Coronavirus می رسد 9th, North Dakota شهرستان; موارد در حال حاضر به 39

سه مورد جدید در پرورش شهرستان در 50s و رمزی شهرستان در 60 و یک مورتون شهرستان در 30s خود را. در این بخش هنوز تحقیق چگونه آنها ویروس. این اولین مورد در مناطق روستایی پرورش شهرستان نهفته است که در شرق بخش مرکزی از دولت است.

یک هشتم بیمار در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است با این بیماری است اما بخش های سایت لیست سه نفر تحت یک گروه جدید به نام “جداسازی قطع” به معنی آنها فکر به دیگر مسری است. این گروه را متوقف کرده است مثال تعداد زیادی از مردم این است که نظارت پس از مواجهه یک فرد با ویروس.

دولت آزمایشگاه پردازش شده بود آزمون از 49 53 شهرستان ها از شنبه و بورگوم قبلا اشاره شد که جوامع روستایی ایمنی نیست به این بیماری است. در حال حاضر وجود دارد یک ترکیب پنج مورد در پیرس دان والش و پرورش استان ها که هیچ شهرستانها بیش از 5000 نفر است.

فرماندار گفت داکوتای شمالی نمی تواند خود راضی می شوند با اخبار اخیر تعداد آزمون مثبت به این دلیل که دولت به راه انداختن “یک لجستیکی جنگ” برای اطمینان از تجهیزات پزشکی, تجهیزات و کارکنان آماده برای یک پتانسیل پرش در موارد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“هر روز ما کم تعداد در اینجا آن را می دهد اهالی داکوتای شمالی یکی دیگر از فرصت برای آماده سازی” بورگوم روز دوشنبه گفت:. “ما ممکن است هفته دور از هنگامی که ما باید بحران در پزشکی ما ظرفیت اما هر روز که ما شانس بیشتری به انجام برنامه ریزی و کار بیشتر است صرفه جویی در زندگی روز.”

در مجموع 1,773 افراد آزمایش شده برای این ویروس در داکوتای شمالی و نه شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از این بیماری با بخش عمده ای از موارد که از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه است.

Grand Forks شهرستان هیچ مورد شناخته شده, اما آن را برای عدم از تست. دولتی و خصوصی آزمایشگاه ارزیابی کرده اند حداقل 160 تست از چنگال بزرگ سوم بیشتر از هر شهرستان در دولت است. بیشتر آزمایشات مورد بررسی قرار گرفته اند از بند و Burleigh شهرستان از هر جای دیگری, اما, Cass County احتمال دیدن یک چشم انداز مثبت در هنگام 270 در انتظار آزمون دوباره از یک آزمایشگاه خصوصی در کالیفرنیا است.

بورگوم اعلام کرد روز سه شنبه بانک مرکزی داکوتای شمالی سعی خواهد کرد برای از بین بردن فشار بر روی نزدیک به 47,000 مردم با برجسته وام های دانشجویی از طریق بانک. وام گیرندگان در حال حاضر می توانید درخواست آنلاین برای تاخیر در پرداخت وام به مدت شش ماه. این بانک همچنین برنامه ای برای کاهش نرخ بهره در وام در حدود 1% پس از آن می توانید کار را از طریق برخی از مسائل فنی است. بورگوم گفت: تصمیم بانک هزینه آن حدود 5 میلیون دلار.

رکورد تعداد بالایی از مردم کاربردی برای مزایای بیکاری از دولت در هفته گذشته بورگوم گفت. پس از چهارشنبه کار خدمات داکوتای شمالی دریافت نزدیک به 10,000 ادعای بیکاری در مقایسه با حدود 400 هفته گذشته است.

فرماندار گفت: بسیاری از ادعا می کند بیش از آخر هفته آمد از کارگران در دولت, صنعت نفت و گاز است که با شکوه بسیار کاهش قیمت نفت خام. بورگوم گفت که او انتظار می رود بیشتر ادعا می کند از خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع آمده است در طی چند روز آینده.

بورگوم همچنین اعلام کرد دولت خواهد بود بلند کردن آن “فراست قوانین” که در تنظیم چقدر کامیون می تواند وزن در حالی که رانندگی در داکوتای شمالی بزرگراه ها در طول زمستان و بهار است. حرکت ساخته شده بود به عنوان یک نظر برای شرکت های حمل و نقل است که دیده می شود پایین تر سطح نیروی انسانی و شده اند قادر به انتقال کالا به راحتی در طول شیوع بیماری است. بورگوم گفت: دولت در بخش حمل و نقل خواهد شد که به نظارت بر بزرگراه به مطمئن شوید که کامیون ها انجام نمی دهد و آسیب بیش از حد به جاده ها.

هر دولت در حال حاضر حداقل 15 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 20 ، 000 موارد شناخته شده و بیش از 100 مرگ و میر. مینه سوتا 262 مورد شناخته شده و یکی مرگ و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 30 آزمون مثبت و یک مرگ از صبح روز چهارشنبه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>