کروناویروس در ایالت مینه سوتا: وقتی است که اضافی $600 بیکاری میاد ؟

ST. پل همیشه از 2.2 تریلیون دلار بسته محرک (مراقبت در عمل) گذشت چند هفته پیش که $1,200 بررسی نشده است و تنها چیزی که در ذهن Minnesotans.

با حدود 350000 نفر درخواست بیکاری ایالت پس مارس 16 — 120,000 بیشتر از همه در سال گذشته ترکیب — بسیاری بدانم وقتی که اضافی $600 بیکاری در حال رفتن به ضربه در.

پاسخ? به زودی حرکت.

با توجه به مینه سوتا وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو گرو دولت است که هنوز “در انتظار راهنمایی از دولت فدرال” در مورد اضافی 600 $در هر هفته.

که گفت: روند است بصورتی پایدار و محکم در حرکت پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گذشت یک فرمان اجرایی در دوشنبه 6 آوریل که اجازه می دهد تا دولت به طور رسمی شروع به صدور آن وجوه اضافی هر زمان که دولت فدرال به کلمه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این بدان معنی نیست که با شروع در روز سه شنبه خواهد بود که ما از صدور آن پرداخت” گرو هشدار داد. “ما با داشتن مکالمات روزانه با (وزارت کار) و به عنوان به زودی به عنوان آنها در اختیار ما است که راهنمایی ما را به موضوع آن پرداخت. ما در حال حرکت به سرعت به عنوان ما می توانیم بر روی آن است.”

گذشته از عمل کار به روند پرداخت آن را نیز ساخت یک تلاش هماهنگ به سطح شیب دار تا توانایی خود را برای پاسخ به سوالات از طریق تلفن.

شما می توانید تماس با بیکاری دولت با سوالات در 651-296-3644 در شهرهای دوقلو منطقه و در 877-898-9090 در بیشتر مینه سوتا منطقه است.

وجود یک سیستم جدید در محل می دهد که بهترین زمان برای تماس. آن است که به شرح زیر است

  • هر گونه سوال در مورد حساب یک فرد پاسخ داده خواهد شد از دوشنبه تا پنج شنبه بین ساعت 8 صبح و 2 بعد از ظهر
  • هر گونه سوال در مورد روند درخواست خود را پاسخ داده خواهد شد جمعه بین ساعت 8 صبح و 4:30 بعد از ظهر
  • هر گونه سوال در مورد یک فرد و رمز عبور خواهد بود پاسخ داد: از دوشنبه تا جمعه بین ساعت 8 صبح و 4:30 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>