Coronavirus: جامع Millia اسلامی دانش آموزان به طور موقت به حالت تعلیق در اعتراض کا

دهلی نو: جامع Millia اسلامی, دانش آموزان در روز شنبه به طور موقت به حالت تعلیق خود را از تحصن در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.
اعلام شده توسط جامع کمیته هماهنگی یک گروه متشکل JMI دانشجویان و فارغ التحصیلان. این گروه تشکیل شد پس از اتهام خشونت پلیس در پردیس در دسامبر 15.
“ما به طور موقت به حالت تعلیق مداوم 24 ساعت تحصن در اعتراض دروازه ندارد. 7, JMI و درخواست تجدید نظر به تمام معترضان به مهربانی وضعیت را با جديت و نجات خود و دیگران را از این بیماری کشنده” این جامع کمیته هماهنگی (JCC) در بیانیه ای گفت.
این JCC گفت: “دانشگاه تخریب شد دانش آموزان terrorised” اما در مواجهه با این بیماری همه گیر رو به ملت “ما باید مستقیم تمام تلاش های ما برای آن مهار امداد و کار و گسترش آگاهی در میان مردم”.
اعضای این کمیته گفت: آنها نه به نفع ‘janata حکومت نظامی” و هیچ وضعیت باید مورد استفاده برای عادی سازی حکومت.
“ما دوباره درخواست تجدید نظر به دولت برای لغو تبعیض آمیز ضد قانون اساسی کا NRC و NPR. بحران کنونی روشن است یادآور این واقعیت است که بشریت برای همه صرف نظر از دین” به JCC گفت.
“خروج خارجی ها (دادگاه) متمم سفارش 2019 و خروج تمام دستورالعمل برای ساخت اردوگاه های بازداشت و آزادی تمام مردم در اردوگاه های بازداشت پس از در حال اجرا COVID-19 آزمون در آنها” به آن اضافه شده است.
دانشجویان خواستار مناسب پولی و سیاست اقدامات برای مبارزه با COVID-19.
“پزشکان نیاز پزشکی مناسب زیرساخت ها از جمله تجهیزات ایمنی و تست کیت بیش از قدردانی و قهرمانی” این JCC گفت.
“مردم آسیب دیده باید به عنوان جنایتکاران. آنها داده می شود باید درمان مناسب و امکانات مناسب در انزوا” به آن اضافه شده است.
دانشجویان نیز در اعتراض به دولت مرکزی را بلافاصله تعلیق ورزش از NPR که در حال انجام در بسیاری از ایالات و مستقیم تمام تلاش خود را در مبارزه با کروناویروس. (سازمان)

مقاله قبلیCOVID-19: Ritesh Sidhwani انتقاد شدید مردم گسترش شایعات در مورد خواهر زاده خود را
مقاله بعدیCoronavirus: مترو خدمات را تا حد زیادی بسته شده در روز دوشنبه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>