Coronavirus مارس 19: تحولات در سراسر منطقه ما

نظرات آمد همان روز مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 77 مورد از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شده بود شناسایی شده در مینه سوتا است. اما این رقم به احتمال زیاد underrepresents تعداد کل Minnesotans با بیماری Walz گفت: به بیش از 1700 نمونه قرار داده شده است بر روی یخ به این دلیل که دولت فاقد آزمون آن نیاز به ارزیابی این بیماری را در مینه سوتا است.

از کنگره مینه سوتا امور خارجه مجلس نمایندگان کارمند داشت یک فرض مورد COVID-19. اینکه آیا فرد قانونگذار و یا یک خانه کارمند باقی می ماند نامعلومی.

در ادامه تلاش برای اجرای فوری ایالتی رفتاری در مقیاس هرگز قبل از اقدام به, مینه سوتا, مقامات بهداشت در روز چهارشنبه تصریح کرد که پیام تست برای COVID-19 مراتب کمتر مهم تر از ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.

رسما این توصیه برای کسانی که با تب و علائم تنفسی به خود منزوی به مدت هفت روز از شروع علائم یا سه روز پس از توقف تب را بدون کمک دارو هر کدام که طولانی ترین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مطلب قابل توجه این است که دولت های اضافی بخشنامه یکی که تا حد زیادی متوجه فرار. مقامات بهداشت بپرسید که همه اعضای خانواده و صمیمی همکاران از کسانی که دچار علائم همچنین در خانه بمانند و برای 14 روز از شروع یک بیمار و اعضای خانواده با رفتن به انزوا.

داکوتای شمالی

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت تایید دولت اول و دوم موارد جامعه گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در چهار شنبه, مارس 18.

یک زن در 30s و یک دختر 10 تا 19 ساله هر دو از مورتون شهرستان قرارداد بسته اند این ویروس با وجود داشتن هیچ سابقه سفر و بدون تماس با هر کسی که تایید شده است به COVID-19. این بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد آن را از کسی که با این بیماری در جامعه خود را که هنوز آزمایش شده است. این زن شده است در بیمارستان بستری است و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه.

وزارت بهداشت در حال حاضر سعی کنید برای شناسایی و نظارت بر دیگران که آمد به تماس نزدیک با این دو نفر در حالی که آنها علامتی با توجه به انتشار اخبار.

مورتون شهرستان است که در جنوب مرکزی ایالت داکوتای شمالی است و در مورد 31,000 ساکنان بسیاری از آنها زندگی می کنند در یا در نزدیکی مندن.

اعلام موارد جدید به معنای دولت در حال حاضر دارای هفت تایید موارد این بیماری است.

داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی است متوقف تست برای coronavirus با توجه به ملی کمبود آزمایشگاه لوازم مورد نیاز برای فرایند آزمون و مقامات دولت مطمئن نیست که تست خواهد شد.

دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه تا به حال به متوقف تست coronavirus نمونه در سه شنبه, مارس 17, زمانی که انتظار می رود منابع نیست, دریافت, دولت, اپیدمیولوژی, Dr. Josh کلیتون گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در یک شنبه صبح ایمیل.

در همین حال رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفته شده است وجود دارد “قابل توجهی” تعداد زیادی از مردم گذاشته شدن از شغل خود در وزارت امور خارجه, اما فاش نمی, شماره های خاص.

در اطراف منطقه

  • مجلس سنای آمریکا تصویب اضافی coronavirus امداد بودجه در روز چهارشنبه ارائه حمایت مردم آمریکا از طریق این مدت از شیوع کروناویروس. این لایحه خواهد شد اطمینان حاصل شود هیچ هزینه موانع برای آمریکایی ها که نیاز به آزمایش می شود برای coronavirus بدون در نظر گرفتن مالی شخصی خود را از بیمه بهداشت و درمان وضعیت ارائه اعتبار مالیاتی برای کارفرمایان به طوری که آنها می تواند کمک به حمایت از کارگران آمریکایی که منفی تحت تاثیر قرار توسط coronavirus شیوع و افزایش استفاده و در دسترس بودن از پزشکی از راه دور.

  • زیر را در صدای پای خود را دموکراتیک همتایان سوتا حزب جمهوری خواه را لغو کرده است, آینده در فرد محلی کنوانسیون به جای امید بستن به صورت تلفنی کنوانسیون در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

  • مینه سوتا مدیره از لوازم آرایشی اواخر روز شنبه, مارس 18 اعلام کرد که مو سالن ناخن سالن و امکانات آبگرم می خواسته می شود که بلافاصله پس از بستن درهای خود را با توجه به کوروناویروس. مینه سوتا مدیره دندانپزشکی توصیه می شود در این هفته که دندانپزشک دفاتر توقف روال شستشو و تمیز کردن و قرار ملاقات و تنها به ارائه مراقبت اورژانس برای دو هفته آینده

  • Bethesda در بیمارستان سنت پل را تبدیل به یک تخصص مراقبت تسهیلات برای COVID-19 بيمار با توجه به M بهداشت فرویو.

  • در ویسکانسین 106 نفر تست مثبت از 1,577 کلی آزمون.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>