Coronavirus: روز پرداخت می شود بیمار صرفه جویی در تمام زندگی ما

آدم شلسینگر و چشمه Wayne co-نویسنده کریس Collingwood ایجاد شده بهتر غمگین, شوخ, آهنگ در مورد احساس وحشت و نگرانی از زنان تنها در میان افتضاح blandness دفتر فرهنگ بیش از هر کسی در آمریکا موسیقی پاپ. خود را تنها معاصر رقبا در ساخت کوتاه-داستان مانند محل کار صحنه در محدوده کوچک از یک لحن ها انگلیسی گروه فشار.

برای کسانی که کمتر از فن-پسران شلسینگر آهنگ شما می دانید در حال MTV آمار “استیسی مادر” که قطعا تا به حال آن را در رفتن و قدرت-poppiest سر و صدا جعلی تا کنون “که چیزی که شما باید انجام دهید!” با داستانی باند شگفتی در eponymous 1996 تام هنکس فیلم.

اما زمانی که شلسینگر درگذشت, هفته گذشته در 52 از coronavirus شلسینگر آهنگ آنه تول چرخید در بالای صبح می شود التقاطی در KCRW شد “بیمار روز” گوهر مانند یادگار نیوجرسی دختر زندگی به عنوان منشی در منهتن بالا افزایش: “و او را ساخت صحنه / با قهوه و خامه / و دستگاه کپی کار نمی کند / او یک جهنم از یک دختر / او به تنهایی در جهان / و او را دوست دارد به می گویند: “Hey good lookin” / او در راه او / او یک بیمار بعد … به زودی.”

آن است که او را که بعد از خسته کننده خرد کردن. این واقعیت است که او می تواند آن را خاموش اگر او می خواست به یا البته اگر او نیاز به. او می تواند انجام این کار و نه رنج می برند عواقب اقتصادی یک زمان نبود. و روان-سلامت دلایل وجود دارد حتی دفتر فرهنگ است که در آن گرفتن چشمک-چشمک nod-نود “روز بیمار” تشویق برای تقویت روحیه. (این شده است هرگز در مورد یک آمریکایی newsroom دفتر فرهنگ که در آن روزانه وحش — نیاز به تغذیه آن reams از نسخه جدید 365 بار در سال — خواسته است که به شما نشان می دهد تا برای تغییر خود را مگر اینکه شما در واقع در حال برنامه ریزی برای یک اندام قطع آن روز و حتی پس از آن, ‘tude این است که “چه کار تبر را چند ساعت در اکثر درست است ؟ و سپس شما خوب به آن بروید؟”)

اما من اینجا هستم تا برای ارسال که در میان تغییرات coronavirus را حلقه را بر ما مثبت است: که از این پس هر کارگر آمریکایی خواهد شد که آنچه بسیاری نمی: حق ماندن در خانه هنگامی که بیمار است.

به دلیل عدم وجود چنین جهانی در سراسر کشور سیاست — آن را در کشتن ما.

من نیز ارسال کنید که این تغییر خواهد بود آنی که این واقعیت است که تا به امروز بسیاری از شرکت های آمریکایی دیده می شود روز پرداخت می شود بیمار به عنوان یک لوکس جوشیدن بیش از حد cushy حتی در نظر خواهد بود زیر فرش جاروب از تاریخ است.

آن را به اتفاق می افتد به عنوان سریع به عنوان آخرین زمان وجود دارد یک تغییر عمده در آمریکا در نگرش نسبت به یک کلید بهداشت و درمان-مراقبت از سیاست.

قبل از آن غیر قانونی ساخته شده بود توسط Obamacare به یک دهه پیش swaths بزرگ پزشکی آمریکا, صنعت بیمه در واقع حاضر به مشتریان بود که “از قبل موجود شرایط.” آنها نگران op-ed استدلال که آنها مجبور نامردان دولت حکم به انجام آنها خواهد بود بطرف را به ورشکستگی و پس از آن که در آن ما خواهد بود ؟ با وجود این واقعیت است که ما در واقع زمانی که شما در مورد آن فکر گریز از مرکز سیستم بیمه بسته به نوع که خود کارفرما است که بدان معنی است که مردم را از زمان به زمان تا به حال به تغییر برنامه های بهداشتی به معنای … خوب مرگ و مسائل.

اما به عنوان به زودی به عنوان Obamacare همه چیز را تغییر داد و شرکت نمی تواند کاهش به پوشش شما چون از قبل از وضعیت موجود این بود که اگر همه توافق کردند که آن دیوانه را که تا کنون انجام داده آن را به هر راه دیگر. هنگامی که در تلاش برای از طریق نیروی جایگزین برای Obamacare سیاستمداران که مخالف نیاز به پوشش تمام مشاغل به یک فرد اصرار داشت که خود را جدید برنامه خواهد البته نیاز به پوشش.

بنابراین اجازه دهید آن را برای بیمار روز. آن دیوانه به دستور افشای دیگران به ویروس. بیایید هرگز دوباره آن را انجام دهد.

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>