Coronavirus رتبه بندی: جنوب کالیفرنیا دریافت ‘C’ در اجتماعی فاصله

پس ما چگونه انجام می دهند با آخرین پدیده فرهنگی اجتماعی به نام فاصله?

البته هیچ کامل اندازه گیری چگونه به خوبی جامعه پیوستن به مختلف “در خانه ماندن” مقرر در مبارزه برای توقف coronavirus. اما در اینجا یک نکته: جنوب کالیفرنیا دریافت نمرات ضعیف برای تلاش های خود را اگر جدید کارت امتیازی از نروژی داده کنندههای درست است.

یک سیستم درجه بندی ایجاد شده توسط Unacast نرخ ایالات متحده و واشنگتن با توجه به تلفن همراه جنبش داده است. این نتایج می تواند کمک به مردم وزن با مقایسه عملکرد “اجتماعی فاصله فعالیت به فعالیت خود را قبل از” این سایت متحده است.

در حالی که این اطلاعات دقیق جمع آوری و تجزیه و تحلیل خزش ممکن است شما خود را برای عدم حفظ حریم خصوصی چگونه دیگری را ما دریافت زمان واقعی اطلاعات ؟ جدید ترین نمرات به روز رسانی روزانه با چهار روز تاخیر در زمان حال از طریق مارس 27.

چگونه می خواهم آیا Unacast آن را انجام دهید ؟ تلاش های خود را بر روی نقشه-مرتبط با ریاضی تخمین می زند که چقدر (یا کوچک) حرکت کند شده است در یک منطقه است. بدیهی است که نمی کند آهنگ کامل تصویر: حرکت کمتر به احتمالا خطرناک مکان لزوما به طور کلی پایین تر خطر است. هنوز هم آن را جذاب ریاضی.

“این یک طرفدار بونو ابتکار” جین مایر سخنگوی Unacast گفت Recode. “آنها باید 25 به دانشمندان داده است که در زمان پنج سال کار و صرف چهار روز پخت و پز این چیزی که تا به کمک چه چیزی اتفاق می افتد.”

Unacast را پرداخت مباحث شامل نرم افزار املاک و مستغلات است که به نظر می رسد در چه محله ها در این تلفن همراه ردیابی حس.

اجتماعی فاصله ریاضی Unacast ارائه می دهد سه معیارهای: تغییر در میانگین تحرک بر اساس مسافت طی شده; تغییر غیر ضروری بازدیدکننده داشته است (شرکت می کند نقشه های مبتنی بر بازاریابی به طوری که آنها می دانم که در آن شما در حال رفتن); و نمره نهایی که ترکیبی از دو متریک.

بیایید شروع در سطح ملی است. Unacast می گوید آمریکایی ها به طور کلی قطع کرده و تحرک خیره کننده 40 درصد به 55 درصد کلاس C. غیر ضروری بازديد پایین 60% تا 65% a C درجه. با هم, این کاهش درآمد به طور کلی C درجه. که وسط-of-the-بسته معیار.

کالیفرنیا به موازات این کشور با سه C نمرات 11th بالاترین در میان کشورهای. بهترین ؟ ملی دولت: واشنگتن بدترین? وایومینگ آرامی جمعیت دولت با چند coronavirus موارد است.

در جنوب کالیفرنیا نارنجی شهرستان بهترین نمرات با B- (منفی) برای کاهش تحرک و C برای برش غیر ضروری سفر. شهرستان کلی کلاس بود B-. لس آنجلس کردم C نمرات در سراسر سه دسته.

امپراتوری درون مرزی شانس ضعیف در Unacast کارت امتیازی. اما با توجه به منطقه بزرگ تدارکات صنعت فیلم منطقه با اقلام ضروری نادر کسب و کار پررونق در coronavirus عصر این ممکن است ناعادلانه gradings.

Riverside County کردم D برای کاهش تحرک a C برای برش غیر ضروری در سفر, و, و به طور کلی C-.

سن برناردینو کانتی یک F برای کاهش تحرک D برای برش غیر ضروری سفر و D-منهای کلی.

اما این داده ها نشان می دهد “در خانه ماندن” سفارشات فراموش تاثیر بر تحرک. بالا کالیفرنیا نمرات آمد از منطقه خلیج با آن سخت “در محل اقامت” حکم: مارین, San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا تمام کردم – نمرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>