Coronavirus مارس 29: تحولات در سراسر منطقه ما

راجر Lehne, 93 درگذشت پنج شنبه, مارس 26 در امور جانبازان بیمارستان در فارگو با توجه به عوارض ناشی از این بیماری با توجه به مرگ متوجه انتشار شنبه. اندرسون خانواده کفن در Mahnomen, Minn., رسیدگی به ترتیبات برای خدمات مراسم تشییع جنازه که انتظار می رود برگزار می شود در تاریخ بعد.

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت تایید 26 جدید تست مثبت برای coronavirus شنبه, مارس 28. در مجموع 94 نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس اما بخش های سایت لیست 18 نفر به عنوان بهبود از بیماری است.

هفت مورد جدید می آیند از Cass County, که در حال حاضر دوم بیشتر از هر شهرستان در دولت در 18. موارد جدید نیز گزارش شده در Ward, Stark, Morton, Burleigh, بارنز, McLean, Mercer Mountrail تقسیم و شهرستان Sioux.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود در دولت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

16 نفر باقی می ماند بستری با بیماری و بورگوم جمعه اعلام کرد یک Cass County مرد در 90s بود و در دولت اول میر ،

در مجموع 3,107 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 18 شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. نزدیک به نیمی از تست مثبت آمده اند از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه اما موارد اخیرا نوردی در Cass County است.

در مینه سوتا یک پنجم فرد فوت شده از COVID-19, دولت, مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه. این فرد یک فرد در 70s خود را با یک بیماری زمینهای است که زندگی در شهرستان Hennepin.

تا کنون پنج نفر فوت کرده اند از coronavirus در وزارت امور خارجه هستند گفت: تا به حال یک بیماری زمینهای.

مینه سوتا

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز شنبه, مارس 28 گزارش شده 43 مورد جدید از coronavirus در دولت از جمله یکی از جدید مرگ در شهرستان Hennepin.

دولت مورد تایید شده تعداد افزایش به 441 که 220 بهبود یافته اند.

دولت انجام شده 361 آزمون جمعه اما یک تعداد از آزمایش های جدید می باشد که توسط آزمایشگاه خصوصی از جمله کلینیک مایو آزمایشگاه خود ادامه صعود سریع در آزمایش روزانه کمک 1,765 آزمون در یک روز. مقامات بهداشتی گزارش که بیش از 16000 Minnesotans تا به حال تست شده برای ویروس.

در روز شنبه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz نیز امضا جامع COVID-19 لایحه تعیین $330 میلیون دلار کمک برای مینه سوتا پاسخ. قوه مقننه با تصویب این لایحه پنج شنبه به صندوق ارائه دهندگان مراقبت از کودکان قرار داده تا افراد بی خانمان در متل, انبار مواد غذایی, قفسه ها و بانک های مواد غذایی. این طرح همچنین مجموعه تا $200 میلیون COVID-19 صندوق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ به اثرات این بیماری همه گیر.

تعداد مثبت COVID-19 نفر تا 10 در دولت در آخرین گزارش خود در روز شنبه.

داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت تایید کرده است 68 مورد.

در Pierre رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت: با توجه به دولت داده, اوج عفونت COVID-19 خواهد رسید داکوتای جنوبی در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

به طور کلی دولت گزارش کرده است 2,660 نتایج آزمایش وجود دارد در انتظار نتایج در روز شنبه.

از 68 مثبت موارد 26 نفر بهبود یافته اند. یک نفر مرده است.

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به ویرجینیا برای یک رویداد شنبه سیگنالینگ خروج از راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی عازم نیویورک است. در این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک قرنطینه برای سه جانبه دولت منطقه متشکل از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

  • ایالات متحده شاهد موج جدید موارد مثبت به این بیماری همه گیر در ادامه به افزایش در کشور است. وجود دارد بیش از 116,00 مورد تأیید و 1,925 مرگ و میر به علت COVID-19 تا 3 بعد از ظهر روز شنبه با توجه به جان هاپکینز است که ردیابی این بیماری همه گیر جهانی است. بیش از 500 از مرگ و میر شده است در شهر نیویورک است. شده اند وجود دارد یکی دیگر از 125 مرگ و میر در واشنگتن 110 در سراسر نیویورک و 86 در نیوجرسی.

  • تعداد مثبت نتایج آزمون شروع به پریدن کرد به 989 در ویسکانسین از 842 روز گذشته با توجه به دولت است. شده اند وجود دارد 13 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در دولت است.

  • یک داکوتای جنوبی نماینده مجلس در شرایط بحرانی بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19. دولت Rep. باب Glanzer R-Huron و همسرش, پنی در هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به داکوتای جنوبی حزب جمهوریخواه صفحه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>