دادگاه نمی تواند دخالت در رد صلاحیت رسیدگی راج سخنران می گوید SC

دهلی نو : راجستان مجمع سخنران C P جوشی در روز پنج شنبه گفت: دیوان عالی کشور که به دولت بدهیم و هیچ صلاحیت برای مهار او را از انجام رد صلاحیت رسیدگی تا جولای 24 برابر 19 مخالف کنگره MLAs از جمله اخراج معاون وزیر Sachin خلبان.
یک نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra شروع جلسه در Joshi درخواست مراجعه کننده به معروف بالا حکم دادگاه ارائه شده در سال 1992 Kihoto Hollohan مورد که در آن برگزار شد که دادگاه نمی تواند دخالت در رد صلاحیت رسیدگی انجام شده توسط سخنران تحت دهم برنامه به قانون اساسی است.
ارشد, مدافع, Kapil Sibal ظاهر می شود برای Joshi گفت: دادگاه می تواند تنها زمانی که دخالت سخنران طول می کشد تصمیم به تعلیق و یا رد صلاحیت یک عضو از خانه.
Sibal پاسخ آمد که نیمکت از او پرسید که آیا دادگاه نمی تواند دخالت در همه اگر سخنران به حالت تعلیق و یا رد صلاحیت یک نماینده مجلس.
این جلسه در مذاکرات در جریان است.
جوشی را به چالش کشیده است راجستان بالا دادگاه جولای 21, منظور, که گفت که این حکم در درخواست ثبت شده توسط 19 MLAs چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه را تلفظ خواهد شد در تاریخ 24 ژوئیه و از او خواست تا تسلیم رد صلاحیت رسیدگی تا پس از آن. (سازمان)

مقاله قبلیببری تخریب مورد: Murli منهر Joshi deposes قبل از دادگاه از طریق لینک ویدئو

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>