Costco له: آب توالت کاغذ خرد شدن در coronavirus نگرانی

فروشگاههای جعبه بزرگ در سراسر جنوب کالیفرنیا در حال دست و پنجه نرم با کاهش منابع آب بطری, دستمال توالت, سفید کننده و ضد عفونی کننده دست که نگران خریداران سهام تا در میان اخبار, پخش كردن, کروناویروس و محلی قرنطينه.

 • خریداران در باشگاه سام در فولرتون در گذشته راه رفتن خلیج خالی که یک بار برگزار موارد عضو علامت بطری آب. عضویت در باشگاه متعلق به وال مارت به فروش می رسد از اسم آن آب پس از سهمیه بندی منابع بیش از آخر هفته با توجه به یک کارمند. تمام باقی مانده که شنبه بود چند مورد از ارروهید آب بطری. خریداران مشغول بودند جوراب زنانه ساقه بلند در لوازم خانگی در میان coronavirus عناوین است که می تواند تحریک برخی از ساکنان در خانه بمانند. (سامانتا Gowen/SCNG)

 • نشانه های حلق آویز در داخل یک فروشگاه Costco در سرو اطلاع مشتریان که آنها از منابع در دوشنبه 2 مارس. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • به طور معمول آب کاغذ توالت و حوله کاغذی پر کردن این فضا در وودلند هیلز ، Costco در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • نشانه های حلق آویز در داخل Costco اطلاع مشتریان که آنها از منابع در مارس 2, 2020, در, سرو, CA.
  (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نشانه های حلق آویز در داخل Costco اطلاع مشتریان که آنها از منابع در مارس 2, 2020, در, سرو, CA. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • خریداران بازدید از Costco Wholesale در تایگرد سنگ., چهار شنبه, فوریه. 29, 2020, پس از گزارش از اورگان اولین مورد از coronavirus اعلام شد در نزدیکی Oregon شهرستان لیک اسوگو در روز جمعه. (AP Photo/Gillian Flaccus)

 • خریداران بازدید از Costco Wholesale در تایگرد سنگ., چهار شنبه, فوریه. 29, 2020, پس از گزارش از اورگان اولین مورد از coronavirus اعلام شد در نزدیکی Oregon شهرستان لیک اسوگو در روز جمعه. (AP Photo/Gillian Flaccus)

آنچه در آغاز به عنوان یک خرید شلوغ آخر هفته Feb. 29 spiraled به یک صحنه معمول تر از طوفان آماده سازی: قفسه های خالی و دستی teetering با حجم منابع در Costco, sam’s Club, هدف و محلی داروخانه ها.

یکشنبه لوازم شدند, توقف و فروشگاه ها از انتاریو به جنوب اورنج کانتی شد سهمیه بندی آب و کاغذ توالت. در یک باشگاه سام در فولرتون عضو مارک فروشگاه با نام تجاری آب فروخته شد دوشنبه پس از یک “دیوانه آخر هفته” با توجه به یک کارمند.

به طور معمول آرام خرید روز شنبه زخم تقریبا به عنوان گیج کننده به عنوان تعطیلات آخر هفته بیشتر خریداران صف خرید خود را به اشتراک بگذارید.

“این است که” یک باشگاه سام کارمند گفت: با خنده.

اخبار روز جمعه از 600 نفر قرنطینه در اورنج کانتی plus رو به رشد تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و در کالیفرنیا به احتمال زیاد spooked ساکنان را به خرید خود را شراب خواری.

قفسه معمولا نگردند کامل از دست عفونی الکل و مواد سفید کننده را در یک هدف در شرق کلرادو بلوار در پاسادنا بود سوراخ خمیازه, در حالی که این فروشگاه موجودی سرد و آنفولانزا پزشکی بود تقریبا تخلیه شده است.

پاسادنا ساکن جولی Ward گفت که او فیلم تا قبل از تامین زد.

“من فقط دوباره پا کابینه دارو برای مطمئن شوید که من همه چیز را در دست دارند در مورد ما نیاز به آن را داشته باشد … و من قصد دارم به استفاده از آن در برخی از نقطه, به هر حال,” او گفت:.

“این فقط در مورد ما گیر در خانه برای دو هفته,” او گفت:. “من فقط می خواهم به برخی از لوازم اضافی در صورت بزرگ وجود دارد شیوع اینجا در پاسادنا.”

یک مدیر در هدف در فروشگاه ایساکو خیابان در کنار رودخانه به این محل شد و با خرید و فروش مداوم از کمبود ماسک های دست عفونی و سرفه. ماسک صورت فروش شده اند سریع بیش از سه هفته گذشته, او گفت:, و فروشگاه های اجرا شده از سرفه.

لوازم پر

این فروشگاههای جعبه بزرگ قادر به پر کردن تمام کالا که پرواز کردن قفسه ؟

این بستگی به این فروشگاه با توجه به برت Flickinger III, مدیر عامل, برای خرده فروشی شرکت مشاوره راهبردی منابع ،

“Albertsons, Vons و Kroger که صاحب Ralphs باید تمام سرمایه گذاری گسترده در داشتن خود را در ناوگان حمل و نقل و انبار محلی است که یک و نیم میلیون به یک میلیون فوت مربع در تمام بازارهای عمده در کالیفرنیا و در سراسر کشور,” او گفت:. “آنها باید سرمایه در گردش برای تامین مجدد فروشگاه خود را به سرعت.”

اما هدف او گفت: باید یک زمان سخت تر نگه داشتن.

“هدف برون سپاری و توزيع آن به شخص ثالث عمده فروشان که تمایل به بسیار تکیه بر موجودی,” او گفت:. “هنگامی که سایر رقبا در حال افزایش تحویل آن سخت خواهد بود برای هدف برای دریافت اضافی تحویل بر اساس این هفته.”

هنگامی که تماس دوشنبه, هدف, کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه coronavirus تحت تاثیر عملیات خود را.

خریداران نیز دور یک نحو نامشخصی بی ثمر جزیره در Costco در سیگنال هیل در دوشنبه تبادل اشتباه نگاهها همه آب رفته بود. یک مدیر که کاهش یافته است را به آخرین نام در لیکوود Costco گفت که هرج و مرج وجود دارد و همچنین.

“این شلوغ تر از کریسمس,” او گفت:. “دیروز خط شد تمام راه را به الکل بخش است.”

برخی از خریداران از جمله ادی Majia یک UC ریورساید دانشجو نیست نگران ویروس. او متوقف شد و روز شنبه در هدف در خیابان آرلینگتون در کنار رودخانه برای خرید 24-بسته آب برای یک پروژه مدرسه. جالب اینجاست که آب اتفاق افتاده است به عنوان بخشی از یک تظاهرات در چگونه برای آماده سازی یک فاجعه ست.

“من نه تا به این ترس چیز” Majia گفت.

حس مشترک

دکتر شان Nordt, افسر ارشد پزشکی و گاوین هربرت وقف استاد داروسازی در دانشگاه چپمن دانشکده داروسازی گفت: مردم باید با استفاده از عقل سلیم است.

“ما هنوز در فصل آنفولانزا بنابراین هر گونه اقدامات احتیاطی شما ممکن است برای آنفولانزا توصیه ما به شما اعمال می شود به این,” او گفت:. “شستن مکرر دست ها خوب است و اگر شما بیمار هستید و آیا رفتن به محل کار یا مدرسه. در خانه بماند مگر اینکه شما خیلی علامتی است که شما نیاز به رفتن به بخش اورژانس است.”

Nordt همچنین توصیه به مردم برای خرید ماسک در تلاش برای محافظت از خود را از ویروس.

“اگر شما بیمار نیست آن را ندارد زیادی حس,” او گفت:. “و با وجود کمبود ماسک. بیمارستان ارائه دهندگان نیاز به این ماسک برای افرادی که واقعا بیمار است.”

Nordt گفت: Southland ساکنان لزوما نباید اجتناب از مکان های عمومی به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرده است که شیوع یک بیماری همه گیر.

“مردم باید خود را ارزیابی ریسک مورد که” او گفت:. “من نمی دانم هر دانشگاه و یا محل کار که بسته هستند. آن را بسیار کسب و کار به عنوان معمول است.”

با شماره …

Coronavirus شیوع تا کنون بیمار بیش از 90,200 مردم, با توجه به رسمی شمارش.

حداقل 3,081 کشته شدهاند اما 169 در سرزمین اصلی چین, نیویورک تایمز گزارش داد. از شش گزارش داد آمریکا و مرگ چهار نفر شد ساکنان در زندگی مراقبت مرکز پرستاری مراقبت تسهیلات در کرکلند جالب اینجاست که این خانه از Costco.

جهانی بهداشت مقامات به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که این ویروس باقی می ماند و قابل کنترل کنید.

“مهار امکان پذیر است و باید با اولویت بالا برای همه کشورهای” سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

یک تهدید اقتصادی

این ویروس ممکن است یک بیماری همه گیر اما اثر آن بر بازارهای ایالات متحده است. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داد که اقتصاد جهان می تواند قرارداد این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

“جهانی چشم انداز اقتصادی باقی می ماند و اندک و بسیار نامشخص” آژانس گفت.

میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و حدود 1,300 امتیاز یا 5% از دوشنبه به عنوان سهام roared از هفت روز تار و مار در امیدوار است که بانک مرکزی اقدام خواهد کرد برای محافظت از اقتصاد جهانی از اثرات شیوع کروناویروس.

خبرنگار کت شوستر و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>