Coronavirus: خانواده اضطراری برنامه ریزی باید به حیوانات خانگی به حساب

 • Callie Acosta از کنار رودخانه می دهد عشق به او به تازگی به تصویب رسید Gizz-وزارت معارف, a 10-year-old, نابینا, shih tzu, مخلوط, در, Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در روز چهارشنبه 1 آوریل سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صندلی در حال راه اندازی در خارج در مورد جمعیت در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز منطقه مصرف در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. “بازدید کنندگان پس از شش پا حکومت. خانواده ها در حال بدیهی است که ماندن با هم دیگران انجام می دهند خوب با زیر. گاهی اوقات آن را طول می کشد یک کلامی یادآوری, اما آنها همه بسیار پذیرا و واکنش مثبت نشان دادند می گوید:” Molly Shannon, جامعه, روابط mgr. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • پنه لوپه, 10, است, استقبال, با دستکش و نقاب بالقوه مالک در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در روز چهارشنبه 1 آوریل سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Callie Acosta از رودخانه را نشان می دهد شور و شوق خود را پس از اتخاذ Gizz-وزارت معارف, a 10-year-old, نابینا, shih tzu, مخلوط, در, Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در روز چهارشنبه 1 آوریل سال 2020 است. جنوب کالیفرنیا سازمان توصیه به صاحبان حیوان خانگی یک برنامه برای کسی که به مراقبت از حیوانات خود باید آنها بیمار با کوروناویروس. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • آنجلا ایتون از منیفی پیاده به سمت منطقه گیاهی برای دیدار آینده نگر سگ در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جينی, 2 می شود ورزش با Caitlyn فولر تصویب مشاور در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صندلی در حال راه اندازی در خارج در مورد جمعیت در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز منطقه مصرف در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. “بازدید کنندگان پس از شش پا حکومت. خانواده ها در حال بدیهی است که ماندن با هم دیگران انجام می دهند خوب با زیر. گاهی اوقات آن را طول می کشد یک کلامی یادآوری, اما آنها همه بسیار پذیرا و واکنش مثبت نشان دادند می گوید:” Molly Shannon, جامعه, روابط mgr. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • حیوانات هستند تا در صورت تصویب از جمله برخی از تسلیم شد و با توجه به کروناویروس در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • “کمک ممکن است در دسترس در فرم از دوستان و خانواده و یا جامعه و منابع است. به عنوان مثال حیوان خانگی ما برنامه کمک غذایی فراهم می کند که سگ یا گربه غذا برای کسانی که در حال تجربه مشکلات. بیشتر سازمان ها از جمله ما ترجیح می دهند برای حیوانات خانگی به ماندن با صاحبان آنها اما درک است که همیشه ممکن نیست. که در آن ما صاحب تسلیم شد انجام می شود با تعیین وقت قبلی می تواند کمک به” Molly Shannon, جامعه, روابط mgr., می گوید در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • “اگر شما بوده ام به فکر اتخاذ اکنون زمان خوبی است. شما خواهید بود در خانه بیشتر برای کمک به حیوان خانگی دریافت سازگار به شما و این خانه جدید است. همچنین صاحبان حیوان خانگی باید رسیدن اگر آنها نیاز به کمک در طول این زمان” Molly Shannon, جامعه, روابط mgr., می گوید در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • اگر شما نیاز به یک سه پا, دوست, دوست آبل است که مرد خود را برای پذیرش در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • آسپن مالک تسلیم با توجه به کروناویروس در Mary S. Roberts تصویب حیوان خانگی مرکز در ریورساید در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

جنوب کالیفرنیا ساکنان باید نگه داشتن حیوانات خانگی در ذهن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — و نه فقط خود را, حیوانات خانگی, مقامات می گویند.

مراقبت از حیوانات سازمان در روزهای اخیر باید به مردم توصیه می شود برای ایجاد یک طرح اضطراری برای حیوانات خانگی خود را فقط به عنوان آنها باید خانواده اضطراری برنامه. چنین برنامه ای برای حیوانات خانگی خواهد بود اعدام اگر یک حیوان صاحب بستری برای coronavirus و می تواند شامل برنامه ای برای کسی که به مراقبت برای حیوان خانگی و یا حیوانات خانگی.

علاوه بر این با بسیاری از پناهگاه های بسته و یا محدود خدمات در طول همه گیر مردم ممکن است خواسته شود به نگاه کردن به صورت و به طور موقت برای مراقبت از آنها دستگیر میشوند ممکن است در محله خود.

سان برناردینو اداره پلیس گفت که آن سان برناردینو شهرستان ائتلاف از پناهگاه های حیوانات در حال درخواست از ساکنان برای آماده سازی اضطراری برنامه ای برای حیوانات خانگی خود را.

“با افزايش سريع (coronavirus) موارد در جنوب کالیفرنیا تقاضا برای بستری در بیمارستان و کمک های پزشکی از بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات پزشکی افزایش است,” پلیس در بیانیه ای گفت. “پناهگاه های حیوانات در حال آماده شدن برای افزایش از دست داده و به طور موقت به حیوانات بی خانمان به عنوان یک نتیجه است.”

این دره داخلی جامعه انسانی و جامعه برای پیشگیری از ظلم به حیوانات (SPCA) گفت: صاحبان حیوانات خانگی باید کنار هم قرار دادن مواد غذایی اضافی دو هفته از دارو لانه و سایر تجهیزات لازم برای یک حیوان خانگی در صورت بیماری.

علاوه بر این صاحبان حیوان خانگی باید در پیدا کردن موقت مراقب برای حیوانات خانگی خود را. مراقبان می تواند از یک عضو خانواده یا همسایه به یک حیوان خانگی-پرستار یا مرکز شبانه روزی است.

“مطمئن شوید که تمام حیوانات خانگی مناسب را شناسایی خود را با نام و اطلاعات تماس” سان برناردینو پلیس گفت:. “سند که آیا حیوان خانگی خود را(بازدید کنندگان) در حال به روز در واکسیناسیون خود را بنویسید دامپزشک اطلاعات تماس و ارائه اطلاعات از برخی از خانواده یا دوستان که قادر خواهد بود برای به روز رسانی خود را حیوان خانگی مراقب های پزشکی شما وضعیت.”

لا حیوانات ارائه خدمات مشاوره مشابهی را در یک طرح اضطراری برای صاحبان حیوان خانگی در مارس 13, بیانیه.

رودخانه شهرستان کلانتر گفت: این غیر معمول نیست برای نمایندگان برای اجرا به شرایط مربوط به حیوانات خانگی و صاحبان آنها.

“هر حادثه ای است که در یک مورد به مورد بر اساس” مقامات در بیانیه ای گفت. “با توجه به وضعیت ما هم هماهنگ با اعضای خانواده و یا تماس با ما کنترل حیوانات برای در اختیار گرفتن حیوانات. در نهایت آن را واقعا به شرایط بستگی دارد.”

چند پناهگاه های حیوانات در سراسر جنوب کالیفرنیا را تعطیل و یا محدود عملیات در طول coronavirus بیماری همه گیر. کسانی که نیاز به اطلاعات یا خدمات باید تماس خود را محلی پناهگاه و یا چک کردن وب سایت خود را.

“مردم نیاز به کشف کردن که در حال رفتن به مراقبت از حیوانات خانگی خود را اگر آنها رفتن به بیمارستان و یا خدای ناکرده آنها می میرند” گفت: Maryanne Dell سابق حیوانات خانگی مقاله نویس برای اورنج کانتی ثبت نام و رئيس جمهور از رنگ سبز شبدری نجات بنیاد در سانتا آنا.

دل گفت: کسی می تواند از یک دامپزشک اگر آنها می توانید حیوان خانگی خود را اگر چیزی را به آنها اتفاق می افتد یا ترتیب با یک دوست است که می تواند نگه داشتن حیوانات در خانه

“با داشتن یک برنامه شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما اصحاب حیوانات خواهد بود برای مراقبت بدون توجه به شرایط” این دره داخلی جامعه انسانی & SPCA گفت. “آمادگی خود را برنامه همچنین اجازه می دهد تا مکان پناهگاه های حیوانات برای حفظ فضا و بهتر آماده برای ولگرد, حیوانات خانگی, حیوانات رفاه شرایط اضطراری و آینده بچه گربه های نجومی.”

لا خدمات حیوانات نیز روز چهارشنبه گفت که آن را نمی خواهد به نوبه خود به دور از هر گونه بیمار یا مجروح حیوانات در طول بیماری همه گیر. آن همچنین پیشنهاد کرد که مردم در پیدا کردن حیوانات خانگی سرگردان در محله خود ارسال عکس ها و شرح آنها را در رسانه های اجتماعی — و در نظر گرفتن توان آنها را تا 30 روز به آزاد کردن فضا در پناهگاه.

“یکی دیگر از راه Angelenos کمک می کند که به نظر ما پناهگاه در صفحه اصلی برنامه و پرورش سگ یا گربه در حالی که جستجو برای صاحب” لا خدمات حیوانات گفت.

این پناهگاه در صفحه اصلی برنامه یک فرایند است که از طریق آن یک فرد می یابد یک حیوان خانگی توصیه می کند خدمات حیوانات که آن را از دست داده است و پس از آن خانه های حیوانات در حالی که جستجو برای صاحب آن است. خدمات حیوانات گفت: پس از 30 روز اما قبل از 32 روز کسی پیدا حیوان خانگی یا باید تصمیم به نگه داشتن آن و یا تسلیم شدن حیوان به حیوانات خدمات.

یک فرد مسکن یک حیوان خانگی از طریق برنامه را به آزاد کردن فضا در پناهگاه در سراسر شهرستان.

“ما همچنین در نظر گرفتن حیوانات خانگی که مالک است و ترک آنها را به تنهایی و همچنین در نظر گرفتن در صورتی که مالک به تنهایی زندگی می کند و بیش از حد بیمار به مراقبت از آنها” برندا Barnette مدیر کل برای LA خدمات حیوانات در بیانیه ای گفت: روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>