandoli.
دوازده troopers تا به حال آزمایش مثبت در روز جمعه و 55 سال از زیر بازرس از این واحد تا به حال تسلیم به این بیماری در اوایل این هفته.
این تعداد در یک گردان (بیش از 1000 troopers) دارای پله زنگ زنگ در تأسيس و پس از آن پیدا شد که “دوگانه” سفارشات صادر شده برای بررسی گسترش COVID-19.
در حالی که نظم عمومی در نیروی اجباری قرنطینه از 14 روز برای پرسنل پیوستن به واحد از ترک و یا مشکوک به قرار گرفتن در معرض coronavirus آلوده به فرد CRPF ماموران گفت: آن را به تازگی به نور آمد که پزشکی شاخه شبه نظامی صادر جداگانه سفارش در مارس حاکی از این است که پزشکان و امدادگران را می توان خاموش اگر قرنطینه آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم پس از پنج روز.
مقامات نشان داده اند که منبع اصلی این COVID-19 عفونت در این واحد می تواند یک پاسبان (دستیار پرستاری) که عضو این گردان پس از اتمام مرخصی او دوره در خانه اش در شورای ملی مقاومت.
این jawan ارسال شده است در یکی دیگر از CRPF گردان مستقر در Kupwara جامو-کشمیر و روشن نیست که چگونه او قرارداد عفونت. اعضای خانواده این جوان نیز آزمایش منفی است. می تواند آن را ممکن است که برخی دیگر بدون علامت پرسنل از 31 گردان بود منبع اصلی عفونت برای واحد آنها گفت.
نیروی حال بررسی تمام این زاویه به غیر از یک نمونه بود که در آن ادعا کرد که پرستاری همراه بود نگه داشته و تحت سخت قرنطینه در گردان اردوگاه منجر به گسترش عفونت است. (سازمان)

مقاله قبلیPM مودی مورد بحث COVID-19 بحران با نخست وزیر تایلند
مقاله بعدیما چند بيمارستان با استفاده از HCQ در درمان COVID-19 بيمار: گزارش

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>