Coronavirus: صلیب سرخ به دنبال اهدا کنندگان پس از صدها خون درایوهای تعطیل

صلیب سرخ رسمی یکشنبه خواست سالم نگر اهداکنندگان خون برای بررسی وب سایت سازمان و یا تماس با شماره تلفن رایگان آن برای پیدا کردن یک مرکز کمک مالی و یا هنوز برنامه ریزی درایو خون پس از صدها نفر لغو شد در سراسر کشور به دلیل مدرسه-منطقه خاموش شدن ناگهانی تحریک رمان coronavirus سرایت.

خون درایو در مدارس به ویژه مولد با میانگین 60 تا 100 اهداکنندگان از هر رویداد گفت: صلیب سرخ ارشد حسابدار دیانا C. بوید در یک مصاحبه تلفنی.

با منطقه مدرسه تعطیلی حدود 600 صلیب سرخ خون درایوهای تعطیل شده اند در سراسر کشور, یکشنبه, اکثریت کسانی که در دبیرستان او گفت:. وجود دارد بیشتر به تفکیک شماره های در دسترس, اما بوید نام آن را “بی سابقه … ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ممکن است برای جلوگیری از کمبود خون.”

برای داخلی جنوب کالیفرنیا LifeStream, یک سان برناردینو بانک خون در خدمت 80 کالیفرنیای جنوبی و بیمارستان گفت: جمعه حداقل یک دوجین درایوهای لغو شده است و کسانی که می تواند به ارائه بیش از 1200 واحد خون مورد نیاز. که می شده اند به اندازه کافی برای درمان به 3000 نفر گفت: دکتر جو Chaffin شرکت افسر ارشد پزشکی.

هنوز هم وجود دارد برخی از سازمان صلیب سرخ خون درایوهای اسپانسر شده از طرف شرکت ها و سازمان های جامعه و سازمان اهدای خون به مراکز باقی می ماند باز بوید گفت:

صلیب سرخ کارگران و داوطلبان در نظر گرفتن گام های اضافی در پی COVID-19 شیوع بوید گفت: مانند بررسی آینده نگر دهنده درجه حرارت و اضافی زیر پروتکل بهداشتی و حفاظت در علاوه بر این به روش در حال حاضر در محل در دوره عادی از اهدای خون.

خون-بانک کمبود می تواند نه تنها به تاخیر در عمل جراحی می تواند مخاطره روش برای انواع بیماران از جمله کسانی که تحت درمان سرطان و یا مادران زایمان و همچنین بیماران دچار ترومای بوید گفت.

اهدای خون

صلیب سرخ

آنلاین (بررسی محل با کد پستی): redcrossblood.org

تلفن رایگان: (800) 733-2767

LifeStream

(داخلی جنوب کالیفرنیا)

آنلاین: lstream.org

تلفن رایگان: 800-879-4484

ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>