دهلی نو: تاثیر شیوع کروناویروس احساس خواهد شد در جهانی صنعت فولاد برای حداقل دو تا سه سال به عنوان چین بزرگترین تولید کننده آلیاژ اتحادیه وزیر Dharmendra Pradhan روز دوشنبه گفت:.

وزیر نیز خواسته فولاد هند شرکت به منظور افزایش خروجی به خصوص فولاد مخصوص برای گرفتن بزرگتر بازار جهانی به اشتراک بگذارید.

یک استراتژی کاغذ بود در حال آماده شدن برای تولید 10 میلیون تن فولاد مخصوص در هزینه 50,000 تومان کرور روپیه با 50000 اشتغال بالقوه در سناریوی حال حاضر, او گفت:.

هند دومین جهانی تولید فولاد با خروجی سالانه بیش از 106 میلیون تن (تن) اما نشدم خیلی پشت چین که اختصاص 928.3 تن از این آلیاژ در سال 2018 است.

“زمانی که برخی از بازارها در جهان صورت فشار مثبت آن بازتاب احساس در برخی از بازارهای دیگر است. این یک خودکار (طبیعی) قانون. هند را اشغال شماره دو اسلات در تولید فولاد است. از کالاهای سرمایه ای به محصولات به پایان رسید – چگونه می توانیم مشتق سود – ما در حال برگزاری مذاکرات با ذینفعان” Pradhan گفت: در حاشیه یک CII رویداد.

Pradhan همچنین گفت: نخست وزیر نارندرا مودی ارائه کرده است دست کمک به چین برای مبارزه با ویروس مرگبار است. او خواست بازیکنان – کوچک و بزرگ – از جمله راه اندازی به جلو آمده و برای تولید فولاد مخصوص و بررسي واردات آن به عنوان کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی که در آن تمام صادرات کالا به هند پس از اضافه کردن ارزش به مواد خام وارداتی از هند است.

“هند یک فن آوری صالح کشور است. وجود دارد مقدار زیادی از نیروی انسانی بسیاری از بازار داخلی بسیاری از مواد خام … Synergising همه این عوامل ما را به خود کافی ما باید برای ایجاد یک مدل جدید…ما باید برای تولید با کیفیت خوب از فولاد مخصوص…ما همچنین می توانید صادرات” Pradhan گفت.

Coronavirus پدید آمده است که در چین مرکزی در پایان سال گذشته در حال حاضر به کشته شدن حدود 1800 نفر و گسترش در سراسر جهان است.

همانطور که از دوشنبه 70,548 مردم بوده است آلوده در سراسر چین اکثریت در داخل و اطراف ووهان – پایتخت هوبئی استان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است در مورد 780 عفونت گزارش شده در حدود 30 مکان. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im