Coronavirus هل Taco Bell, استارباکس, Chick-fil-A به در بسته اتاق ناهارخوری

را خارج و تحویل شد و در حال حاضر یک روند سریع مواد غذایی قبل از ورود رمان coronavirus.

در میان COVID-19 بحران بهداشتی آن حالت از خدمات مواد غذایی از بین رفته اند که مطلوب لازم است.

Taco Bell, استارباکس و Chick-fil-A در میان زنجیره گرفته اند که جهش برای محدود کردن دسترسی محدود و یا بسته شدن ناهار خوردن در صندلی.

همه متعلق به شرکت تاکو بل رستوران ها بیش از 450 خود را ببندید اتاق ناهار خوری, اتاق با توجه به ارواین-بر اساس زنجیره ای.

مدیر ارشد اجرایی علامت پادشاه گفت: در نامه ای به مشتریان که با بسته شدن در اتاق ناهار خوری را حذف میلیون ها مهمان فعل و انفعالات.

“ما در حال رفتن به دوباره تعریف آنچه در آن به معنی یک اجتماعی با نام تجاری در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که در همان زمان نگه داشتن اعضای تیم ما امن و در ادامه به ارائه طرفداران ما با خوشمزه تاکو بل غذایی آنها را دوست دارم.”

خبر می آید تنها یک هفته پس از تاکو بل اعلام کرد این امر می تواند گسترش آن cantina با فرمت به درخواست تجدید نظر به نوار را برانگیخت. در حال حاضر در پاسخ به بحران رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تعطیل کرده است بارها در سراسر کالیفرنیا.

استارباکس اعلام کرد در روز یکشنبه که بسیاری از فروشگاه های آن در ایالات متحده و کانادا را در حال حرکت به یک به مدل و “توقف در صندلی در کافه” یک حرکت آن را از نشانه های آخر هفته.

آن است که به مشتریان گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد نحوه سفارش از طریق خود برنامه.

Chick-fil-A که بسته شده است در روز یکشنبه بازگشایی شد روز دوشنبه بدون آن اتاق ناهار خوری. آن را در بیانیه ای گفت که برخی از مکان های خود را ارائه خواهد درایو-از طریق خدمات و برخی ممکن است گرفتن است.

دیگر زنجیره ای مانند Del Taco در حال ترویج محدود “تماس با ما” سفارش و پرداخت از طریق خود نرم افزار تلفن همراه و تحویل با بسته بندی مهر و موم شده.

ما در حال ارائه دسترسی رایگان به این مقاله است. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی مانند این با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>