Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. Newsom سفارشات میله به نزدیک; کالیفرنیا 65 ساله یا مسن تر باید منزوی در خانه

لس آنجلس — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز یکشنبه دستور داد تمام میله های زندان در کالیفرنیا به طور موقت با توجه به coronavirus کارگردانی رستوران به کاهش ظرفیت خود را به نصف و گفت: دولت تمام ساکنان مسن تر از 65 مورد نیاز خود-قرنطینه در خانه های خود.

زمانی که فشار در مورد اینکه آیا او آماده برای اجرای سفارش Newsom گفت که او فکر نمی کنم آن را به که و ابراز اطمینان کرد که در مکان های کسب و کار و دولت های محلی را دنبال دستورالعمل.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti می گوید تمام میله های زندان در این شهرستان خواهد بود بسته.

مقامات همچنین اعلام کرد که شش نفر در کشور فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. تعداد کسانی که به تایید آلوده شده اند در دولت رز به 338 یکشنبه 14 درصد افزایش از قبل از روز است.

“ما در حال انجام این کار ما با چشمان باز در مورد قدر از آنچه که به معنی” Newsom گفت.

رستوران می تواند باز باقی می ماند اما توصیه به قطع اشغال خود در نیمه او گفت:.

پروتکل برای به تأخیر انداختن اخراج برای کسانی که تلاش برای پرداخت اجاره بها می شود انتظار می رود روز دوشنبه منتشر شد.

شش کالیفرنیا درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس Newsom گفت. تعداد کسانی که به تایید آلوده شده اند در دولت رز به 338 یکشنبه مارک 14 درصد افزایش از قبل از روز است.

در مجموع 8,316 افراد آزمایش شده برای این ویروس تا کنون. مقامات بهداشتی قصد دارند به طور چشمگیری سطح شیب دار بالا سرعت که در آن مردم در حال آزمایش و خواهد بود debuting در یک برنامه آزمایشی است که اجازه می دهد مردم را به رفتن آنلاین و دریافت مشاوره در مورد اینکه آیا یا نه آنها باید آزمایش Newsom گفت.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>