Coronavirus منجر به محدودیت های اطراف پارک ها و مسیرهای پیاده روی طبیعت

کیسی Schreiner, بنیانگذار و سردبیر از modernhiker.com برتر پیاده روی وب سایت انجام شده است پریدن جک در حیاط خلوت خود را.

وقتی که او برمی گردد به کامپیوتر خود را از خود را در صفحه اصلی تمرینات او نگاه در پست های مورد علاقه خود را پیاده نقاط, در حالی که به آرامی پیمایش از طریق تصاویر سال گذشته در جنوب کالیفرنیا فوق العاده بلوم.

“من نمی خواهد پیاده روی که سخت است برای من” او گفت:, سهشنبه, مارس 24 گفت: مسیرهای پیاده روی بیش از حد شلوغ است و مردم آن را در کنار غیر ممکن به عمل اجتماعی فاصله برای کمک به کاهش گسترش این رمان coronavirus که بیمار صدها نفر در جنوب کالیفرنیا در هفته های اخیر.

Schreiner که ویرایش آنلاین پیاده روی سایت که دریافت 1.7 میلیون بازدید در سال 2019 است و نویسنده از “روز پیاده روی در لس آنجلس گفت:” قبلی آخر هفته جمعیت در مسیرهای پیاده روی در سانتا مونیکا, سن گابریل و سان برناردینو کوه به نام چند ساخته اند که فعالیت های مورد علاقه خود نا امن در حال حاضر.

  • مردم پیاده روی سقول Cayon/باترفیلد دنباله به عنوان ابر پوشش برف دربسته در محیط San Gabriel کوه در چین هیلز در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • آرماندو Olmeda, 23 و پرلا مورنو, 28, گرم نگه داشتن در پتو خود را به عنوان آنها پیاده تا چین هیلز پارک ایالتی در چین هیلز در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. بسیاری از مسیرهای پیاده روی پیاده روی بسته میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مردم پیاده روی و تمرین های اجتماعی فاصله در چین هیلز پارک ایالتی در چین هیلز در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 به عنوان بسیاری از مسیرهای پیاده روی پیاده روی بسته میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • نشانه ارسال شده در چین هیلز پارک ایالتی در چین هیلز هشدار عمومی است که مسیرهای بسته شده در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • این کلرمونت تپه های بیابان نوین به روی عموم بسته است در کلرمونت در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • این کلرمونت تپه های بیابان نوین به روی عموم بسته است در کلرمونت در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

پیاده روی تعطیلی یک کیسه مخلوط

در واقع, عمومی, سازمان, شهرستانها, استان ها و دولت در حال بسته شدن این مراتع سبز پس از اولین تعطیلات آخر هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش اثر صورت گرفت. آنچه تا به حال در نظر گرفته شده است مناطق امن را به خانواده ها, راه رفتن سگ و یا فقط به انتشار استرس با تنفس در هوای بیرون را تبدیل به مکان های شلوغ این ماجرا با مردم و آن را دشوار است برای حفظ 6 پا فاصله مقامات بهداشت عمومی می گویند به شما کمک کند گسترش coronavirus.

“من در تلاش بود به استفاده از خارج از منزل (در هفته گذشته),” Schreiner گفت. “متاسفانه بسیاری از مردم آن را انجام نمی مسئولانه است. من در حال گوش دادن به مقامات دولتی که می گویند برای رفتن نیست.”

پیام در پیاده روی عمومی در مناطق با این حال مشخص نیست با توجه به بی شمار از حوزه های قضایی ارسال سفارشات مختلف. دولت بسته تمام پارکینگ ها به سواحل و پارک های, به عنوان مثال. اما بسیاری از ورودی به جنگل های ملی در اطراف کالیفرنیای جنوبی در حال باز کردن وسایل نقلیه در حالی که بسیاری از پارکینگ بسته شده است.

“این بسیار گیج کننده برای پیگیری کردن” Schreiner گفت.

جاناتان Groveman یک افسر رسانه ای برای خدمات جنگل ایالات متحده نوشت: در یک ایمیل که باید با خود به جنگل محلی برای اطمینان از سایت های خاص باز هستند.

“ما همچنین توصیه می کنیم که بازدید کنندگان بالقوه به دنبال دولت های محلی و دستورالعمل های مربوط به عمومی و شخصی اقدامات ایمنی,” او نوشت.

در اینجا چیزی است که شناخته شده به عنوان چهار شنبه, مارس 25:

منطقه ای پارک ها و مسیرهای پیاده روی

کوه و تفریح قدرت حفاظت از روز دوشنبه مارس 23, بسته, تمام, پارک ها و مسیرهای پیاده روی در واقع عمدتا در لس آنجلس. این بیش از حد متعدد به نام اما آنها عبارتند از: لس آنجلس رودخانه greenways, Ballona Creek Trail و کامپتون کریک پارک طبیعی در جنوب خلیج و چشم پوشی بالاتر از هالیوود باول.

اکثر غیر اردوگاه مناطق باقی مانده باز در اینلند امپایر پارک ها و مناطق تفریحی. اما محدودیت های متفاوت از پارک به پارک.

پارکینگ در همه اورنج کانتی سواحل منطقه ای پارک ها و بیابان پارک بسته شد آغاز چهار شنبه, مارس 25 از جمله فضاهای پارکینگ در شهرستان همه trailheads در تلاش برای کاهش اجتماعات بزرگ.

شهر لس آنجلس باز نگه داشته بسیاری از مسیرهای پیاده روی. اما که می تواند تغییر کند.

پارک های ملی و جنگل ها

خدمات پارک های ملی بسته محبوب انقلاب, دره عمیق و باریک دنباله دار در مالیبو به کوه های سانتا مونیکا مرکز بازدید کنندگان در کینگ ژیلت در مرتع پرورش احشام در کالاباساس و Satwiwa فرهنگ بومی آمریکا مرکز در Newbury Park. روز چهارشنبه آن را تمدید تعطیلی برای تمام پارکینگ در مناطق وسیع و کوه های سانتا مونیکا ملی منطقه تفریحی. پارک باز است به روز-استفاده از واکر کوهنورد و دوچرخه سواران. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید SMMNRA در 805-370-2301.

خودروهای مجاز به ورود Joshua Tree National Park. تنها واکر یا دوچرخه سواران می توانید با بازدید از این پارک گفت: جنی Albrinck پارک سخنگو. “ما به شدت هشدار می دهند که حتی اگر آنها را انتخاب کنید به راه رفتن یا دوچرخه سواری است که در آنها نگه دارید که 6 پا اجتماعی فاصله,” او اضافه شده است.

تمام مسیرهای پیاده روی و تمام جاده ها باز هستند در سن برنردینو ملی جنگل مگر اینکه بسته برای طوفان خسارت و یا تعمیر و نگهداری گفت: Zach Behrens یک جنگل سخنگوی. بازدید کنندگان توصیه به بررسی هشدارها و تعطیلی سایت. تمام دفاتر و بازدید مراکز بسته شده است. برای مجوز نقشه و اطلاعات تماس 909-382-2600 در طول ساعات کار منظم.

گریس اوج Trailhead این بخش پایین تر از خاکستری اوج دنباله و ملات خلیج پیک نیک منطقه بسته شده تا تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 برای محافظت از عقاب طاس زیستگاه. این Serrano اردوگاه در این منطقه خرس بزرگ است که بسته به علت COVID-19, Behrens گفت.

در آنجلس جنگل ملی و سن گابریل بنای یادبود ملی کوه های Chantry منطقه مسطح فوق Arcadia و سیرا مادر باقی می ماند بسته به طور نامحدود تا زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته است گفت رنجر Dedrick ناکس. این Chilao مرکز بازدید کنندگان بسته است گفت: در حالی که ورودی از بزرگراه 39 بالا Azusa باز است. همه اردو و دستشویی بسته در سن گابریل بنای یادبود ملی کوه.

“مسیرهای باز هستند مگر اینکه آنها بسته شده اند و به دلایل دیگر” ناکس گفت. “این trailheads سخت نزدیک است.”

شهرستانها مانند Sierra Madre, Arcadia, کلرمونت و گلندورا را بسته ورودی به جنگل ملی trailheads که شروع در صلاحیت این دادگاه ها. Schreiner گفت: مردم در این ماجرا کوه ویلسون دنباله بیش از آخر هفته; برخی از پاره کردن نشانه. این شهر تا به حال به پست پلیس در ابتدای مسیر. مونروویا بسته کانیون پارک که دارای مسیرهای پیاده روی از جمله یکی منجر به یک آبشار در روز دوشنبه.

این Pacific Crest Trail انجمن که شامل بخش هایی از 2,653 مایل دنباله در آنجلس و سان برناردینو جنگل خواسته است کوهنورد به انصراف از برنامه ریزی برای پیاده روی دنباله حتی بخش طی روز کوهنورد.

پارک دولت

حدود 40 از 280 پارک دولت تا به حال خود را در پارکینگ بسته گفت: هالی مارتینز مدیر برنامه ها و حمایت برای California State Parks بنیاد غیر انتفاعی حمایت از گروه.

لیستی از پارک های ایالتی بسته به اتومبیل در جنوب کالیفرنیا تنها شامل کسانی که در L. A. شهرستان از جمله بالدوین تپه منظره چشم پوشی El Matador دولت ساحل, لئو Carrillo State Park, مالیبو Creek State Park, نقطه Dume پارک ایالتی RH مایر پارک ایالتی توپانگا امور خارجه پارک و ویل راجرز پارک تاریخی ایالتی.

علائم در چین هیلز پارک دولت واقع بین لس آنجلس و سان برناردینو و نارنجی شهرستان گفت: مسیرهای بسته شد. روز سه شنبه بعد از ظهر با این حال بسیاری از کوهنورد بودند و پیاده روی مسیرهای پیاده روی و نادیده گرفتن نشانه هایی است که خواندن: “تمام مسیرهای پیاده روی و جاده ها آتش بسته است.”

بیش از حد بسیاری از مردم ؟ برو صفحه اصلی

“ما مردم را تشویق به بیرون می شکند یا راه رفتن در اطراف محله خود را و یا رفتن به پارک های ایالتی” مارتینز گفت: در روز چهارشنبه. “اگر مردم می خواهند به بیرون رفتن و لذت بردن از طبیعت به ما می گویند بروید اما آن را مسئولانه است.”

او گفت: اگر یک جمعیت یا یک پارکینگ پر شده است به نوبه خود در اطراف و بازگشت به خانه. در یک دنباله مطمئن شوید که شما اجازه می دهد دیگران برای عبور بدون گرفتن بیش از 6 فوت از آنها.

“ما نگران این است که اگر مردم نمی باشد که این مکان خواهد بود و بسته کردن حتی بیشتر,” او گفت:. “اگر ما تکرار آنچه ما دیدیم در آخر هفته گذشته این آخر هفته آینده خواهیم شدید تعطیلی.”

یک راه برای لذت بردن از یک پارک سبز بدون رفتن وجود دارد با های گذشته عکس های مورد علاقه پارک Instagram مارتینز گفت. “است که شما می توانید سریع مهلت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>