Coronavirus dampens روز سنت پاتریک جشن در سراسر جهان

توسط پیتر موریسون و جیل LAWLESS

دوبلین — روز سنت پاتریک جشن در سراسر جهان کاهش یافته است قربانی جدید کروناویروس — اما حتی یک بیماری همه گیر نمی تواند سرکوب میل به جشن رنگ سبز گینس و همه چیز ایرلندی.

رژه و احزاب لغو شد در سراسر جهان روز سه شنبه به دولت تحمیل محدودیت در تماس با انسان به سرعت گسترش ویروس.

  • تیم Finnerty بزرگ مارشال از این سال را روز سنت پاتریک رژه آگهی عبادت از جشن سنت پاتریک جرم در سنت پاتریک کلیسا در نوار منطقه در پیتسبورگ در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. “من ترجیح می دهم شناخته شده به عنوان گراند مارشال از رژه که لغو شد به جای grand marshal که شاید گسترش coronavirus” Finnerty گفت. رژه لغو شد توسط شهر با توجه به COVID-19 احتیاطی. (Steph اتاق/Pittsburgh Post-Gazette از طریق AP)

  • کارگران شروع شبانه روزی تا یک میخانه در مرکز شهر دوبلین, دوشنبه, مارس 16, 2020. همه بارها در جمهوری ایرلند بسته اواخر یکشنبه به تلاش و مقابله با گسترش Covid-19. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.(AP Photo/پیتر موریسون)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک مرد در لباس سنت پاتریک پیاده گذشته یک بسته معبد نوار در مرکز شهر دوبلین, دوشنبه, مارس 16, 2020. همه بارها در جمهوری ایرلند بسته اواخر یکشنبه به تلاش و مقابله با گسترش Covid-19. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.(AP Photo/پیتر موریسون)

  • یک مرد در لباس سنت پاتریک پیاده گذشته یک بسته نوار در مرکز شهر دوبلین, دوشنبه, مارس 16, 2020. همه بارها در جمهوری ایرلند بسته اواخر یکشنبه به تلاش و مقابله با گسترش Covid-19. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.(AP Photo/پیتر موریسون)

  • یک توریست به شمار برای دوستان در معبد نوار در مرکز شهر دوبلین, سه شنبه مارس 17, 2020. این روز سنت پاتریک راهپیمایی در سراسر ایرلند لغو شد با توجه به شیوع COVID-19 ویروس. برای بسیاری از افراد جدید COVID-19 coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم, اما برای برخی از آن می تواند باعث بیماری شدید. (AP Photo/پیتر موریسون)

  • گردشگران مطرح برای دوستان در مرکز شهر دوبلین, سه شنبه مارس 17, 2020. این روز سنت پاتریک راهپیمایی در سراسر ایرلند لغو شد با توجه به شیوع Covid-19 ویروس. برای بسیاری از افراد جدید COVID-19 coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم, اما برای برخی از آن می تواند باعث بیماری شدید. (AP Photo/پیتر موریسون)

ایرلندی مقامات به نام خاموش دوبلین رژه که معمولا تساوی یک و نیم میلیون گرفتم به خیابان های پایتخت و التماس کرد با مردم را به جمع شدن در خانه احزاب است. هزاران نفر از بارها در سراسر ایرلند بسته شده اند و به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با COVID-19 دهها هزار نفر از پیمانه نیم لیتری گینس خواهد شد سازمان ملل متحد ریخت و 140,000 افرادی که کار در بارها و رستوران ها و مهد کودک بیکار هستند حداقل به طور موقت.

اما حتی در زمان اجتماعی فاصله و خود به انزوا و تمایل به مناسبت روز نمایاندن.

Ireland’s national broadcaster RTE خواست مردم برای ارسال فیلم های خود را بداهه, جدا, جشن, در رسانه های اجتماعی. هشتگ #RTEVirtualParade به زودی یک شورش پرچم تکان دادن خانواده کروبی حیوانات خانگی در سبز و سفید و نارنجی tricolors و کودکان انجام ایرلندی ،

پیتر Hynes یک کشاورز لبنی در شهرستان کورک باد از جنوب غرب ایرلند مونتاژ خانواده اش به صورت موقت در صفوف منظم از طریق دامی که شامل یک کودک در یک چرخ دستی یک گوساله یک تسویه حساب پشتیبانی از چهار دوچرخه و یک مرد جوان با کوبیدن یک سطل به عنوان یک درام.

“ما فقط در نوع برداشت هر چه ما می تواند استفاده به عنوان غرفه” گفت: Hynes که زندگی در مزرعه با همسر و سه دختر سن 6 تا 16. “ما فقط می خواستم به پرواز ایرلندی پرچم در سراسر جهان به دلیل این چیزی است که انجام می شود در روز سنت پاتریک در هر سال است.

“ما فکر نمی کنم این امر واکنش آن را انجام داد. اما برای دیدن پیام از ایتالیا و اسپانیا و استرالیا و مردم در قرنطینه — آن را فقط با قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود. که همه ما می خواستیم انجام دهیم.”

در انگلیس در لندن روز سنت پاتریک جشنواره در میدان ترافالگار نامیده می شد و از دولت خواست انگلیسی ها به بازدید از کافه ها و رستوران ها اما نه به طور رسمی آنها تعطیل است.

در ایالات متحده, New York, تالار گفتگوی جوانان ایرانی, رژه لغو شد برای اولین بار در آن 258 سال سابقه. شهرهای دیگر از جمله شیکاگو و بوستون نیز اوراق خود را بلند تاسیس رژه می روند.

هنوز نشانه های سراسر جهان از جمله خانه اپرای سیدنی چشم لندن و کولوسئوم در رم روشن شد در سبز به عنوان بخشی از گردشگری ایرلند “جهانی سبز” پروژه.

“ما امیدواریم که ما جهانی سبز را کمی مثبت و امید به مردم در همه جا و به آنها یادآوری کنید که اگر همه ما درست در حال حاضر با پیروی از توصیه های پزشکی ما کارشناسان این بحران عبور خواهد کرد” گفت: اجرایی Niall گیبونز.

در سالانه خود را روز سنت پاتریک پیام ایرلندی رئیس جمهور مایکل دی هیگینز خواست مردم برای نشان دادن “همبستگی و نگرانی برای رفاه شهروندان ما” را به عنوان آنها مشخص شده این کشور را حامی سنت.

“سنت پاتریک روز تبدیل شده است عمیقی عبارت از تاریخ مشترک است که بسیار فراتر از ایرلندی در سواحل,” او گفت:. “به عنوان اعضای که جامعه جهانی ما باید متعهد به کار در روحیه همبستگی و همکاری و پیوستن به شهروندان در سراسر جهان در مبارزه با این اورژانس بهداشت جهانی.”

جیل Lawless گزارش از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>