Coronavirus نگرانی ترک Whitecaps ‘numb’ اما فصل معلق — هنوز

NBA است به حالت تعلیق در بازی بعد از یک بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس. می توانید دیگر عمده ورزشی لیگ به مراتب پشت ؟

در بعد از ظهر چهارشنبه, ونکوور وایت کپس, مربی مارک دوس سانتوس هنوز بالا fiving و بغل کردن بازیکنان و شوخی در مورد چگونه او متنفر بودم که “مشت-تداوم” چیز.

پس از باور نکردنی و تکان دهنده عصر روز چهارشنبه از وقایع اطراف گسترش جهانی از Covid-19 ویروس — از جمله ایالات متحده بسته شدن خود را به ترافیک هوایی اروپا برای 30 روز و NBA تعلیق بازی در سراسر لیگ — می تواند وجود داشته باشد نه بیشتر شوخی در مورد آتش سوزی-مانند گسترش ویروس.

یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای Coronavirus جلوتر از چهارشنبه شب بازی در برابر Oklahoma City Thunder وادار به لغو این بازی فقط قبل از tipoff و موقت قرنطینه از هر دو تیم. NBA پس از آن با صدور بیانیه ای تعلیق بازی در سراسر لیگ پس از اتمام چهار بازی.

سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد شیوع رمان coronavirus شناخته شده به عنوان Covid-19 یک بیماری همه گیر.

MLS شده است گفت: این امر بازی پشت درهای بسته و اگر همه گیر کردم بدتر اما در سیاتل پس از یک دولت گسترده ای در ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر از Seattle Sounders آنها به تعویق افتاد مارس 21 بازی با FC Dallas.

Whitecaps بازی شنبه برابر کلرادو رپیدز است که هنوز هم برنامه ریزی شده برگزار شود اما بیشتر اطلاعیه ورزشی مهم لیگ در آمریکای شمالی انتظار می رود پنج شنبه.

با وجود او به شوخی در مورد اینکه بغل کردن نوع پسر دوس سانتوس درک وخامت اوضاع.

“آن چیزی غم انگیز در جهان, شما می دانید ؟ این چیزی است که بسیار جدی است.

“من درک می کنم که چرا رویدادهای ورزشی در حال گرفتن به تعویق افتاد” او گفت:. “شما باید تعداد زیادی از مردم با هم در همان محل هزاران نفر از مردم پس از همه این اقدامات که بسیار دقیق و اندیشمندانه. … من تمرکز بر روی آنچه که ما در Whitecaps و من تمرکز بر روی آنچه که ما کارکنان پزشکی می کند. آنها مختصر ما در مورد آن, آنها جلسات در مورد آن به روز رسانی در مورد آن.

“اما پس از آن وجود دارد بسیاری از چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند. و من فکر می کنم این یک چیز جدی است و من نمی توانم در یک مقدار زیادی از افکار عمومی که از آنجا که من یک مربی فوتبال.”

NHL با صدور بیانیه ای جمعه شب در پی NBA تصمیم گفت: “لیگ ملی هاکی است آگاه از NBA تصمیم امشب به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus. NHL ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه های. ما انتظار داریم بیشتر به روز رسانی فردا.”

Elliotte فریدمن گزارش داد که NHL خواهد شد برگزاری یک کنفرانس فردا با آن تیم در حالی که nhl on nbc خواهد بوم کمیته اجرایی آن را.

ونکوور کناکز در جاده هستند در گلندیل با یک بازی برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در برابر آریزونا کویوتس. هیچ برنامه فوری و ساخته شده اند که بازی را تحت تاثیر قرار.

ایتالیا سری آ نیز به حالت تعلیق در بازی و آن را چهارشنبه اعلام کرد که مرکز-بازگشت دانیل Rugani دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Whitecaps هافبک اندی رز شوکه شده بود سریع به نوبه خود از وقایع.

“(من) بی حس,” او گفت: بعد از ظهر چهارشنبه.

“من افکار آنها مهم نیست. این همه بدیهی است که مانند ما نیاز به این ترک به مقامات بهداشت. بدیهی است که در آن ما زندگی می کنند آنها به انجام یک کار بزرگ است. ما نیاز به گوش دادن به آنها آموزش … سلامت همراه اول برای همه.

“ما باید ضد عفونی کننده دست در سراسر این ساختمان در حال حاضر. من یک پسر جوان پس هر زمان که ما بیرون رفتن برای آخرین هفته یا بیشتر آن شده است مالش دست خود را در مسائل.

“شما خواندن همه چیز است که در خارج وجود دارد و این ترسناک راست آن را منحصر به فرد. آن است که بسیار منحصر به فرد وضعیت از آن چیزی است که من هرگز دیده می شود به خصوص چیزی مثل این واقعا آینده در ورزش جهان است.

“آن را به همه ما است. ما باید به عنوان مراقب باشند به عنوان دقیق که ممکن است.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>