Coronavirus به چکش کالیفرنیا اقتصاد — مهم نیست که چقدر ارزان تغذیه باعث می شود پول

فدرال رزرو ممکن است آرام بازارهای مالی جهانی اما کالیفرنیا است که درد و رنج یک اورژانس پزشکی است.

فدرال رزرو اساسا کاهش نرخ بهره به صفر است. اما Coronavirus و مورد نیاز خود تعطیلی کاهش و اجتماعی فاصله را در یک ماده از هفته تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم. آن را سخت ضربه به اقتصاد در همه جا در حالی که قرار دادن نمرات کالیفرنیا شغل در معرض خطر است.

بله فدرال رزرو ممکن است به راحتی عصبی سرمایه گذاران که در حال حاضر تجارت در بازارهای خرس پس از رکود بزرگ به پایان رسید. بله بانک مرکزی اقدامات ممکن است اشاره وام دهندگان به وام دادن. اما مردم مرده و یا به سادگی بیکار آنهایی که نمی تواند قرض بدون توجه به نرخ وام.

بانک فدرال اقدام اضطراری است که پذیرش خطرات کسب و کار تقریبا به عنوان بالا به عنوان زمانی که رکود بزرگ بود دم یک بحران مالی بانک مرکزی نمی تواند متوقف کند.

در سال 2020 فدرال رزرو — و همه سیاستگذاران اقتصادی — چهره بسیار متفاوت از ترس. این قاتل ویروس همراه با کسب و کار-کاهش اقدامات پیشگیرانه — بسته شدن کسب و کار خاص و داشتن همه در خانه بماند برای هفته ها. شاید ماه. من مطمئن هستم که چگونه فوق العاده کم نرخ بهره خواهد شد کمک به کارفرمایان حقوق و دستمزد و یا دریافت checkbooks به تعادل است.

اکثر کالیفرنیا شغل در حال حاضر موضوع را به برخی از تغییر: از آشکار اخراج به کاهش پرداخت به تغییر شرایط کار. بنابراین سوال این است که چه مدت آن را برای دولت — ملت و حتی سیاره — برای کاهش این تهدید سلامت و بازگشت فعالیت های اقتصادی به برخی از سطح از حالت عادی?

بازگشت به سال 2009 زمانی که بازار ضرب وشتم آمار کالیفرنیا خواهد نیروی کامل است. کارفرمایان قطع 800,000 کارگران — 1-در-20 از تمام مشاغل در 12 ماه. و آمد که به عنوان تغذیه کاهش نرخ به سطح در حال حاضر تکرار و کنگره ریخت و میلیاردها دلار به اقتصاد است که حداقل تا به حال عملکرد طبیعی.

پس به من اجازه می دهد به نقص فدرال رزرو شانس کمک کلید کالیفرنیا کار سوله با یادآوری جدی از سال 2009 آسیب.

ساخت و ساز و سرمایه گذاری: این 1.75 میلیون کالیفرنیا کارگران روشن ذینفع تغذیه ، پول ارزان و با ثبات بازارهای مالی را حفظ خواهد کرد بسیاری از برنامه های توسعه و معاملات املاک و مستغلات در هدف کمک به کارگران در ساخت و ساز سایت های بانک ها و brokerages ماندن شاغل.

که یک مزیت بزرگ برای اقتصاد پس از این کارگران به طور متوسط سالانه دستمزد $85,500. آن را نیز کاملا برگشت برای این تو رفتگی در دیوار که بروز رکود بزرگ از دست دادن 191,600 مشاغل — که 12 ٪ — در سال 2009 به تنهایی.

ساخت: برخی از این 1.3 میلیون نفر از کارگران, با $89,000 سالانه دستمزد می تواند با کمک بانک مرکزی اقدام — از جمله کسانی که در کارخانه های ساخت کالاهای اساسی برای مصرف داخلی است. با خارج از کشور اقتصاد تانک بیشتر صادرات مربوط به کار محدود خواهد شد.

تاریخچه در اینجا نیست نوع است. در سال 2009 کالیفرنیا تولید کنندگان قطع 130,800 شغل و یا 10 درصد از همه کارگران است.

حرفه ای/کسب و کار خدمات: این 2.7 میلیون کارگر کمک به مدیریت و برنامه ریزی کسب و کار کالیفرنیا از حسابداران و مشاوران برای مهندسان و طراحان. این کار می پردازد به خوبی به طور متوسط $89,000 سالانه — اما اغلب ضربه سخت هنگامی که کسب و کار نیاز به هزینه های بریده بریده. وام های ارزان تر نمی صرفه جویی در مقدار. این تو رفتگی در دیوار از دست 144,400 شغل (که 7%) در سال 2009.

تجارت و حمل و نقل و آب و برق: این 3 میلیون کارگر در حال چربی است که باعث می شود اقتصاد اجرا هموار — از longshoremen و کامیونداران به مردمی نگه داشتن چراغ و آب روان است.

هیچ کس حمل و نقل هر چیزی بین المللی بنابراین مگر اینکه شما در حال حرکت کالا به صورت روزانه, زندگی, چشم انداز تیره و تار است. فدرال رزرو می تواند کمک نمی کند ، این بخش مشاغل پرداخت $53,600 سالانه هستند در خطر فقط در سال 2009 زمانی که 167,600 قطع شد یا 6 درصد از نیروی کار است.

اطلاعات: این 552,600 میلیون کارگران کوچک اما مهم تو رفتگی در دیوار از آنجا که این مشاغل به طور متوسط $178,300 یک سال در دستمزد. خلاق تکه از این کارگران — فکر می کنم: سرگرمی — می تواند هرس بهداشت محدودیت.

نگه داشتن اینترنت زمزمه و پر از اطلاعات می تواند یک کسب و کار خوب این روز است. اما در سال 2009 این بخش از دست 21,700 شغل یا 5 درصد از نیروی انسانی.

اوقات فراغت و مهمان نوازی: اوه! مشکل عمیق برای 2 میلیون نفر از کارگران. وام های ارزان نمی توانید از کاغذ بر روی سازندگان: پارک عرصه ورزش و حتی محله میله های زندان.

بله این کار به خوبی پرداخت نمی — با میانگین سالانه دستمزد $30,800 — و این دوستان اغلب کمی انعطاف پذیری مالی. این نمی تواند مانند سال 2009 زمانی که این صنایع از دست داده و تنها 59,600 مشاغل — نسبتا متوسط 4 درصد افت.

آموزش و پرورش, پزشکی خدمات دیگر: این 3.3 میلیون کارگر که به طور متوسط $51,000 در پرداخت از محدوده خصوصی معلمان مدرسه (قبل از مدرسه به کالج به تجارت مدارس) به مراقبت های بهداشتی (صفحه اصلی-ارائه دهندگان مراقبت به کارکنان بیمارستان) به مجموعه ای از خدمات دیگر کارگران است.

ارزان پول باعث می شود تفاوت صفر به سلامت کارگران یک شغل در میان این اورژانس پزشکی است. اما تغذیه نمی تواند بازگشایی مدارس. پس این تو رفتگی در دیوار نمی خواهد تکرار سال 2009 است که به آن اضافه شده (بله اضافه شده) 7,200 شغل.

دولت: برش از 2.5 میلیون نفر ارائه خدمات عمومی مورد نیاز برای نگه داشتن کالیفرنیا امن و سالم این است که به شدت مورد نیاز است. آینده از دیگر حقوق (کارکنان دولت ایالتی به طور متوسط $73,000 حقوق) می تواند خطرناک باشد به خصوص به عنوان گسترده ای در کسب و کار کاهش سرعت تسمه دولت بودجه. در سال 2009 61,000 مشاغل قطع شد و یا 3 درصد از کارکنان دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>