Coronavirus: ریورساید رئیس پلیس می پرسد ساکنان به تماس 311 نه اداره پلیس بیش نقض

ریورساید رئیس پلیس لری گونزالس در زمان به رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه به درخواست ساکنان به تماس های شهر به جای پلیس کنندگان با توجه به پتانسیل متخلفان از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش.

گونزالس نیز توضیح داد: در یک ویدیو چه اقدامات این گروه را اگر افسران پیدا کردن هر کسب و کار است که باز باقی می ماند با وجود اینکه تلقی نمی ضروری است.

رودخانه رئیس پلیس گفت که این گروه شده است بسیاری از تماس ها, پیام ها و شکایات از اعضای جامعه در مورد کسب و کار است که باز هستند اما نه مطابق با سفارشات صادر شده توسط فرماندار.

“ما نمی خواهیم ما امنیت عمومی dispatchers هولناک با شکایت” گونزالس گفت. “در عوض ما می خواهیم شما را به استفاده از شهر ریورساید را 311 نرم افزار تلفن همراه به گزارش این پتانسیل نقض.”

کسانی که بدون دسترسی به نرم افزار نیز می توانید تماس بگیرید 311 و یا ایمیل [email protected]

“فرمانداری تا به تعریف آنچه ضروری است یا نه ضروری است و این نوع از کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند در حالی که ماندن در خانه سفارش شده است که در اثر” گونزالس گفت. “من خواسته ام افسران را به تماس با یک (نقض) کسب و کار به آموزش صاحبان و یا مدیریت در مورد سفارش خطرات بالقوه بهداشتی و درخواست خود را رعایت داوطلبانه.”

گونزالس به ذکر است که این گروه نمی خواهند به اقدام مستقیم اما اگر کسب و کار منطبق نیست پلیس را با Riverside County گروه بهداشت محيط و شهرستان ریورساید دفتر دادستان در اجرای عمل است.

ماموران در این زمینه که یک گردهمایی از 10 یا بیشتر مردم نیز می تواند عبور از کارت های که باید اطلاعات اجتماعی فاصله.

“خود را به عنوان اداره پلیس ما می دانیم که چه گونه این بیماری همه گیر است که با داشتن ما در کسب و کارهای محلی” گونزالس گفت. “ما درک می کنیم چقدر دشوار آن است که محدود به خانه و یا حیاط به خصوص با کودکان و نوجوانان.”

گونزالس گفت: ساکنان می توانند به RiversideCA.gov/COVID-19 به ماندن بگیرید.

“ما همه در این با هم می توانید انجام بخشی خود را برای کمک به صاف منحنی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>