Coronavirus کاهش سهام و سرمایه گذاری های جایگزین یافت نشد سیستم های بازنشستگی

جدید خرس در بازار سهام خبر بد برای CalPERS, CalSTRS و دولت و مالیات دهندگان مسئول بودجه این سیستم های بازنشستگی. گذشته از این آشکار است بازگشت سرمایه گذاری آسیب وارد شده توسط تدبیر و داو جونز ظاهر قریب الوقوع رکود اقتصادی نیز به احتمال زیاد به تاثیر “سرمایه گذاری جایگزین” اوراق بهادار عمومی سیستم حقوق بازنشستگی را حفظ کند.

این ماه در بازار-تحمیل مجازات باید یک تعلیم لحظه در مورد خطرات مصرف با سرمایه گذاری بازنشستگی. اکثر سیستم های بازنشستگی در گزارش های سال مالی که در تاریخ 30 ژوئن به پایان می رسد. زمانی که آنها گزارش شماره خود را در تابستان امسال سرمایه گذاری خود را می گرداند نه تنها منعکس کننده این ماه رکود بلکه bull شرایط بازار غالب است که از طریق بسیاری از آنها سال مالی.

کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم (CalPERS) اخیرا گزارش ارزش دارایی $بود 334.98 میلیارد دلار است که $35.32 میلیارد یا 10.5 درصد زیر سطح گزارش شده که از تاریخ 30 ژوئن 2019.

CalPERS فرض آن سرمایه گذاری خواهد رشد 7 درصد در این سال مالی. اگر وجود ندارد یک بازار گسترده جهش در حال حاضر و در ماه ژوئن سهم کارفرما را افزایش می دهد در جولای 1, 2022, برای جبران کمبود. این CalPERS کارفرمایان است که باید به پرداخت برای این افزایش شامل دولت و چند صد دولت های محلی.

اما این گزارش کاهش در دارایی ممکن است حقیقت را اظهار نکردن مالی آسیب رنج می برد توسط CalPERS در این سال به دلیل آن را شامل نمی شود اثرات در سهام خصوصی املاک و مستغلات زیرساخت ها و زمین های جنگلی سرمایه گذاری است که مدعی هستند افزایش سهم حقوق بازنشستگی اوراق بهادار. CalPERS تلاش می کند به سرمایه گذاری حدود یک پنجم از آن نمونه کارها به طور کلی در این کلاسها و دارایی است اما به هیچ وجه تهاجمی ترین بازنشستگی و سرمایه گذار در “جایگزین” سرمایه گذاری دسته بندی. تگزاس معلم بازنشستگی سیستم برای مثال سرمایه گذاری بیش از یک سوم از نمونه کارها خود را در جایگزین.

سرمایه گذاری های جایگزین به طور معمول قرار داده شده در بودجه است که گزارش خود را در دارایی ارزش سه ماهه. بسیاری از این وجوه ملزم به عموم گزارش خود را در پرتفوی سرمایه گذاری و بسیاری از سرمایه گذاری های خود را سخت به ارزش چرا که آنها نه عموم معامله شد.

به اعتبار خود CalPERS و ایالت کالیفرنیا معلمان بازنشستگی سیستم (CalSTRS) بیشتر باز خود را در مورد سرمایه گذاری های جایگزین از سیستم های بازنشستگی در جای دیگر. ایالت, سیستم های بازنشستگی در تگزاس به عنوان مثال آیا انتشار لیست جایگزین صندوق های سرمایه گذاری آنها را نگه دارید. بنابراین در حالی که ما با استفاده از نمونه هایی از CalPERS در اینجا برای نشان دادن خطرات ناشی از جایگزین سرمایه گذاری این موضوع منحصر به فرد است به CalPERS یا کالیفرنیا.

CalPERS به تازگی گزارش 500 میلیون دلار در صندوق سهام خصوصی Carlyle شرکای ششم و CalSTRS سرمایه گذاری 250 میلیون دلار در صندوق همان که می گوید آن را “انجام اهرمی خریداری معاملات در آمریکای شمالی در صنایع هدفمند.” در میان کسانی که هدف صنایع —نفت و گاز اکتشاف. اما از سقوط اخیر قیمت انرژی است صدمه زدن به Carlyle متعلق به شرکت های مانند سده توسعه منابع و چساپیک انرژی که هر دو از دست داده و بیش از نیمی از ارزش خود را در سال 2020 است.

یکی دیگر از سهام خصوصی گروه CalPERS سرمایه گذاری در CVC سرمایه شرکای عمده ای در برگزاری یک کازینو اپراتور سیزال گروه آبگرم. اگر چه این شرکت متنوع به بازی آنلاین, ایتالیا COVID-19 مستند وعده به اثرات فاجعه بار بر روی این شرکت است.

نوشته اصلی صندوق های بازنشستگی تبدیل به سرمایه گذاری های جایگزین زیرا آنها معتقد بودند به پیشنهاد بالاتر و با ثبات تر بازده سرمایه گذاری از عموم معامله سهام است. که پیشنهاد خواهد شد در حال حاضر تست شده توسط شرایط اقتصادی در طول و پس از coronavirus بیماری همه گیر.

اما ما در حال حاضر می دانیم که یک چیز: مدیریت هزینه و دیگر هزینه های سربار از سرمایه گذاری های جایگزین تند هستند. CalSTRS اخیرا گزارش هزینه های سرمایه گذاری از 3.84 درصد—بیش از 700 میلیون دلار در هزینه ها در آن سهام خصوصی نمونه کارها در مقایسه با 0.18 درصد در هزینه های خود را عمومی-داد و ستد سهام نمونه کارها.

صندوق های بازنشستگی پرداخت هزینه های بالا و خطرات به امید دیدار خود را بیش از حد خوش بینانه سالانه بازگشت سرمایه گذاری اهداف. اما آن را همیشه در این راه. در طول بیشتر از 1950s CalPERS بود 2.5 درصد بازگشت سرمایه گذاری هدف که آن را قابل اعتماد به دست آورد سرمایه گذاری به طور انحصاری در دولت و شرکت های بزرگ اوراق قرضه.

در حالی که ما ممکن است بخواهید برای بازگشت به 1950s و روز از “ترک آن را به بیش از حد” عمومی کارفرمایان و مالیات دهندگان است که حمایت از این صندوق های بازنشستگی خواهد بود بهتر خدمت بیشتر محافظه کارانه پیش بینی و سرمایه گذاری است.

مارک Joffe یک سیاست در دلیل پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>