Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده صعود به 6 به عنوان ویروسی بحران در کارگاه تولید پوشاک در چین

توسط HYUNG-JIN KIM و مت SEDENSKY

سئول کره جنوبی — شمار تلفات ناشی از کروناویروس در آمریکا صعود به شش دوشنبه و گسترش بیماری به همیشه بیشتر کشورها و پایتختهای جهان حتی به عنوان موارد جدید در چین کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در شش هفته.

تغییر در بحران به نظر می رسد به شکل گرفتن به عنوان صدها نفر از بيماران منتشر شده از بيمارستان در کانون شیوع این بیماری در چین و سازمان بهداشت جهانی گزارش شده است که نه بار بیشتر موارد گزارش شده در خارج از کشور نسبت به داخل آن بیش از 24 ساعت گذشته.

در همان زمان این ویروس تا ظهور برای اولین بار در نیویورک و مسکو و برلین و خوشه هایی از این بیماری نیز در سراسر جهان است. در آمریکا مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار نفر کشته آوردن مجموع به شش همه در واشنگتن که در آن محققان گفت: این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها.

جهانی مرگ و میر گذشته تحت فشار قرار دادند تا 3000 و تعداد افراد آلوده در صدر 89,000 با سرعت در حال گسترش و شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

دکتر مایک رایان که رئیس اورژانس اشاره کرد که حتی در مناطق که کمتر تهاجمی از اقدامات فوق العاده ای مستندات اجرا شده توسط چین موفق به حفظ این ویروس در چک. رایان گفت که به دلیل COVID-19 است که به راحتی منتقل می شود به عنوان آنفولانزا “آن را به ما ارائه می دهد یک بارقه … که این ویروس می تواند سرکوب و موجود است.”

در سراسر جهان به ویروس شکل مردم روال هر دو در خانه و در محل کار از میلیون ها نفر از دانش آموزان رو به چهار هفته بدون کلاس به ویژه غرفه رای گیری برای اسرائیلی ها تحت قرنطینه. تلفن بیمارستان ها برنامه ریزی شده بود در ایران و “مونا لیزا” آویزان در یک اتاق خالی از توقیف لوور در پاریس.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داد که اقتصاد جهان می تواند قرارداد این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

“جهانی چشم انداز اقتصادی باقی می ماند و اندک و بسیار نامشخص” آژانس گفت.

وال استریت با این وجود باز بالاتر پس از بدترین هفته برای سهام پس از بحران 2008.

در شهر نیویورک یک مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال بازگشت از ایران بود در قرنطینه در خانه با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. او گفت: این شهرستان است ramping تا آماده سازی و هشدار داد در برابر وحشت. ویروس رسیده است حداقل 10 متحده با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“ترس به نظر من پیشی گرفته است دلیل در این مرحله” کومو گفت: “فردا صبح.”

چهار آمریکایی که قرنطینه در نبراسکا پس از در معرض بودن در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن منتشر شد. “من تنها سوال این است که خواهد شد دوستان من نخواهند رفت من بعد از این ؟” گفت: یکی از جوآن کرکلند.

مالزی و تونس و سنگال اردن و پرتغال در میان جدیدترین مکان برای تشخیص ویروس است. بیش از 60 کشور از جمله نه نفر از 10 پرجمعیت ترین اند گزارش شده عفونت.

حتی به عنوان آلارم رشد بلندتر در بسیاری از نقاط جهان, مثبت, نشانه های ظهور از چین که در آن شیوع آغاز شده و دو ماه پیش. چین گزارش 202 جدید موارد پایین ترین آن روزانه تعداد پس Jan. 21 و شهر در قلب بحران ووهان گفت: 2,570 بیماران منتشر شد.

در بزرگترین 16 موقت بیمارستان بودند که به سرعت ساخته شده در ووهان در پاسخ به شیوع نگرانی بیش از در دسترس بودن منابع و دنده محافظ کاسته همراه با فشار بر کارکنان پزشکی.

دکتر ژانگ Junjian که منجر موقت بیمارستان در ووهان با کارکنان 1,260 گفت: خوش بینی است که تسهیلات دیگر نمی خواهد نیاز به در هفته های آینده.

“اگر هیچ چیز خاصی اتفاق می افتد, من انتظار می رود این عملیات از ما موقت بیمارستان … می تواند تکمیل تاریخی آن ماموریت تا پایان مارس” ژانگ گفت.

اما در جاهای دیگر مشکلات همچنان به ضرب.

“فقط در مورد همه جا این موارد در حال افزایش است کاملا به سرعت در تعدادی از کشورها گفت:” ایان Mackey که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

کره جنوبی با بدترین شیوع در خارج از چین گفت: این ثبت 599 موارد جدید دوشنبه آوردن مجموع به 4,335. مرگ و میر افزایش به 26. به مقابله این کشور گفت: بیمارستان ها خواهد بود این سایت متعلق به بيماران مبتلا به عوارض جدی و یا شرایط موجود با موارد خفیف در حال حاضر روت به دیگر تعیین شده امکانات.

“اگر ما همچنان به hospitalize خفیف بیماران در میان ادامه داد: افزایش عفونت های ما خواهد بود خطر overworking پزشکی حرفه ای و قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از عفونت گفت:” کشور را, معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب.

کره جنوبی تمدید تعطیلی مدارس دو هفته بیشتر به مارس 23. و رهبر یک کلیسا است که مقصر بودن منبع این کشور بزرگترین خوشه ای از عفونت متمایل در عذرخواهی.

“ما همچنین انجام بهترین های ما اما نمی قادر به مهار آن را به طور کامل” گفت: Lee Man-hee 88 ساله رهبر Shincheonji کلیسا که برخی از جریان اصلی گروه های مسیحی رد به عنوان یک فرقه است.

در خاورمیانه بدتر شدن وضعیت در ایران همراه بود با نگرانی برای آن رهبران پس از یک عضو شورا که توصیه به جمهوری اسلامی رهبر معظم انقلاب درگذشت COVID-19. ایران تایید کرده است 1,501 موارد و 66 مرگ, اما بسیاری بر این باورند که تعداد واقعی بزرگتر است. آن caseload یافت بیش از 250% در فقط 24 ساعت است.

عمده شیعه عالیات در ایران باز باقی می ماند با وجود غیر نظامی مقامات تماس به آنها نزدیک است. شهرهای مقدس مشهد و قم که در آن شیعیان اغلب لمس و بوسه عالیات در یک نمایش از ایمان تا به حال تعداد بالا از عفونت. این پاسداران گفت: آن را نصب برخی از تلفن همراه در بیمارستان واکنش مقامات تمیز شده اند زیارتگاه و اسپری کردن خیابان ها با مواد ضد عفونی کننده.

“ما باید دو دشوار است هفته پیش رو” گفت: علی Raibiei سخنگوی دولت ایران.

در اروپا و رهبران محکم برای بدتر شدن caseloads پس از شمارش رسید در فرانسه و ایتالیا و به میزان کمتر اسپانیا بیش از آخر هفته. ایتالیا عفونت ballooned 50 درصد در 24 ساعت به 1,694. مقامات بهداشتی در شمال ایتالیا به دنبال آوردن پزشکان از بازنشستگی و سرعت بخشیدن به دانشجويان پرستاری فارغ التحصیلی به کمک یک ضعف عمومی در نظام سلامت است.

موزه لوور جهان محبوب ترین موزه باقی مانده بسته به آن 2,300 کارگران با ابراز نگرانی از ابتلا به این ویروس از ورود بازدید کنندگان از سراسر جهان است. در هفته مد در پاریس استقبال شرکت کنندگان هر یک از دیگر با آرنج لمس به جای بوسه. در آلمان خانم مرکل دست دراز شده بود رد شده توسط او وزیر کشور در جلسه.

ژاپن بسته مدارس برای بسیاری از کشور 12.7 میلیون کودک تا پایان ماه ایجاد مشکلات برای برخی از خانواده ها است.

میکا ناکاجیما یک موزه کارمند و مادر تنها با 15 سال مبتلا به اوتیسم پسر گفت: او در حال حاضر استفاده می شود تا او پرداخت تعطیلات روز به مراقبت از پدر و مادر پیری و پسر او و ترس از دست دادن کار خود را.

“این یک زمان دشوار برای خانواده ها با کودکان عادی, اما آن را بسیار سخت تر برای کسانی که دارای فرزند معلول و یا که نیاز به توجه و مراقبت” ناکاجیما گفت. “برخی از اشکال دیگر از حمایت مورد نیاز هستند.”

___

کمک به این گزارش شد Dake کانگ در پکن; Aniruddha Ghosal در دهلی نو; کیم تانگ-Hyung در سئول کره جنوبی; ناصر کریمی در تهران; Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; Thomas Adamson و لری Hinnant در پاریس; ماری یاماگوچی در ژاپن; نیکول Winfield در رم; کالین بری در میلان; و آرن هلر در اورشلیم.

___

مت Sedensky گزارش از بانکوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>