Coronavirus-گرفتار Grand شاهزاده بود و انتظار می رود به ترک اوکلند اما آن باقی مانده است لنگر انداخت

Coronavirus زده Grand شاهزاده خانم کروز کشتی که دور در دریا در سواحل کالیفرنیا برای روز قبل از docking در بندر اوکلند شد و در نهایت انتظار به مجموعه بادبان یکشنبه شب به یک نقطه در خلیج سان فرانسیسکو.

همانطور که از اوایل صبح روز دوشنبه این کشتی باقی مانده است لنگر انداخت در بندر اوکلند مارک در عین حال یکی دیگر از تاخیر در مسیر آن.

هنگامی که آن را در نهایت برگ پورت مشکل کشتی لنگر در خلیج برای دو هفته با 75 پزشکی کارگران در هیئت مدیره آورده برای مراقبت از 340 خدمه و شش خارجی مسافران در طول 14 روز در قرنطینه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه گفت.

Newsom مشخص نیست که در خلیج سان فرانسیسکو کشتی خواهد لنگر اما انتظار می رود آن خروج از بندر اوکلند به پایان خواهد رسید و تقریبا یک هفته ای ماموریت به offload بیش از 2500 مسافر 21 از آنها که تست مثبت برای COVID-19 بیماری است. منطقه ای که در آن مسافران متحرك خواهد شد بررسی شود.

“این خوب است رهایی به من گفت:” سابق مسافر ژن شین سان فرانسیسکو که همراه با همسر خود را قرنطینه در سن کارلوس متل. “من رنج می برند و حتی اگر کشتی می روم, ما در حال بدست گرفتن عواقب آن با هیچ انتخاب است.”

در مورد 3,533 مسافران و خدمه به سمت چپ اسکله 27 در سان فرانسیسکو در فوریه. 21, رهبری به هاوایی برای 15 روز لذت کروز. مشکل هنگامی که وارد مسافران از بزرگ شاهزاده خانم’ زودتر مکزیکی Riviera سفر شروع به نشان دادن علائم این ویروس از جمله 71 ساله Placer County, مردی که بعد از درگذشت به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری است.

شصت و دو مسافر به همراه خدمه باقی مانده بود روی برای هاوایی سفر نگرانی از قرار گرفتن در معرض بیشتر Grand شاهزاده خانم. در زمین های فدرال و مقامات دولتی نیمرو به شکل از چگونه برای آزمون مسافران کشتی و که در آن به ارسال کشتی به عنوان ویروس گسترش در منطقه خلیج شهرستانهای استان است.

در یک صحنه دراماتیک گارد ملی هلیکوپتر کاهش یافته ویروس, کیت های آزمایش برای شاهزاده بزرگ آن را به عنوان دور در سواحل. آزمون را به یک آزمایشگاه در ریچموند کالیفرنیا. در بر داشت 21 مسافران 19 از آنها خدمه آزمایش مثبت است.

در 8 مارس, روز پس از کروز قرار بود به حوض در سان فرانسیسکو شهردار لیبی Schaaf, Newsom و مقامات فدرال و گفت: این امر به استفاده نشده و جدا شده بخشی از بندر اوکلند بیرونی بندر. آنها برآورد کشتی می ماند برای 72 ساعت است.

مسافران را تشویق به عنوان آنها زير پل دروازه طلایی جزیره آلکاتراز و جدید دهنه پل خلیج. پس از رسیدن صبح روز دوشنبه مسافران شروع به توصیف زندان-شرایط و همیشه در حال تغییر اطلاعات و یا اطلاعات — از مقامات.

در میان برای اولین بار به پیاده روز دوشنبه مسافران که تا به حال آزمایش مثبت گرفته شد و به بیمارستان منطقه خلیج. توسط دوشنبه شب اولین هواپیما یک بوئینگ 747 پر از کانادا مسافران چپ فرودگاه بین المللی اوکلند شمالی میدان.

کاتلین استرلینگ از اورگان به اعتقاد او 81 ساله که دچار نارسایی قلبی و آسم و تا به حال بیمار شده بود در میان اولین کردن کشتی. وقتی که او نبود استرلینگ بعد از آن آویزان ثبت نام بالکن مثال پدرش بیماری که عنوان خوانده شده, “او خاموش کشتی” و به نام 911.

“هیچ کس نمی خواهد با من صحبت من حتی نمی دانم اگر وجود دارد یک دکتر در کشتی در روز دوشنبه. آنها فقط تغییر طرح. این جای تعجب نیست که آن را در زمان بسیار طولانی مردم برای دریافت کردن که کشتی پس از آن بود آشفته گفت:” استرلینگ که در سمت چپ کشتی به همراه پدر و خانواده روز سه شنبه و در حال حاضر در قرنطینه تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی Fairfield.

در طول هفته مسافران نمایش علائم خفیف فرستاده شد برای هتل ها در شمال کالیفرنیا و بسیاری از مسافران قرار داده شد و در پروازهای مختلف فدرال قرنطینه سایت از جمله Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو و سایت های نظامی ایالات متحده در گرجستان و تگزاس. شدند با اتوبوس به تراویس.

آخرین پرواز برنامه ریزی شده بود به حرکت در 6 p. m. روز شنبه, Newsom گفت.

ژاکلین بیکر, a Los Gatos مسافرتی و همانند شاهزاده خانم مسافر نگران بود در مورد خدمه هنوز گیر در قایق. شش مسافر با توجه به Newsom باقی مانده است چرا که دولت ایالات متحده به سختی هماهنگی با کشورهای خود را.

“شما تبدیل به ویژه نزدیک به اتاق خود مباشر پیشخدمت ها در شام, این بار من می دانم که برخی از مسافران همکار با نام” گفت بیکر, 56, است که در قرنطینه تراویس پایگاه نیروی هوایی. “مردم در کشتی در حال حاضر من احساس می کنم مانند آنها در یک محکوم کشتی. آنچه که برای تبدیل شدن از آنها ؟ من واقعا آرزو سلامتی برای همه در هیئت مدیره و امیدواریم که آنها را در یک کاملا جهنمی وضعیت است.”

شهردار اوکلند Schaaf ابراز قدردانی “به هر کارگر در دولت فدرال و محلی در سطح نگه داشته Oaklanders امن به عنوان ما انجام ماموریت های انسان دوستانه به دوباره هزاران رشته مسافران و خدمه با عزیزان خود.”

اوکلند عضو شورای لری رید گفت: “من صحبت می کنند برای بسیاری از مردمی آنها خوشحال برای دیدن کشتی در آب و دور از زمین است.”

نویسنده کارکنان جولیا Prodis Sulek کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>