Coronavirus آوریل 14: فرمانداران اعلام حالت اضطراری

Noem اعلام وضعیت اضطراری و درخواست های عمومی K-12 مدرسه به ایالت هفته آینده گفت: دولت در دبیرستان بسکتبال مسابقات و سایر فعالیت های مدرسه خواهد بود به تعویق افتاد.

Noem گفت: او را به صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی تمام غیر ضروری کارکنان به کار از راه دور است که به درخواست خانه های پرستاری برای محدود کردن بازدید کنندگان گفت: “مذاکرات را آغاز کرده اند که در مورد طرح های احتمالی برای دولت آینده اولیه انتخابات, مجموعه برای 2 ژوئن.

به تازگی کشف پرونده یک مرد در 30s خود را در مککوک شهرستان با سابقه سفر گفت: کیم Malsam-Rysdon, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت.

این بدان معناست که وجود دولت را تایید موارد در حال حاضر عبارتند از ساکنان هفت دولت 66 شهرستانهای استان است. اما هیچ نشانه ای وجود دارد و در عین حال این ویروس منتقل می شود بین مردم در دولت Malsam-Rysdon گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مینه سوتا

مینه سوتا مقامات بهداشتی در جمعه 13 مارس اعلام کرد که پنج نفر تست مثبت برای coronavirus در مینه سوتا آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 14.

وزارت بهداشت مقامات در یک کنفرانس خبری در کنگره اعلام کرد: موارد جدید همراه با جامعه جدید کاهش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19, بیماری که ناشی از کوروناویروس.

موارد تشخیص داده شده اند در, Anoka, کارور, Dakota, Hennepin, Olmsted, Ramsey, استیرنز و رایت استان ها, با توجه به وزارت بهداشت ، و دو نفر از کسانی که در بیمارستان بستری شده است. در مجموع 555 نفر بوده است آزمایش برای بیماری که از جمعه.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام زمان صلح و اورژانس در مینه سوتا گفت: این امر باز کردن گزینه های تماس در گارد ملی در صورت ادامه گسترش COVID-19. او تشبیه حرکت به امضای این فرمان اجرایی به باز کردن یک جعبه ابزار.

روز جمعه بعد از ظهر دولت گفت: آن را نمی خواهد نزدیک کردن مدارس در این زمان.

داکوتای شمالی

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم اعلام وضعیت اضطراری برای داکوتای شمالی در جمعه 13 مارس در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

بورگوم را اعلام می آید تنها چند ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی است که او گفت می دهد متحده و سرزمین های دسترسی به آنجا که 50 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر.

داکوتای شمالی اعلام این معنی است که دولت در یک موقعیت برای دسترسی به وجوه فدرال بیشتر می توانید به راحتی و چشم پوشیدن از برخی مقررات برای بهتر پاسخ دادن به گسترش این ویروس در بورگوم گفت. در این بیانیه همچنین اجازه می دهد تا برای فعال سازی از داکوتای شمالی گارد ملی برای پاسخ اگر شدید تر شیوع رخ می دهد.

بورگوم و دولت سرپرست آموزش عمومی کیرستن Baesler نیز جمعه اعلام کرد که K-12 مدرسه در دولت باقی خواهد ماند و باز به این دلیل که دولت “تصمیم گیری بر اساس واقعیت و نه ترس.”

در اطراف منطقه

  • ویسکانسین مدارس بسته خواهد شد آغاز چهار شنبه, مارس 18 تا زمانی که یک پیش بینی بازگشایی در مارس 6.

  • مینه سوتا رهبران کسب و کار به رهبری به قطعیت در این آخر هفته به عنوان تعدادی از تایید coronavirus عفونت همچنان به صعود.

  • مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون است هشدار به شهروندان مراقب کلاهبرداران به دنبال استفاده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به دولت است. در میان توصیه های خود را در حال Minnesotans باید دور ماندن از جعلی coronavirus کیت های آزمایش و یا “معجزه” مواد مخدر.

  • همه فدرال جنایی و مدنی محاکمه و همچنین جایزه هیئت منصفه و وکیل پذیرش مراسم در مینه سوتا در حال معلق تا آوریل 27, موثر بلافاصله.

  • Minnesotans رسما خواست برای جمع آوری در گروه های 250 یا بزرگتر و استفاده از اجتماعی-فاصله.

  • خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت باید محدود خارج بازدید کنندگان برای حفاظت از ساکنان از گسترش coronavirus با توجه به داکوتای شمالی وزارت بهداشت..

  • رایگان تست برای coronavirus در دسترس است برای همه اهالی داکوتای جنوبی, سلامت, سیستم, رهبران و مقامات دولتی گفت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>