Coronavirus fallout: چه اتفاقی می افتد زمانی که اجاره می آیند با توجه آوریل 1?

توسط پاتریک کلارک و Nic Querolo بلومبرگ

از صاحبخانه به اقتصاددانان به وال استریت معامله گران بسیاری از مردمی در حال فرسایش بیش از آنچه اتفاق می افتد در تاریخ 1 آوریل.

که سوال این است که حلق آویز بیش از ایالات متحده در صنعت املاک و مستغلات به عنوان $81 میلیارد ریال در پرداخت اجاره بها آمده با توجه. مستاجرها هستند هشدار آنها نمی پرداخت باعث صاحبان اموال به ظریف گفتگو با وام دهندگان خود را. و تنظیم کننده در حال مسابقه برای نگه داشتن چرخ مالیه عطف در وسط بهداشت جهانی بحران.

چند در صنعت خاصی هستند که چگونه همه چیز بازی است. بسیاری معتقدند که گذاشته شده مستاجرها و توقیف خرده فروشان در حال درد و رنج است و درد است و قصد گسترش تا زمانی که اقتصاد قفل شده است.

“سخت ترین چیز در حال حاضر این است که هیچ کس در واقع می داند که چقدر بد آن را به دریافت” گفت: ویلی واکر ارشد اجرایی در تجاری املاک و مستغلات وام دهنده Walker & Dunlop, Inc. “که رانندگی همه دیوانه.”

بعد از مدت ها رونق اقتصادی است که در آن تنگ مسکن موجودی به صاحبخانه آپارتمان قدرت بی سابقه ای را برای افزایش اجاره کفش در پای دیگر به عنوان تقویم نوبت نسبت به ماه آوریل است. بسیاری از دولت های محلی قرار داده شده اند به طور موقت ممنوعیت اخراج و تاپیک رو به رشد حس که حتی مستاجران که می توانید استطاعت به پرداخت جست و خیز اجاره.

صاحبان آپارتمان جمع آوری بیش از 22 میلیارد دلار در اجاره در یک نمونه در ماه تقریبا یک چهارم از کل صاحبخانه را در سراسر عمده انواع ملک تجاری با توجه به CoStar Group Inc. در یک سناریو بیش از 25 درصد از خانواده هایی که در اجاره در ایالات متحده آمریکا ممکن است نیاز به کمک برای ساخت پرداخت به دلیل coronavirus نیاز به 12 میلیارد دلار در ماه در حمایت از دولت با توجه به تحقیقات از امهرست منابع.

صاحبخانه مسکونی تنها کسانی نیستند که نگران است. خرده فروشی صاحبان کمی اهرم پس از یک قرنطینه است و زمان بد برای پیدا کردن مستاجر. اجاره بدهی به طور معمول باید پرداخت شود در نهایت اما عدم اطمینان در مورد تاثیر اقتصادی از این ویروس باعث می شود آن را سخت برای پیش بینی زمانی که مردم و کسب و کار قادر خواهد بود به را تشکیل می دهند از دست رفته پرداخت.

“اگر مستاجر جلوگیری از پرداخت اجاره و سپس در برخی از نقطه صاحبخانه نمی تواند پرداخت هزینه آب و برق گفت:” اسکات Rechler ارشد اجرایی در RXR ملک نیویورک-بر اساس صاحب دفاتر و آپارتمان و خواص دیگر. “شهرداری دریافت نمی مالیات اموال خود را و یا وام مسکن پرداخت نشده و بانک ها دریافت سنبله در defaulting وام.”

در سراسر بازارهای اعتباری تنظیم کننده در حال مسابقه برای آماده شدن برای از دست رفته اجاره به نوبه خود به دیر پرداخت وام. آپارتمان صنعت به تنهایی بیش از 1.5 تریلیون دلار در بدهی گفت: Dave Borsos معاون رئیس جمهور از بازار سرمایه ملی مسکن چند شورای. هفته گذشته فدرال تامین مالی مسکن آژانس گفت این امر اجازه می دهد تا صاحبان آپارتمان که تامین مالی از خواص خود را از طریق Fannie Mae و Freddie Mac به تاخیر در پرداخت وام مسکن.

سرمایه گذار املاک و مستغلات تام باراک استدلال در یک سری از توییت در روز شنبه که ارائه تحمل در منافع بدهکار توسط صاحبان املاک و مستغلات و وام مسکن سرمایه گذاران مرکزی برای ارائه کمک به ایالات متحده کسب و کار و که وزارت خزانه داری ایالات متحده می تواند کمک به ایجاد ثبات در بازار بدهی با خرید خاص تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

آمریکا مستاجرها در ضمن در حال ساخت محاسبات خود را. کانزاس وید 28 ساله همکاران برای شرکت های فن آوری در آستین ارسال اضطراب ایمیل به صاحبخانه او پس از اجتماعی-فاصله تلاش های هزینه خود کار خود را به عنوان یک آرایشگر. اموال خود را مدیر اخراج یک درخواست برای کاهش و یا تسلیم بخشی از ماهانه $1,400 پرداخت ترک وید به نگرانی او را مجبور به استفاده از کارت های اعتباری خود را به اجاره.

در حالی که بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره باید در نهایت قرار دادن پول نقد در جیب مصرف کنندگان و وام اضطراری در دسترس برای صاحبان کسب و کار کوچک اقتصادی قتل عام است که هنوز هم اتفاق می افتند. تعداد مدعیان بیکاری در حال خونتان با اقتصاددانان برآورد که 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته.

“من کمتر نگران مارس گفت:” بروس McNeilage مدیر عامل شرکت Kinloch همکاران که در عمل تک خانواده اجاره خانه. “من بیشتر نگران آوریل 1. هنگامی که مردم از دست سه یا چهار حقوق که زمانی که همه چیز بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>