Coronavirus جرقه چشمگیر کاهش کلی ER بازديد از دست دادن شغل برای کارگران بیمارستان

در هفته بعد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مارس 19 اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این coronavirus, Dr. Brian Anderson متوجه یک پدیده غیر معمول در هشت اتاق اورژانس او موفق — کاهش شدید در بیمار بازدیدکننده داشته است.

“حجم کاهش یافته است تا آنجا که 50 درصد در بسیاری از ما ERs” اندرسون گفت. “ما هرگز دیده می شود کاهش می یابد مانند این. آن گرفتار شده بیشتر توسط تعجب.”

  • از سمت چپ دکتر اوان Houck مدیر پزشکی RN/MSN Pam آلن مدیر خدمات اورژانس و دکتر برایان اندرسون مدیریت ER در بیمارستان ردلندز با تازگی ساخته چادر خارج ER برای پیش بینی هجوم بیماران جدید در ردلندس در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • ردلندز پرستاران بيمارستان انتقال یک آزمون پس از درمان یک بیمار در چادر بنا در خارج از استروژن در ردلندس در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک بخاری گرم یکی از اتاق درمان در یک چادر خارج ER در بیمارستان ردلندز در ردلندس در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • بیمارستان ردلندز RNs ادوین والنسیا در سمت چپ و علامت فتیله آماده هستند برای درمان بیماران در چادر بنا در خارج از استروژن در ردلندس در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • پم آلن مدیر اورژانس خدمات شستشو دست او را در یکی از چادرهای برپا شده در خارج از بیمارستان ردلندز ER در ردلندس در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • از سمت چپ, Dr. Brian Anderson Pam آلن مدیر خدمات اورژانس و دکتر اوان Houck مدیر پزشکی در بیمارستان ردلندز ایستادن در مقابل چادر بنا در خارج از استروژن ممکن است برای هجوم بیماران جدید در ردلندس در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

مانند بسیاری از پزشکان اورژانس و پرستاران در سراسر جنوب کالیفرنیا اندرسون معتقد است دلیلی برای کاهش ER بازدیدکننده داشته است به طور عمده دو برابر: سخت عمومی پایبندی به دولت stay-در-خانه بخشنامه و ترس از پیمانکاری به طور بالقوه مرگبار COVID-19 ویروس.

اما این کاهش چشمگیر در کلی ER بازدیدکننده داشته است است که تنها بخشی از داستان چگونه COVID-19 اخلال در عملیات در امکانات پزشکی در سراسر جنوب کالیفرنیا. بستری شدن در بیمارستان نیز کاهش یافته است تا حدودی به دلیل کمتر از بیماران در آینده از طریق ER و تا حدودی به دلیل ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو در کالیفرنیا است.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از بیمارستان ها را گذاشته furloughed یا قطع پرداخت وابسته به پزشکان و کارکنان. ایالات متحده آمریکا اداره آمار کار گزارش این ماه که در سراسر کشور از خدمات بهداشتی و درمانی اشتغال کاهش یافته 43,000 موقعیت خود را در ماه مارس هر چند 17,000 از کسانی که شغل آنها در دفاتر دندان.

برخی از این پویایی بازی های برگزار شده توسط طراحی به عنوان بیمارستان کار می کرد به رزرو تخت بیمارستان به ویژه در Icu و کارکنان برای پیش بینی افزایش COVID-19 بيمار.

مشیت شرکت کوچک مری مرکز پزشکی در تورانس برای مثال متوقف انجام روش انتخابی محدود خدمات توانبخشی و تخلیه به عنوان بسیاری از بیماران به عنوان امن بود گفت: جرمی بیکر که منجر بیمارستان کیفیت خطر و ایمنی تیم.

در ماه مارس بیمارستان مانند بسیاری دیگر در سراسر منطقه بنا چادر به تریاژ کسانی که به دنبال درمان های پزشکی.

ER بازديد کاهش در سراسر هیئت مدیره

هنوز به اندازه کاهش در اتاق اورژانس گرفتار برخی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای ،

اندرسون یک راند رزیدنت گفت: این روند در سراسر هیئت مدیره در بخش اورژانس او موفق از جمله نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در کلتن سنت Bernardine مرکز پزشکی در سان برناردینو, رودخانه دانشگاه سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی Moreno Valley مرکز پزشکی و بیمارستان ردلندز ،

تقریبا یکسان حالات در حال بازی کردن در بیمارستان در سراسر جنوب کالیفرنیا تا حدودی به دلیل ERs در حال درمان کمتر جدی و صدمات ناشی از تصادفات با بسیاری از مردم پناه در صفحه اصلی و همچنین صدمات ناشی از ضربه از خشونت جنایی. قول سازمان های اجرای قانون در سراسر جنوب کالیفرنیا گزارش قابل توجهی کاهش کلی نرخ جرم و جنایت در زیر stay-at-home سفارشات.

در UCI مرکز پزشکی در, نارنجی, ER حجم پایین 35 درصد در بیمارستان سخنگوی جان موری گفت.

“بسیاری از این است که نسبت به بازديد کمتر از افرادی که بیمه هستند اما درمان ER خود را به عنوان ارائه دهنده مراقبت های اولیه,” موری گفت: از طریق ایمیل.

اتاق اورژانس در نوک پیکان منطقه ای مرکز پزشکی سن برناردینو کانتی عمومی بیمارستان کاهش یافته است بیش از 50 درصد گفت: دکتر رادنی بورگر مدیر بیمارستان ER.

در تورانس یادبود مرکز پزشکی طب اورژانس پزشک دکتر برایان میورا گفت: بیمارستان دیده است کاهش قابل توجهی در کل بيماران ER در زمانی که بیماران بیشتری نشان داده اند تا با علائم حاد تنفسی.

بیمارستان شده است تشویق عمومی, مگر اینکه آنها رنج می برند از مشکلات تنفسی و نیاز به ارزیابی به دنبال آزمایش یا درمان در nonhospital سایت به این بیمارستان می تواند در حفظ ظرفیت حداقل به آماده شدن برای هر گونه افزایش در coronavirus بیماران.

ریورساید بیمارستان جامعه دیده می شود کوچکتر کاهش بازدیدکننده داشته است بیمار به اورژانس حدود 15% از ماه مارس به گفته افسر ارشد پزشکی صبا Habis.

همان چیزی است که اتفاق می افتد در سرچشمه بهداشت ملکه دره بیمارستان در وست کووینا سخنگوی دایان مارتین گفت. قبل از coronavirus بحران آغاز شد, ملکه دره به کار گرفته 200 تا 250 ER بیماران در روز است. در سه هفته گذشته روزانه به طور متوسط به پایین بود 100 بيمار مارتین گفت.

دکتر خورخه Vournas مدیر اورژانس در شرکت کوچک مریم گفت: تسهیلات نشده است و ضعف با هم COVID-19 یا به طور کلی بیماران.

“تا آنجا که داستان در شهر نیویورک که در آن آنها با داشتن 20 نفر تهویه مناسب در ER” Vournas گفت: “ما در هر نقطه در نزدیکی آن قدر. ما شاهد سطوح بسیار پایین در بخش اورژانس است.”

Vournas تاکید کرد که هر کسی که تجربه یک مسئله بهداشتی نباید نگران ER بودن بیش از حد شلوغ است.

در واقع دیگران ابراز احساسات مشابه به عنوان ترس از COVID-19 افزایش افول است.

دکتر یوسف چان مدیر پزشکی بخش اورژانس در بورلی بیمارستان در Montebello تشویق کسانی که با مسائل جدی پزشکی به دور ماندن از ERs.

“پیام رفت و آن شنیده شد و مردم overreacted,” چان گفت. “وجود دارد ترس از آنچه که قرار بود به می آیند و هرگز از آن آمد. اگر شما با داشتن یک آبریزش بینی و می خواهید به آمده لطفا در خانه بماند.”

اما هرگز توصیه کاربردی برای کسانی که با داشتن مسائل مانند بالقوه حمله قلبی و سکته مغزی و یا آپاندیسیت, او گفت:.

“ما تا به حال بیماران در آمده چهار روز پس از سکته مغزی” چان گفت. “مردم دور ماندن زمانی که آنها باید مسائل واقعی.”

به همین ترتیب Centinela مرکز پزشکی بیمارستان در کالیفرنیا است که تشویق مردم برای جلوگیری از ER زمانی که لازم است.

در بیانیه این جمعه موقت مدیر عامل محمد A. ناصر و ER, مدیر پزشکی دکتر جی ملتن گفت: “ما باید شروع به دیدن بیماران که باید صبر بیش از حد طولانی برای آمدن به اورژانس برای آنها تهدید کننده زندگی شرایط با توجه به قابل فهم ترس از قرار گرفتن در معرض به COVID-19 یا coronavirus.”

در خانه ماندن آنها تاکید کرد “ممکن است اثر مخربی بر سلامت خود را و ما شما را تشویق به دنبال مراقبت های فوری پزشکی در این شرایط است.”

بستری شدن در بیمارستان را به عنوان به خوبی

Coronavirus نگرانی و اقامت در خانه سفارش شده نه تنها منجر به کاهش در اتاق اورژانس بیمار حجم اما به طور کلی بیمار پذیرش به عنوان به خوبی. تعلیق از روش انتخابی برای آزاد کردن تخت و دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی کارگران شده است یک راننده از کاهش بستری شدن در بیمارستان.

“این کاهش به طور کلی به دلیل ER حجم پایین است و هیچ کس انجام روش انتخابی و جراحی گفت:” اندرسون, Inland Empire اورژانس اتاق مدیر.

در نوک پیکان منطقه ای بورگر گفت: “قطعا وجود دارد یک کاهش سرشماری از بیماران. شده است وجود دارد حجم پایین تر از همه انواع بیماران است.”

در پومونا دره بیمارستان مرکز طبی کلی بیمار سرشماری نیز پایین تر از متوسط است.

“افرادی که به طور معمول به دنبال مراقبت در اورژانس به صورت خفیف بیماری به نظر می رسد شده اند به ماندن در خانه. این است که حسابداری برای ما پایین تر از میانگین بیمار حجم,” دکتر گفت: James Kim مدیر پزشکی بیمارستان ER.

تورانس یادبود مرکز پزشکی گزارش خود بیمار بیمارستان جمعیت پایین است حدود 40 درصد از یک ماه پیش و بخش جراحی کاهش یافته است عظیم 80% مدیر عامل شرکت کریگ صافی گفت.

کاهش کارکنان و از دست دادن درآمد

برای برخی از پزشکان و متخصصان کاهش noncoronavirus بیماران در بیمارستان ها منجر به کاهش در ساعت و پرداخت.

“آن بوده است بسیار قابل توجهی کاهش است. این باعث شد ما نیاز به تغییر در اطراف برخی از ما نیروی انسانی,” دکتر گفت: Evan Houck مدیر اورژانس پزشکی در ردلندز که دیده است یک 40-50 ٪ کاهش در اتاق اورژانس.

Houck است که اندرسون شریک در Vituity بهداشت و درمان و پزشکی, خدمات نیروی انسانی در Emeryville کالیفرنیا یک شرکت ملی است که قرارداد با بیمارستان ها از جمله ردلندز برای نیروی انسانی و پزشک خدمات. Houck گفت Vituity پزشکان به طور معمول درمان 150 تا 160 نفر روزانه در ردلندز اما این رقم کاهش یافته و به 75 تا 90.

“من فکر می کنم تقریبا هر پزشک است در بیمار خود را در دوره” اندرسون گفت. “بسیاری از ما پزشکان مراقبت های اولیه و زیر متخصصان پایین 65-70%. مردم در حال گرفتن خود را فتق تعمیر به عمل جراحی مفاصل جایگزین و غیره. زمانی که جراحان نیست مشغول و سپس بیهوشی نیست شلوغ و بیمارستان نیست تولید مقدار زیادی از درآمد مورد نیاز برای نگه داشتن بیمارستان ها از لحاظ مالی سودآور است.”

مشکل شایع در شرکت های نیروی انسانی در سراسر کشور. ProPublica اخیرا گزارش داد که این کشور بالا کارفرمایان از پزشکان اورژانس در حال برش ساعت خود را در نتیجه کمتر پرداخت. عدم تقاضا برای انواع دیگر مراقبت های بهداشتی است زور زدن مدل های کسب و کار از بیمارستان ها و شرکت هایی که کارکنان آنها.

TeamHealth برای مثال کاهش ساعت برای ER کارکنان در برخی از مکان ها و درخواست داوطلبانه furloughs از بیهوشی در حالی که چند ER ارائه دهندگان کار اصلی رقیب KKR متعلق به تصور بهداشت و درمان گفت: ساعت خود را نیز در حال کاهش است با توجه به ProPublica.

Riverside Community Hospital موفق شده است برای جلوگیری از پرداخت کاهش, در بخشی به دلیل آن کمک به بهداشت و درمان امیدواریم صندوق توسط دولت های ملی برای سود HCA سیستم بهداشت و درمان برای کمک به کارکنان و خانواده های آنان Habis گفت.

“اولویت این است که برای حفاظت از زندگی و شغل ما خط مقدم کارکنان که خطر جان خود را برای مراقبت از بیماران مبتلا به” Habis گفت. “ما گذاشته نه تنها خط مقدم کارمند.”

در تورانس یادبود بیمار کاهش را ترک کرده اند حدود 80-90 پرستاران و پزشکان در محل کار در هر روز از حدود 4000 مراقبت های بهداشتی کارگران مدیر عامل شرکت صافی گفت. بیمارستان پرداخت شده است این کارکنان 50 درصد از حقوق و دستمزد خود را و آنها نیز می توانید دریافت بیمه بیکاری.

“در یک روز به صورت روز ما کوچکتر از ما چهار هفته پیش” صافی گفت. “ما در حال تلاش به اعتصاب تعادل بین حق نیروی انسانی مناسب و مطمئن شوید که ما به خوبی آماده برای آنچه که این افزایش ممکن است و حجم امروز داریم.”

وجود خواهد داشت یک موج?

در واقع بیمارستان هنوز آماده برای یک پتانسیل هجوم COVID-19 بیماران حتی اگر coronavirus موارد در حال نشان دادن نشانه هایی از اوج و ICU بستری شدن در بیمارستان شروع به کاهش است.

پم آلن مدیر پرستاری از خدمات اورژانس در ردلندز گفت: این بیمارستان افزایش یافته است که تعدادی از آن بیمار جداسازی اتاق از هشت تا 44. علاوه بر این سه عامل اتاق ها نیز طراحی شده اند برای بیماران نیاز به عمل جراحی است که هر دو تست مثبت یا علامتی از coronavirus.

در تورانس یادبود میورا گفت: اورژانس بیمارستان تیم مدیریت توسعه “در بیمارستان-برنامه های گسترده ای برای حمایت از ما از طریق این سرعت در حال تغییر وضعیت است.” بیمارستان به اندازه کافی تخت در بخش مراقبت ويژه به جای هجوم بیماران با توانایی برای اضافه کردن بیشتر میورا گفت.

در ریورساید جامعه Habis گفت: بیمارستان آماده است برای هر هجوم بیماران و تیم او این است که “آماده برای رفتن.”

“ما آماده برای اضافه کردن 120 بیشتر (مراقبت های ویژه) تخت. ما فن های امن” Habis گفت.. “ما احساس خوبی در مورد چگونگی آماده هستیم. ما قطعا رفتن را از طریق یک بحران بی سابقه ای که من فکر می کنم ما به عنوان آماده به عنوان ما می تواند رسیدگی به این.”

کارکنان نویسندگان دیوید روزنفلد و مایک Sprague کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>