Coronavirus: بهداشت عمومی اورژانس اعلام شده برای شهرستان ریورساید

محلی بهداشت عمومی اورژانس برای Riverside County اعلام شد یکشنبه توسط دکتر کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر در پی اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus.

بیمار است که در حال شناسایی به دلیل محرمانه بودن قوانین تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات بهداشت گفت: از اواخر شنبه و درمان در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج.

قیصر در سخنرانی خود در روز یکشنبه در کنفرانس خبری در بیمارستان گفت: اعلام موضوع به تصویب Riverside County هیئت ناظران در شنبه نشست. قیصر گفت: مقامات بهداشتی در حال کار به سرعت به شناسایی کسانی که ممکن است در معرض به بیمار است.

“زمینه مورد مسائل” گفت: با اشاره به درجه ای که در این بیانیه ممکن است بر زندگی مردم است.

“این امکان وجود دارد برای زندگی به هنوز تحت بهداشتی اضطراری اعلام شده است. و برخی از اتفاقاتی که در حال کاهش خطر هنوز هم ممکن است قادر به گرفتن محل با اقدامات احتیاطی مناسب … برخی از این ممکن نیست. ما خواهد شد به دنبال در این یک مورد به مورد بر اساس” قیصر گفت.

در میان کسانی که رویدادهای Coachella Valley, موسیقی و هنرهای, جشنواره, l اجرا می شود که 10-12 آوریل و مارس 17-19 در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio.

در شب جمعه, مقامات اعلام کرد که موریتا دره دبیرستان تعطیل خواهد بود پنج شنبه به عنوان یک کارمند در حال آزمایش است برای coronavirus و 71 دانش آموزان آموزش داده شده به “خود شده است.”

مدرسه بسته باقی خواهد ماند و دانشگاه خواهد بود ضد عفونی تا تست از کارمند به اتمام است با توجه به منطقه ای ،

به نظر می رسد برای اولین بار بسته شدن مدرسه در جنوب کالیفرنیا.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>