بیماری همه گیر کوروناویروس نتایج در تمدید اقامت برای تبادل دانشجو

کاسینی یک دانش آموز ارز خارجی از ولنزا یک شهرستان در حدود 20,000 در شمال ایتالیا شده است زندگی در غرب چنگال بزرگ شهر شهرستان از Larimore از ابتدای سال تحصیلی. کاسینی که شرکت در ASSE بین المللی تبادل دانشجو برنامه زندگی با تامی و جورج “راکی” راکول در حالی که او است که ثبت نام در Larimore دبیرستان.

کاسینی در حال برنامه ریزی برای ترک Larimore در اوایل ماه ژوئن در نتیجه گیری از اس برنامه اما در حال حاضر باقی بماند تا ژوئیه چون او نمی خواهید به بازگشت به کشور مادری خود تا coronavirus همه گیر است و آرام.

کاسینی تصمیم به اقامت اضافی ماه در مشاوره از یک پزشک در ایتالیا.

“او به من گفت:” شما حتی نمی توانید تصور کنید که وضعیت در اینجا'” کاسینی گفت. “او به من گفت اگر من به ایتالیا آمد من می تواند coronavirus.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من منطقه یکی از بدترین ها در ایتالیا. این 20,000 موارد” کاسینی گفت.

پس از coronavirus همه گیر کاسینی روزانه شده است نگه داشتن در تماس با پدر و مادر خود را از طریق تلفن تماس و متون.

“من در مورد آنها نگران” کاسینی گفت و اشاره کرد که پدر و مادر خود از سوی دیگر در حال رها که او در یک شهر کوچک در روستایی دولت است که تا به حال نه یک موج در بیمارانی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

هر چند پدر تخصص بیهوشی در طول همه گیر او در درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. تخمین زده میشود که ایتالیا که یکی از سخت ترین ضربه از مناطق جهان بیش از 130,000 موارد مثبت coronavirus و بیش از 13000 مرگ و میر.

شمال ایتالیا که در آن کاسینی زندگی است که در میان سخت ترین ضربه از مناطق کشور و پدرش قرار دادن در ساعت های طولانی درمان بیماران در یک بیمارستان در آلساندریا در حدود 20 مایل از خانه خود را.

“او مشغول به کار در تمام طول روز و گاهی شب” کاسینی گفت.

در ضمن مادر او و برادر کوچکترش قرنطینه می شوند.

“آنها می تواند به ترک خانه های خود را,” او گفت:.

شهروندان ایتالیایی باید یک لغزش اجازه به رفتن به خرید مواد غذایی و تنها یکی از اعضای خانواده می توانید به فروشگاه بروید.

“اگر شما بیرون بروید شما می توانید یک بلیط از $200. پلیس همه جا هستند” کاسینی گفت.

مادرش که با این نسخهها کار در یک فروشگاه طلا و جواهر شده است قادر به رفتن به کار خود را برای چند هفته و برادر خود را در حال انجام چه بسیاری از پسران نوجوان در سراسر جهان انجام می دهند در طول این بیماری همه گیر.

“برادر من است و بازی کردن بازی های ویدئویی” کاسینی گفت.

تا حدود یک ماه پیش کاسینی یک junior, حضور در مدرسه در LHS هفت ساعت در روز مطالعه کلاس ها از جمله زبان انگلیسی پیشرفته ریاضی و تاریخ ایالات متحده است.

پس از بسته شدن مدرسه در مارس 16, کاسینی گرفته شده کلاس های آنلاین شبیه به آنچه که او استفاده می شود به در ایتالیا که در آن دانش آموزان دبیرستان حضور در مدرسه به صورت نیم روز و کلاس روز متناوب.

کاسینی تصمیم به شرکت در ارز دانشجویی برنامه چرا که او می خواست به چالش زندگی در جایی دور از خانه که در آن او کسی را نمی دانند.

“من تصمیم به آمدن به آمریکا به دلیل آن بوده است رویای من از آنجایی که من یک کودک بود, گفت:” کاسینی که اضافه شده است که او در حال لذت بردن از اقامت خود را با راکول خانواده و مهم نیست آن تمدید خواهد شد توسط چند هفته. “من خوشحالم که این خانواده مرا انتخاب کرد. من در بر داشت برخی از واقعا خوب مردم در اینجا.”

این Rockwells در ضمن خوشحالیم که میزبان کاسینی تا زمانی که او می خواهد به ماندن بگیرید.

“من واقعا لذت بردن از داشتن ما, ایتالیایی, ‘پسر’ ماندن با ما” Tammy راکول گفت. “این خوب است که او را در اطراف.”

در طول چند هفته گذشته کاسینی شده است آموزش Rockwells به غذاهای ایتالیایی از جمله اسپاگتی carbonara, torta salata و پیتزا ایتالیایی.

“ما شده است خوردن خیلی خوب” کاسینی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>