Coronavirus ورزشی خلاصه: NBA, جاز همچنان در قرنطینه در شهر اوکلاهما

همه اعضا از حق رای دادن که سفر در تیم منشور مورد نیاز برای ارسال به یک گونه گرد و خاک برای آزمایش COVID-19 بعد از All-Star مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت است. جاز در ابتدا تصور Gobert بود آنفولانزا و او ذکر شده به عنوان سوال برای چهارشنبه شب بازی که لغو شد.

جاز به دنبال دستورالعمل ها را از محلی و ملی, مقامات بهداشت این تیم گفت.

بازگشت به یوتا خواهد بود یک چالش است و به احتمال زیاد شامل چندین چارتر پرواز — یکی برای بازیکنان و کارکنان که تست مثبت و دیگری برای کسانی که نمی.

جاز بازیکنان نیست پاک به ترک چساپیک انرژی آرنا تا 2:10 a. m. ET و بازگشت به هتل خود را. Gobert نیست ترک هتل چهار و هرگز وارد عرصه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک هتل در دسترس خواهد بود برای جاز بازیکنان و کادر فنی پس از بازگشت به یوتا که در آن قرنطینه مورد نیاز خواهد بود برای 72 ساعت حتی برای بازیکنان که تست مثبت است.

اما ESPN آمار و تحقیقات گزارش Gobert مشترک دادگاه با 34 بازیکن های مختلف از جمعه. بوستون سلتیکز و نیویورک نیکز در میان تیم های توصیه به قرنطینه.

واشنگتن ویزاردز توصیه بازیکنان و کارکنان به خود قرنطینه به مدت سه روز از نگرانی از شیوع کروناویروس.

NHL توصیه می کند تیم مقابل صبح اسکیت, شیوه های پنج شنبه

NHL توصیه کرده است آن تیم در برابر انجام صبح اسکیت, شیوه یا جلسات تیم در روز پنج شنبه.

لیگ انتظار برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی با NHL حکام در حدود 1 p. m. و در روز پنج شنبه برای بحث در مورد گام های بعدی در رابطه با این بیماری همه گیر کوروناویروس متعدد رسانه ها گزارش شده است.

لیگ با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه شب کمتر از یک ساعت پس از NBA اعلام کرد که تعلیق آن فصل است.

بازیکنان قهرمانی آغاز می شود با فن گالری تولدش بان

مسابقات قهرمانی بازیکنان شروع به برنامه ریزی پنج شنبه با تولدش محدودیت برای علاقه مندان به حضور در این رویداد در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass در پونته ودرا بیچ فلوریدا.

PGA اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه از آن آغاز خواهد شد این مسابقات به عنوان برنامه ریزی شده. بازیکنان در این زمینه از جمله 47 از 50 بالا در جهان گلف رتبه بندی مطلع شدند از طریق یک سری از پیام های متنی از محدودیت در محل طراحی شده برای محدود کردن یا از بین بردن فن تماس بگیرید.

تور اعلام کرد که یک به روز رسانی ارائه خواهد بود ظهر روز پنج شنبه که می تواند شامل بازی نهایی سه دور بدون طرفداران در این دوره است.

به عنوان اولین دور رو در جریان اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های در دسترس برای طرفداران.

PGA گفت: “این واضح است که بسیار سیال وضعیت است که نیاز به بررسی مداوم ارتباطات و شفافیت و ما اختصاص داده شده به هر سه جنبه است.”

ATP تعلیق بازی به مدت شش هفته با توجه به کروناویروس

ATP معلق بازی در دو فعال حوادث در قزاقستان و آفریقای جنوبی روز پنج شنبه اعلام کرد شش هفته تعلیق از مردان تنیس حرفه ای تور با توجه به افزایش بهداشت و مسائل ایمنی ناشی از شیوع جهانی از COVID-19 همچنین می داند که به عنوان coronavirus.

همه ATP تور و ATP Challenger تور رویدادهای برنامه ریزی شده از طریق هفته از آوریل 20 هستند لغو و نخواهم بود.

“این یک تصمیم بود که به آرامی گرفته شده و این نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای ما مسابقات بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان. با این حال ما معتقدیم این اقدام به عهده دارد در این زمان مورد نیاز به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان گسترده تر تنیس جامعه و به طور کلی سلامت عمومی در برابر این جهانی و همه گیر” Andrea Gaudenzi, ATP رئیس در بیانیه ای گفت. “در سراسر جهان طبیعت ورزش ما و مسافرت های بین المللی مورد نیاز ارائه قابل توجهی خطرات و چالش های امروز در شرایطی به عنوان انجام به طور فزاینده ای محدود دستورات صادر شده توسط مقامات محلی است. ما همچنان به نظارت بر این به صورت روزانه و به ما نگاه رو به جلو به سمت تور سرگیری زمانی که این وضعیت را بهبود می بخشد. در این میان افکار ما و به خوبی خواسته است با تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است توسط ویروس.”

از جمله اخیر لغو BNP Paribas Open in Indian Wells, کالیفرنیا., اضافی رویدادها به نام خاموش هستند میامی باز Fayez Sarofim & Co U. s. men’s Clay Court قهرمانی در هوستون Grand Prix Hassan II در مراكش رولکس Monte-Carlo, کارشناسی ارشد, بارسلونا باز Banc Sabadell و مجارستان در بوداپست.

میشیگان ایالتی اوهایو سینسیناتی لغو بازی های بهار

میشیگان است که در میان مدارس به لغو بهار خود را از بازی های فوتبال در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ohio State سینسیناتی و ایالتی کنت نیز به نام کردن بازی های خود را در مدت کوتاهی پس از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد, حکم به تعلیق “تجمع جرم” با توجه به شیوع.

میشیگان اعلام کرد که آن را نمی خواهد بازی داد و بیداد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در آن آربور میشیگان. علاوه بر این Wolverines اعلام کرد در یک آزادی است که مربیان دیگر را در جذب سفر و دانشگاه نمی, استخدام میزبان در هر بازدیدکننده داشته است.

در هر انتشار: “سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان میباشد که ما ارزیابی نزدیک و بلند مدت بالقوه و اثرات. این است که به سرعت در حال تحول وضعیت است.”

این Bearcats بودند مارس 10 با Buckeyes و چشمک می زند طلایی شد آوریل 11 بازی.

Buckeyes مربی Ryan روز نیز اعلام کرد یک مکث در جذب فعالیت های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>