Coronavirus دوباره بجای اول برگشتن: تازه ها مسکن جهش از ‘بدتر’ مارس

منطقه بازار مسکن در حال بازگشت به آنچه مسلما بدترین آوریل در کتاب های تاریخ.

زمانی که coronavirus مربوط به “اقامت در خانه” دستور شروع به گرفتن گلوگاه اقتصاد در ماه مارس شکار خانه به طور چشمگیری کاهش یافته و بسته شدن معامله شد سخت. این کمترین آوریل برای فروش در شش شهرستان جنوب کالیفرنیا منطقه — down 31 درصد در یک سال — در CoreLogic 32 سال از ضبط اطلاعات املاک و مستغلات.

اما از اواسط تا اواخر ماه مارس به عنوان کسب و کار محدودیت بودند کاسته homebuying است perked. نرخ وام مسکن کم کمتر خانه شکار محدودیت و reinvigorated مصرف کننده اعتماد به نفس رو به صاحبان محل بیشتر خانه ها در بازار و خانه شکارچیان در خرید و خوی.

های مختلف نشان می دهد معیارهای تیز گزاف گویی کردن از پایین ترین نرخ های اخیر ترک محلی homebuying نزدیک به سرعت 2019.

بیشتر dealmaking

بیشتر در جنوب کالیفرنیا خانه شکارچیان در حال امضای قرارداد فروش.

در لس آنجلس و اورنج شهرستان پیش فروش — یا escrows — از خانه های موجود شروع به پریدن کرد به شدت به عنوان از آوریل 23 تا 66.7 درصد از یک ماه پیش — پنجم-بزرگترین افزایش در میان 27 بازارهای ایالات متحده مورد مطالعه توسط Zillow مطالعه از کارگزاران’ لیست خدمات. هنوز escrows خاموش 31% از یک سال پیش.

به تازگی ویژگی های ذکر شده در این دو شهرستان تا 28.5 درصد در یک ماه اما مجموع موجودی است که 29 درصد کمتر از سال قبل.

در کنار رودخانه و سان برناردینو شهرستان انتظار فروش 60 درصد از یک ماه پیش — ششم-بزرگترین افزایش در میان 27 بازار بزرگ. Escrows در حال حاضر پایین تنها 2.7 درصد از سال گذشته است.

داخلی امپراتوری لیست جدید رز 12.5% در یک ماه اما موجودی است 29.6 درصد کمتر از سال گذشته است.

بیشتر وام مسکن

کالیفرنیا در حال درخواست برای وام خانه بیشتر.

در این هفته از مه 29, کالیفرنیا, برنامه زد 5.5 درصد بالاتر از سال پیش سطح با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن. این اولین بار بالا 2019 را به سرعت از ماه مارس و آن را به یک استارک تغییر از هفته پایان مارس 10, هنگامی که برنامه های کاربردی شد 49 درصد کمتر از یک سال پیش.

پس اخیر پایین برای وام مسکن-ساخت و قابل اعتماد من گسترده نشان می دهد برنامه های کاربردی در کالیفرنیا در حال اجرا در 67% سرعت سریع تر از نه هفته پیش. این فشار به معنی homebuyers به دنبال وام مسکن در یک سرعت که 93% از هفته اول ماه مارس.

یک turnabout داستان

در ماه مارس امیل حداد مدیر عامل شرکت پنج نقطه Holdings گفت: “stay-at-home” سفارشات فشار فروش خانه در ارواین را بالا مشخصات پارک بزرگ محله به صفر است.

این شرکت پروژه در آستین توقیف هوایی تا به حال 553 فروش در سال گذشته — که تقریبا 11 هفته و در سال 2020 برای اولین بار 11 هفته و سازندگان در پنج نقطه از زمین ساخته شده بود قراردادهای فروش در حدود 14-یک-هفته سرعت.

اما در اواسط ماه مارس حداد گفت: او را دیدم یک اقتصاد قرار داده و به یک “ناشی از کما” برای خوب بودن: “هنگامی که بیمار بیدار آنها باید سالم باشد.”

بیش از پنج هفته پارک بزرگ فروش رفته به کل از دست دادن خالص از سه فروش. پس از آن تقریبا به عنوان به طور ناگهانی به فروش کند, خرید بازگشت به اقتصاد بازگشایی به آرامی آغاز شد. در شش هفته آینده, 45, قرارداد فروش امضا شد.

“آن احساس می کند مانند در حال حاضر ما در حال بازگشت به حالت عادی سرعت” حداد می گوید.

در حال حاضر مدیر عامل شرکت آماده نیست به می گویند که بازار املاک و مستغلات است که به طور کامل به حالت عادی بازگشت. او نیاز به حتی قوی تر هفته از فروش برای کاهش نگرانی های خود را. سال-به-تاریخ فروش, سرعت, با تشکر از ویروس است که هنوز هم خاموش 18% از 2019.

“این است که در اوایل پست-COVID-19 دوره به احساس وجود دارد که هر جامد خط روند از نظر فروش خانه” حداد گفت. “این یک شروع خوب است اما اگر وجود دارد یک دوم یا موج سوم ویروس این تغییر می تواند دوباره.”

قیمت اقامت شرکت

لرزان اقتصاد متوقف نشده محلی شکارچیان خانه از پرداخت ،

شیراز قیمت خانه بودند به آرامی در حال افزایش به عنوان بیماری همه گیر در زمان نگه دارید از اقتصاد است.

CoreLogic صفحه اصلی شاخص قیمت بر اساس بسته فروش خانه های تک خانواری نشان داد بیشترین درصد سود از سال در ماه آوریل است. قیمت خانه افزایش یافته است در یک 4.9 ٪ نرخ سالانه در لس آنجلس, 3.7% در اورنج کانتی و 5 ٪ در امپراتوری درون مرزی.

و قیمت خانه رفتن به سپردن هستند تا بیش از حد.

نازک و عرضه مسکن گزینه تحت فشار قرار دادند LA-OC ميانه لیست قیمت به $890,040 با توجه به Zillow. که تا 3.7 درصد در یک ماه و تا 6.8 درصد در یک سال, سومین 12 ماه به دست آورید میان 35 بازارهای ردیابی.

امپراتوری داخلی وضعیت را به عنوان منطقه ای برای مسکن مقرون به صرفه شکارچیان به احتمال زیاد به کمک فروش خود را بازیابی. ميانه لیست قیمت $428,719 شد تا 2% در ماه و 2.1% در یک سال است.

CoreLogic است و پیش بینی قیمت قطره در 41 متحده با بزرگترین کاهش رخ داده در مناطق ضربه رکود در گردشگری و صنايع نفت و گاز.

اما قیمت قطره انتظار نمی رود که در جنوب کالیفرنیا. CoreLogic معاون اقتصاددان ارشد سلما Hepp با اشاره به منطقه ثروت کم بودن موجودی انبار و تعداد رو به رشد از millennials ورود به homebuying بازار است.

قیمت به جای پیش بینی می شود افزایش 3% در لس آنجلس آوریل 2021 5 درصد در اورنج کانتی و 6% در امپراتوری درون مرزی CoreLogic برآورد شده است.

قیمت قدرت Hepp گفت: “کاملا شگفت آور, اما هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم این هم تعجب آور نیست. تمام اصول وجود دارد.”

نویسنده کارکنان جف Collins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>