Coronavirus دهید 8 Riverside County دادگاه به

شروع جمعه 20 مارس در هشت شهرستان ریورساید courthouses بسته خواهد شد برای دو هفته باقی مانده شش باز خواهد شد به صورت محدود دوره هر روز به دادگاه عالی فلس عقب عملیات در میان coronavirus نگرانی.

“این اقدامات در پاسخ به خاص و اطلاع از قرار گرفتن در معرض در هر دادگاه تسهیلات; بلکه آنها گرفته شده برای انجام اقدامات احتیاطی لازم برای حفظ بهداشت عمومی و ایمنی” با توجه به بیانیه دادگاه.

قاضی جان تاکستان کارگردانی که ممنوعیت دادگستری مرکز, رودخانه تاریخی دادگاه همت دادگاه Moreno Valley ترافیک و Smalls دادگاه ادعا پالم اسپرینگز دادگاه, رودخانه, خانواده, قانون, دادگستری و Temecula دادگاه بود توقیف از جمعه تا آوریل 3.

ضمن مرکز شهر ریورساید سالن عدالت که در آن اکثریت از مسائل جنایی در حال دفع خواهد شد و باز هر روز از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر همراه با Indio لارسون دادگستری مرکز, غرب, مرکز عدالت در موریتا, بلیت دادگاه رودخانه نوجوانان وابستگی به دادگاه و جنوب غربی دادگاه اطفال.

همه از دادگاه بسته خواهد شد 31 مارس در رعایت از دولت به رسمیت شناخته سزار چاوز بعد تعطیلات.

دادگاه عالی وب پورتال را در دسترس باقی می ماند هر چند به روز رسانی به موقع از اطلاعات در موارد خواهد شد نهفته است.

در اوایل این هفته دادگاه عالی اجرا یک سری از تغییر سیاست که در نیروی باقی می ماند که همه دولتی هستند و بر اساس نیاز به کاهش coronavirus قرار گرفتن در معرض خطرات.

مهمترین اقدام این است که توقف منصفه به جز کسانی که در آن هیئت منصفه شده اند نشسته است. محاکمه در حال حاضر در جریان خواهد بود طلبه برای تعیین اگر آنها باید متوقف شود, مقامات گفت.

مدنی منصفه به حالت تعلیق تا زمانی که مه 25, اما این موارد در حال حاضر قبل از هیئت منصفه مورد بررسی قرار خواهد شد به صورت جداگانه مانند پرونده های جنایی با توجه به دادگاه.

Arraignments و خشونت اسلحه محدود سفارشات را ادامه عنوان خواهد مدنی آزار و اذیت ضابط سفارش و تغییر نام دادخواست. همین امر به طور موقت سرپرستی و conservatorship موارد همراه با سالمند آزاری و خشونت خانگی محدود کردن دستورات و برخی از ex-parte برنامه های کاربردی.

بازداشت جلسات بحث و بلامنازع صلاحیت جلسات و نگهداری دادخواست در دادگاه اطفال انجام خواهد شد.

تمام ترافیک دادگاه محاکمه هستند به تعویق افتاد تا حداقل مارس 3, در حالی که دیگر ترافیک جلسات در حال معوق برای 90 روز با توجه به دادگاه عالی.

ادعا های کوچک مهم نخواهد بود که شنیدم برای 90 روز و حکم ادامه توقیف غیر قانونی دادخواست مربوط به اخراج را به مدت 60 روز, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>