Coronavirus کاهش: صدها نفر از مهمان نوازی کارگران خط تا در شربت خانه مواد غذایی

شربت خانه مواد غذایی راه اندازی شده است برای مهمان نوازی کارگران که گذاشته شده و یا دیده خود را ساعت قطع در ورزشگاه طفره زن استیپلز مرکز ارواین هتل ماریوت و دیگر جنوب کالیفرنیا سالن.

لس آنجلس فدراسیون کار همکاری با میگوئل Contreras بنیاد و متحد اینجا محلی 11 به راه اندازی بانک غذایی برای متحد کردن اینجا مهمان نوازی کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شربت خانه راه اندازی شده است در مهمان نوازی آموزش آکادمی 130 S. آلوارادو سنت در لس آنجلس. داوطلبان شروع به مونتاژ کیسه های مواد غذایی در 7 صبح سه شنبه. مواد غذایی — ارائه شده توسط Los Angeles منطقه ای بانک مواد غذایی — داده شد از طریق مواد غذایی کامیون از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر

مسئولان آکادمی آموزش نیز در دست برای کمک به کارگران برای درخواست مزایای بیکاری در میان بحران بهداشت و درمان. دیگر متحد اینجا محلی نیز ارائه مواد غذایی کار و حفاظت کار-منابع مرتبط.

جلسات آموزشی ارائه می شوند برای کمک به آوارگان کارکنان ساخت مهارت های اضافی به طوری که آنها می توانید حرکت به بالا از نردبان شغلی و به دست آوردن شغلی بالاتر طبقه بندی و دستمزد, زمانی که آنها بازگشت به کار.

اما وقتی که اتفاق خواهد افتاد حدس و گمان است.

“ما با کمک نزدیک به 800 نفر که آمده اند برای درخواست مزایای بیکاری و در حدود بیش از 600 عضو در آمد امروز برای مواد غذایی” Unite Here سخنگوی ماریا هرناندز گفت.

در میان آنها بود Maria Gonzalez, یک خانه دار در 420-اتاق خط, هتل در Koreatown. او مشغول به کار در هتل برای 13 سال قبل از اینکه گذاشته دوشنبه.

“من آخرین فرد برنامه ریزی شده دیروز و وجود فقط حدود هفت مهمانان در هتل” 59 ساله سوتگیت resident گفت. “بسیاری از مهمانان را لغو و حوادث نیز لغو شده است در طول coronavirus.”

Unite Here 11 نفر که آواره شده اند باید کار حفاظت تضمین می کند که آنها می توانند رزومه خود را با همان موقعیت یک بار coronavirus abates هرناندز گفت. محلی 11 نشان دهنده بیش از 30 ، 000 کارگران در سراسر جنوب کالیفرنیا و آریزونا.

دیگر متحد در اینجا مردم محلی در حال ارائه مشابه منابع و حمایت.

شغل در خطر

خرید اینترنتی از بحران بهداشت و درمان افزایش بوده است.

روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: تمام میله از wineries brewpubs و کاباره ها در کالیفرنیا است. رستوران می تواند باز باقی می ماند, او گفت:, اما آنها تنها می تواند ارائه خدمات بایگانی اطلاعات.

فیلم های زنجیره ای را نیز کاهش ظرفیت در فردی تئاتر به 50% برای اطمینان اجتماعی فاصله میان علاقمندان به سینما. اطلاعات بیشتر در coronavirus اثرات مربوط را می توان در یافت dailynews.com با کلیک کردن کامل coronavirus پوشش link.

مدیران از برخی از این کشور بزرگترین هتل های زنجیره ای گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه آنها تخمگذار کردن ده ها هزار نفر از کارکنان به عنوان نرخ اشغال شاقول و جهانی سفر تقریبا لب به توقف در میان شیوع کروناویروس. صنعت به دنبال 150 میلیارد دلار در دولت کمک کند.

نهفته متحد در اینجا مهمان نوازی کارگران طیف وسیعی از ماشین ظرفشویی صندوقداران روپوش و خانه داری کارکنان به مواد غذایی و کوکتل سرور آشپز و مقابل میز کارگران است.

“ما تا به حال یک خط صبح امروز برای مواد غذایی که زخم در اطراف دو بلوک” هرناندز گفت. “دلخراش بود.”

توزیع مواد غذایی برگزار خواهد شد دوباره در چهار شنبه, مارس 18 در مهمان نوازی آکادمی آموزش و مشابه شربت خانه مواد غذایی در عملیات روز جمعه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس برای اتحادیه کارکنان که کار وجود دارد.

گسترده اثرات

“با همه لغو و بسیاری از مهمان نوازی کارگران زندگی چک چک این یک نگرانی واقعی است که گفت:” رابرت Kleinhenz اصلی اقتصاددان با رابرت Kleinhenz اقتصاد است. “اگر ما به عقب نگاه کنید فقط یک هفته پیش ما نمی توانست تصور می شود وجود چنین گسترده اثرات در زندگی روزمره ما است.”

گونزالس گفت: او سپاسگزار برای متحد کردن اینجا کمک.

“در حال حاضر من در خانه ماندن تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از ابتلا به ویروس” او گفت:. “من صادقانه احساس امیدوار. من ایمان و اعتماد به خدا که همه چیز خوب خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>