کاستکو تغییرات آن دادگاه مواد غذایی سیاست: شما باید یک عضو

خریداران که لذت بردن از ارزان هات churros و پیتزا از کاستکو دادگاه مواد غذایی به زودی باید برای خرید $60 عضویت در باشگاه را به لذت بردن از آنها.

خریداران که اعضای باشگاه انبار به مدت طولانی لذت می برد و مواد غذایی خود را عرضه می کنند — به ویژه هات داگ/نوشابه دسته کوچک موسیقی جاز برای $1.50 و $1 churros. اما در ابتدای ماه مارس جعبه بزرگ خرده فروش نیاز به عضویت فعال به مراجعه به دادگاه مواد غذایی با توجه به چندین گزارش های رسانه ها.

Costco نمی توان به استادانه درست شده در سیاست, اما نظرات خود در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که تغییر نمی بلافاصله به اثر در همه شرکت فروشگاه و ممکن است نورد در مراحل.

می خواهید ارزان پیتزا در کاستکو مواد غذایی دادگاه ؟ شما نیاز به عضویت برای خرید آن آمده مارس 16. در این فایل عکس, مواد غذایی, دادگاه مدیر ماریا گوتیرز نشان می دهد 18 اینچ پیتزا پپرونی قبل از آن می رود به فر در لیکوود فروشگاه. (اسحاق ARJONILLA, SCNG)

یک عکس در Instagram نشان می دهد نشانه ای در مقابل یک فروشگاه Costco با این مضمون که “موثر مارس 16 سال 2020 فعال Costco کارت عضویت مورد نیاز خواهد بود به خرید اقلام از ما دادگاه مواد غذایی.”

نشانه تشویق خریداران به “لطفا ما عضویت شمارنده برای جزئیات بیشتر.”

خرید اقلام از مواد غذایی و دادگاه به لحاظ فنی مورد نیاز عضویت اما سیاست شده است به شدت اجرا ، با بسیاری از مواد غذایی آن دادگاه خارج از منزل, از آن آسان بود برای غیر اعضا به راه رفتن و خرید مواد غذایی ارزان و بدون نشان دادن کارت عضویت.

انتظار تغییر بدستآمده طیف گسترده ای از نظرات.

“Costco تو شروع به مکیدن” یکی Instagram follower ارسال شده است.

“البته شما باید عضویت” یکی دیگر ارسال شده است. “خوب برای شما Costco!”

یک سوم Instagram follower ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از منظر:

“در منطقه ما بی خانمان ما بستگی دارد مواد غذایی خود را سریع …” پیام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان