می تواند coronavirus کار-در-خانه ترتیبات تبدیل به دائمی است ؟

تعداد فزاینده ای از شرکت ها اجازه می دهد کارکنان به کار از خانه در میان شیوع کروناویروس و یک کارشناس صنعت پیش بینی کرد که روند خود ادامه خواهد داد و پس از ویروس است و دیگر یک تهدید.

وضعیت ramped تا در روزهای اخیر هنگامی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بحران جهانی به یک بیماری همه گیر. اعلام قطعی است به سوخت کار بیشتر-از-صفحه اصلی ترتیبات در ماه های آینده.

بسیاری از کارفرمایان را به مخالفت با این ایده از کارکنان مشغول به کار از راه دور بر اساس ترس است که بهره وری را رنج می برند. اما مارک Cenedella بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کاریابی سایت نردبان, آمار و ارقام, آنها خواهید بود دوباره فکر کردن که گزینه.

“این باعث خواهد شد که شرکت های ارسال افراد به کار از خانه برای دیدن مزایای” Cenedella گفت. “این فوق العاده ای آزمایش. همه ما در حال رفتن را از طریق این فرایند به ببینید که چگونه مولد شما می توانید از صفحه اصلی.”

افزایش بهره وری

یک مطالعه اخیر از Airtasker نشان می دهد که کار در خانه کار کارکنان 1.4 روز بیشتر از یک ماه از دفتر خود را مبتنی بر همتایان در نتیجه 16.8 روز بیشتر از بهره وری در هر سال.

“شما باید به یاد داشته باشید که در سال 2020 ما در نهایت می توانید ببینید تولید آنلاین از شل به GitHub به Expensify,” Cenedella گفت. “بسیاری از برنامه های نرم افزاری که درایو کسب و کار ما این روزها به پاسخ در اطراف ساعت است.”

دوباره فکر کسب و کار مسافرت

کارفرمایان نیز کاهش و یا محدود کردن سفر کسب و کار به عنوان COVID-19 گسترش می یابد. Cenedella گفت که تبدیل به یک تجربه یادگیری به عنوان به خوبی.

“مردم دوباره نگاهی به برخی از هزینه های آنها فرض شود لازم است,” او گفت:. “شاید برای اولین بار آنها را در نظر بگیرید که چگونه مهم کسب و کار سفر و کنفرانس ها واقعا به خط پایین خود را. ممکن است که آنها می تواند همان نتیجه ارزانتر و بدون سفر و کنفرانس ها و (خارج از سایت) نشست.”

این Airtasker مطالعه همچنین نشان داد که کارمند تصدی عمیقا تحت تاثیر رفت و آمد بار با رفت و آمد طولانی باعث یک چهارم پاسخ دهندگان به ترک کار خود را در برخی از نقطه. کارگران از راه دور ذخیره شده به طور متوسط سالانه $4,523 سوخت به تنهایی این گزارش گفت:. که به مبلغ اضافی 408 ساعت یا 17 روز از زمان هر سال برای نداشتن درایو و از کار.

رفت و آمد های مرتبط با استرس

ارواین روانشناس جولی چاه گفت: استرس دست و پنجه نرم کردن با جنوب کالیفرنیا ترافیک یک موضوع مشترک در میان بیماران است.

“من نیاز به نوشتن نامه برای بسیاری از بیماران من که اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه به دلیل استرس است که در جریان است در زندگی خود را,” او گفت:. “که بسیار رایج امروز که مردم سعی می کنید برای پیدا کردن تعادل بین زندگی کاری و زندگی.”

کار های مربوط به استرس اغلب فراتر از رفت و آمد با توجه به چاه.

“هر اتاق دارای یک مشکل است کارمند و یا یک مشکل استاد راهنما و استرس است که رها هنگامی که شما در حال کار در یک محیط خانه,” او گفت:. “یکی دیگر از عوامل انعطاف پذیری است. اگر کودک بیمار است و نیاز به ماندن از مدرسه به خانه شما از این انعطاف پذیری وجود داشته باشد. مراکز مهد کودک ها را نمی خواهد یک کودک بیمار.”

اخیر تجزیه و تحلیل FlexJobs جهانی و تجزیه و تحلیل محل کار یافت که 4.7 میلیون نفر و یا 3.4 درصد از جمعیت آمریکا در حال حاضر در حال کار از خانه تا از 3.9 میلیون در سال 2015.

“به مراتب بزرگتر بخشی از نیروی کار حدود نیمی از کار از خانه حداقل یک بار در ماه” گفت: کیت لیستر رئیس جهانی محل کار تجزیه و تحلیل ترافیک. “استعداد کمبود سوخت رشد از محل کار انعطاف پذیری در حال حاضر به دلیل نه تنها آن است که یکی از مهمترین و در پی منافع در میان جویندگان کار امروز را نیز گسترش استعداد استخر با اجازه دادن به کارفرمایان برای استخدام بهترین و درخشان ترین از سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>