Coronavirus: San Bernardino County زندان تعلیق اهل بیت ملاقاتها داوطلب برنامه های

شروع پنج شنبه در سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش را به حالت تعلیق درآورد اهل بیت ملاقاتها و برنامه هایی که نیاز به داوطلب برای ورود به زندان امکانات.

تعلیق ملاقات و چندین زندان برنامه می آید در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما می دانیم اهمیت ملاقات & ارزش خود را برای زندانیان & عزیزان خود را; با این حال کوتاه و بلند مدت بهداشت و رفاه از همه کارکنان و زندانیان و کسانی که که بازدید از زندان شهرستان است از بیشترین اهمیت” بخش کلانتر گفت: در رسانه های اجتماعی شنبه.

زندانهای سراسر کشور متوقف کلاس های توانبخشی, برنامه های گروه حوادث مانند مدیریت خشم و منع هر کسی که کمک می کند تا با ارائه این برنامه ها از ورود به زندان زمینه شروع در روز سه شنبه. ملاقات به زندانها متوقف شد پیش از آن. حرکت بر تمام 33 زندان در کالیفرنیا است.

شبیه زندان ملاقات محدودیت های دستور داده شده است در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

اجتماعات بزرگ لغو شد در سن برناردینو کانتی پس از سوم مورد تایید شده از coronavirus ظاهر در روز سه شنبه.

تنها وکیل و بازدید رسمی خواهد بود اجازه کلانتر گفت. تعلیق ملاقاتها امر به صحرا بالا بازداشتگاه در آدلانتو ، گلن هلن مرکز توانبخشی و مرکزی بازداشتگاه در سن برناردینو; و غرب دره بازداشتگاه در رانچو کوکامونگا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>