Coronavirus ورزشی خلاصه: NCAA مسابقات لغو شد, پیوستن به لیگ های دیگر رویدادهای

“این تصمیم بر اساس تحول COVID-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول این سال تحصیلی با توجه به در جریان تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” آزادی از NCAA گفت.

قبلا شماره 1 کانزاس و شماره 10 دوک گفت: پنج شنبه, مارس 12 آنها نمی خواهد بازی در NCAA بسکتبال مردان مسابقات باید آن را به عنوان برنامه ریزی شده.

NHL تعلیق نجومی

لیگ ملی هاکی به حالت تعلیق در آن فصل در روز پنج شنبه با توجه به جهانی شیوع کروناویروس که می تواند به جلوگیری از این لیگ از اعطای یک قهرمان جام استنلی فقط برای سومین بار در تاریخ آن است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تصمیم اعلام شده توسط NHL کمیسر گری Bettman در بیانیه ای پس از اورژانس تماس کنفرانس با حکام یک روز پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل تا اطلاع ثانوی بعد از یک بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس.

Bettman گفت که از تیم NHL به اشتراک گذاشتن امکانات و قفل اتاق با NBA باشگاه آن را در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد یک عضو از NHL جامعه را تست مثبت در برخی از نقطه و در نتیجه آن را دیگر مناسب به بازی بازی.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر همه مناسب توصیه های پزشکی و ما را تشویق بازیکنان ما و دیگر اعضای NHL جامعه را به تمام اقدامات احتیاطی مناسب – از جمله توسط خود قرنطینه که در آن مناسب” گفت: Bettman.

“هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی.”

NHL است با حضور 24 تیم در ایالات متحده و هفت در کانادا و لیگ اصلی برنامه را نشان می دهد آخرین روز از 2019-20 فصل به طور منظم ذکر شده در مارس 4 با پلی آف جام استنلی شروع هفته بعد و در اواسط ماه ژوئن.

هر دو پایان فصل به طور منظم و آخرین تاریخ ممکن برای جام استنلی نهایی (13 ژوئن) ممکن است به تنظیم بسته به چه مدت بازی به حالت تعلیق باقی می ماند.

تنها دو بار قبل از جام استنلی نیست اعطا شده است: در سال 1919 به دلیل آنفلوآنزای اسپانیایی; و در سال 2005 زمانی که فصل نامیده می شد با توجه به تحریم.

لیگ اصلی بیس بال برای به تاخیر انداختن شروع

لیگ اصلی بیس بال را به تاخیر می اندازد آن سال 2020 فصل را در روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته و بهار آموزش بازی های معلق خواهد شد با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس لیگ گفت: در روز پنج شنبه.

فصل برنامه ریزی شده بود برای شروع در مارس 26.

“این عمل است که گرفته شده در جهت منافع ایمنی و رفاه ما بازیکنان باشگاه و ما میلیون ها نفر از طرفداران وفادار” این لیگ در بیانیه ای گفت.

“MLB ادامه خواهد داد و به ارزیابی مداوم حوادث منجر به شروع فصل است.”

لیگ اضافه شده است که آن را اعلام خواهد کرد اثرات در برنامه در زمان مناسب و انعطاف پذیر باقی می ماند به عنوان حوادث, حکم, با این امید از سرگیری عملیات عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بزرگ ده میان چند به لغو کنفرانس hoops tourneys

کنفرانس مسابقات بسکتبال در سراسر کشور لغو شد دوشنبه با توجه به کروناویروس بحران با بسیاری از آنها در حال حاضر در حال پیشرفت است.

قدرت 5 لیگ — ACC بزرگ ده بزرگ 12 ثانیه و Pac-12 — خود را لغو مردان مسابقات به عنوان آیا آمریکا, ورزشی, کنفرانس, اطلس 10 بزرگ شرق, کنفرانس, ایالات متحده آمریکا, مک, امریکا, شرق MAAC بزرگ آسمان و WAC.

بزرگ شرق ساخته شده تصمیم خود را در حاصل کار دو تیم از روز پنجشنبه چهارم بازی بین کریقتن و سنت جان در Madison Square Garden.

“این آسان نیست تصمیم گیری کاملا طبیعی است. من می دانم که چقدر مهم دو و میدانی است برای یک جامعه به عنوان یک کل” ده بزرگ کمیسر کوین وارن گفت.

“تمرکز من و من گفت: از ابتدا به مطمئن شوید که ما دانشجو-ورزشکاران در این مرکز است. برای نشان دادن برخی از رهبری — از آن آسان است به انجام — اما آن را درست انجام دهد.”

مسابقات NCAA نشده است به نام خاموش است رو به کاهش خوش بینی این رویداد خواهد به عنوان برنامه ریزی شده.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: این مسابقات می تواند بدون فن. چهار نهایی سایت در آتلانتا بود و انتظار می رود به تغییر از مرسدس بنز ورزشگاه-صفحه اصلی NFL را Atlanta Falcons-به کوچکتر محل Emmert گفت..

دوم جاز بازیکن تست مثبت

دوم یوتا جاز بازیکن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus این تیم را تایید کرد صبح روز پنجشنبه. ESPN آدریان Wojnarowski گفت: همه ستاره گارد داناون Mitchell شد بازیکن.

All-Star مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت در روز چهارشنبه و تشخیص خود منجر به NBA امید بستن به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود.

“جاز ستاره داناون Mitchell دارای آزمایش مثبت برای coronavirus لیگ منابع بگویید ESPN” Wojnarowski در توییتر نوشت. “جاز بازیکنان خصوصی می گویند که رودی Gobert شده بود بی دقتی در اتاق قفل لمس کردن بازیکنان دیگر و وسایل خود را. در حال حاضر یک جاز هم تیمی آزمایش مثبت است.”

Gobert, 27, دیده می شد دست زدن به هر خبرنگار میکروفون مستقر در سکو در پایان از رسانه ها در جلسه روز دوشنبه که خطاب در بخش coronavirus. اقدام خود را درک می شد که انجام می شود به شیوه ای شوخی.

Mitchell, 23, منجر, جاز توسط به طور متوسط 24.2 امتیاز در هر بازی.

بازیکنان و کارکنان برای یوتا باقی می ماند در قرنطینه در یک هتل در شهر اوکلاهما در انتظار نتایج همه coronavirus آزمون.

همه اعضا از حق رای دادن که سفر در تیم منشور مورد نیاز برای ارسال به یک گونه گرد و خاک برای آزمون COVID-19 بعد از Gobert آزمایش مثبت است. جاز در ابتدا تصور Gobert بود آنفولانزا و او ذکر شده به عنوان سوال برای چهارشنبه شب بازی با تندر که لغو شد.

NBA گفت: تیم های که بازی کرده اند جاز در 10 روز گذشته است که آنها باید خود شده است. یوتا مخالفان از ماه مارس 2 بودند کلیولند کاوالیرز نیویورک نیکس و بوستون سلتیکز دیترویت پیستونز و تورنتو رپتورز.

بازیکنان قهرمانی PGA Tour به عنوان برنامه ریزی شده

مسابقات قهرمانی بازیکنان شروع به برنامه ریزی پنج شنبه با تولدش محدودیت برای علاقه مندان به حضور در این رویداد در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass در پونته ودرا بیچ فلوریدا.

PGA اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه از آن آغاز خواهد شد این مسابقات به عنوان برنامه ریزی شده. بازیکنان در این زمینه از جمله 47 از 50 بالا در جهان گلف رتبه بندی مطلع شدند از طریق یک سری از پیام های متنی از محدودیت در محل طراحی شده برای محدود کردن یا از بین بردن فن تماس بگیرید.

تور اعلام کرد که تصمیم نهایی در سه دور برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در این دوره است. که سیاست را در محل باقی می ماند تا آوریل 5.

به عنوان اولین دور رو در جریان اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های در دسترس برای طرفداران.

MLS تعلیق نجومی برای 30 روز بلافاصله موثر

لیگ برتر فوتبال روز پنج شنبه به حالت تعلیق در همه بازی ها برای 30 روز بلافاصله موثر.

لیگ گفت که ادامه کار با کروناویروس نیروی کار و مقامات بهداشت عمومی و “برقراری ارتباط برنامه ریزی برای ادامه 2020 فصل و به روز رسانی وضعیت لیگ را رویدادهای” را در تاریخ بعد.

“باشگاه های ما متحد بودند امروز در تصمیم گیری به طور موقت به حالت تعلیق در فصل ما-بر اساس مشاوره و راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) و دیگر مقامات بهداشت عمومی و در بهترین مورد علاقه طرفداران ما بازیکنان مقامات و کارکنان” MLS کمیسر دان گاربر گفت: در لیگ یک بیانیه است. “ما می خواهم برای تشکر از طرفداران ما برای ادامه حمایت خود در طول این زمان به چالش کشیدن.”

ATP تعلیق بازی به مدت شش هفته با توجه به کروناویروس

ATP معلق بازی در دو فعال حوادث در قزاقستان و آفریقای جنوبی روز پنج شنبه اعلام کرد شش هفته تعلیق از مردان تنیس حرفه ای تور با توجه به افزایش بهداشت و مسائل ایمنی ناشی از شیوع جهانی از COVID-19 همچنین می داند که به عنوان coronavirus.

همه ATP تور و ATP Challenger تور رویدادهای برنامه ریزی شده از طریق هفته از آوریل 20 هستند لغو و نخواهم بود.

“این یک تصمیم بود که به آرامی گرفته شده و این نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای ما مسابقات بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان. با این حال ما معتقدیم این اقدام به عهده دارد در این زمان مورد نیاز به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان گسترده تر تنیس جامعه و به طور کلی سلامت عمومی در برابر این جهانی و همه گیر” Andrea Gaudenzi, ATP رئیس در بیانیه ای گفت. “در سراسر جهان طبیعت ورزش ما و مسافرت های بین المللی مورد نیاز ارائه قابل توجهی خطرات و چالش های امروز در شرایطی به عنوان انجام به طور فزاینده ای محدود دستورات صادر شده توسط مقامات محلی است. ما همچنان به نظارت بر این به صورت روزانه و به ما نگاه رو به جلو به سمت تور سرگیری زمانی که این وضعیت را بهبود می بخشد. در این میان افکار ما و به خوبی خواسته است با تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است توسط ویروس.”

از جمله اخیر لغو BNP Paribas Open in Indian Wells, کالیفرنیا., اضافی رویدادها به نام خاموش هستند میامی باز Fayez Sarofim & Co U. s. men’s Clay Court قهرمانی در هوستون Grand Prix Hassan II در مراكش رولکس Monte-Carlo, کارشناسی ارشد, بارسلونا باز Banc Sabadell و مجارستان در بوداپست.

نسکار مسابقه بدون طرفداران در آتلانتا حیاط

نسکار پنج شنبه اعلام کرد که مسابقات آینده در آتلانتا موتور جاده سریع السیر و حیاط-میامی جاده سریع السیر برگزار خواهد شد بدون فن.

مدار شد آخرین فیلم های ورزشی سازمان برای تغییر برنامه به دلیل گسترش coronavirus.

این جام نسکار سری مسابقات در حال برنامه ریزی برای این یکشنبه در آتلانتا و 22 مارس در میامی.

میشیگان ایالتی اوهایو سینسیناتی لغو بازی های بهار

میشیگان است که در میان مدارس به لغو بهار خود را از بازی های فوتبال در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ohio State سینسیناتی و ایالتی کنت نیز به نام کردن بازی های خود را در مدت کوتاهی پس از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد, حکم به تعلیق “تجمع جرم” با توجه به شیوع.

میشیگان اعلام کرد که آن را نمی خواهد بازی داد و بیداد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در آن آربور میشیگان. علاوه بر این Wolverines اعلام کرد در یک آزادی است که مربیان دیگر را در جذب سفر و دانشگاه نمی, استخدام میزبان در هر بازدیدکننده داشته است.

در هر انتشار: “سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان میباشد که ما ارزیابی نزدیک و بلند مدت بالقوه و اثرات. این است که به سرعت در حال تحول وضعیت است.”

این Bearcats بودند مارس 10 با Buckeyes و چشمک می زند طلایی شد آوریل 11 بازی.

Buckeyes مربی Ryan روز نیز اعلام کرد یک مکث در جذب فعالیت های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>