Coronavirus بحران بسته ریورساید مبتنی بر Vocademy به طور دائم

رودخانه-بر اساس حرفه ای آکادمی می گوید آن بسته است به طور دائم به دلیل مشکلات مربوط به کروناویروس بحران است.

Vocademy — می آموزد که دست در مهارت های عملی و دانش در همکاری با مدارس خصوصی صنعت و دیگر سازمان های غیر انتفاعی — نمی توانیم به باز بماند با توجه به دستور دولت الزامی کسب و کار و تعطیلی مدارس و نوشت ژن شرمن, غیر انتفاعی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت.

آکادمی همکاران با مدارس و هنگامی که کسانی که مدارس بسته تا در کنار مدرسه در سال 70 به 80 درصد از Vocademy درآمد از دست داده بود شرمن گفت: در یک ایمیل.

“علاوه بر این بسیاری از ما دانشجویان فعلی نمی مایل به شرکت در کلاس و دیگر پتانسیل جامعه دانش آموزان گفت: ما آنها را نمی توان ثبت نام به دلیل ویروس ترس” شرمن نوشت. “ما یک کسب و کار کوچک و بر خلاف یک مدرسه دولتی درآمد ما نمی آید به طور مستقیم از بودجه آموزشی.”

در کنار رودخانه ها و مکان های دیگر Vocademy تدریس نجاری, جوش, چاپ لیزری و دیگر مهارت های حرفه ای به دانش آموزان – و در خارج از ساعات مدرسه برای بزرگسالان است.

“این شده زندگی من ماموریت برای تقریبا یک دهه و آن را می شکند قلب من” شرمن نوشت:, و اضافه کرد که او مفتخر است که خود را کارکنان و مدرسان. “ما انجام یک کار فوق العاده ای برای نشان دادن ارزش از دست مهارت های آموزش و پرورش, حمایت از ساز جنبش و ما واقعا کمک کرد تا مردم را بیشتر با ارزش به جهان است.”

شرمن که نبود فورا در دسترس برای پاسخ به سوالات گفت: بررسی همه گزینه ها اما نمی تواند پیدا کردن یک راه برای باز بماند.

او گفت: Vocademy بود و رسیدن به دانش آموزان, مشتریان, همکاران و فروشندگان “در یک مورد به مورد بر اساس” خواهد بود و انجام بهترین خود را برای دیدار با نیازهای خود را. مردم می توانند با او تماس در [email protected] یا 951-266-6630 شرمن نوشت.

Vocademy بسته به طور موقت مارس 16 برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

دائمی بسته شدن موثر بود 20 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>