Coronavirus نگرانی باعث 65% کاهش در داخلی اتوبوس سواری

تعداد زیادی از مردم سواری اتوبوس در امپراتوری داخلی کاهش یافت تا آنجا که دو سوم در روزهای اخیر در پاسخ به coronavirus نگرانی باعث حمل و نقل از مقامات به شدت کاهش خدمات.

Omnitrans که در خدمت یک نوار گسترده ای از سان برناردینو شهرستان از مونتکلیر به یوکایپا است هنوز عامل و اتوبوس در تمام 32 مسیرهای گفت نیکول راموس یک سخنگوی آژانس. اما Omnitrans کاهش تعداد سفر در آن مسیر در نیم.

از دوشنبه, مارس 23 اتوبوس در حال اجرا در هر 15 دقیقه برداشت شده اند مسافران در هر 30 دقیقه به جای اتوبوس در حال اجرا در هر 30 دقیقه شده اند عامل در ساعت راموس گفت.

در شهرستان ریورساید برخی از تغییرات رخ داده و آنهایی که بزرگتر می آیند.

برادلی ویور سخنگوی ریورساید حمل و نقل گفت: تمام 47 RTA مسیرهای هنوز هم اما کمتر سفرهای گرفته در برخی از راه.

RTA در حال آماده سازی برای توقف خدمات در مجموع در هفت مسیر و به کمتر سفر در مسیرهای دیگر آغاز در یا در اطراف پنج شنبه, مارس 5, انتشار اخبار متحده است.

مسیرهای مجموعه به کنار هستند RapidLink خط طلا, مسیر, 51 تاج رزمناو مسیر 50 داوران چرخ مسیر 55 Temecula چرخ و CommuterLink بیان راه و 202 و 210 و 217. از 202 اجرا می شود بین Temecula-موریتا و Oceanside از 210 متصل ریورساید, Moreno Valley و بومانت با Coachella Valley و 217 اجرا می شود از طریق San Jacinto, همت و Temecula به Escondido.

RTA تغییرات در محل باقی می ماند تا اطلاع ثانوی خبر داد. Omnitrans تغییرات برنامه ریزی شده به گذشته از طریق حداقل چهار شنبه, مارس 19.

بافنده گفت: RTA کاهش آنقدر گسترده است که غربی شهرستان ریورساید اتوبوس اساسا عمل خواهد شد در نور روز شنبه برنامه در هر روز است. که تقریبا نیمی از عادی روز هفته خدمات.

“با بهداشت عمومی سفارشات محدود کردن سفر ما نیاز به تغییرات فوری” گفت: Bridgette مور, RTA صندلی و ویلدومار councilwoman, در بیانیه ای. “ما ridership شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار.”

بافنده گفت: بیش از دو هفته گذشته در میان گسترده مدرسه و کسب و کار تعطیلی ridership کاهش یافته است بیش از 65 درصد.

و راموس گفت: تعداد Omnitrans مسافران کاهش یافته است 60%.

بافنده گفت: دو راه هدفمند برای لغو در شهرستان ریورساید هستند Temecula اتوبوس محلی که در خدمت Harveston جامعه چاپارل دبیرستان و Temecula تفرجگاه بازار و دیگری که در گردش از طریق مرکز شهر ریورساید چیدن منصفه و رها کردن آنها را در دادگاه.

“ما قصد داریم به ارائه Temecula برقی وجود نداشت و اگر هم دانش آموزان, روش سوارکاری با آن و یا داوران چرخ اگر دادگاه در جلسه” ویور گفت.

در همان زمان او گفت: تقاضا سقوط کرده است برای برخی از راه دور بیان راه.

اما CommuterLink بیان مسیرهای 204, 205, 206 و 208 ادامه خواهد داد به کار گیرند البته در برنامه کاهش انتشار اخبار گفت.

Coronavirus تهدید نیز در حال تغییر است راه مردم سوار.

“ما در حال درخواست از مردم برای هیئت مدیره از پشت اتوبوس و ما در حال جمع آوری کرایه” راموس گفت.

او گفت: Omnitrans حرکت در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از مسافران و رانندگان اتوبوس را از گرفتن بیش از حد نزدیک به هم و به طور بالقوه گسترش این ویروس با توجه به این که کرایه جعبه است که در جلوی اتوبوس. او گفت: یک استثنا است که ساخته شده برای غیر فعال سواران به دلیل رمپ ویلچر هستند در مقابل.

چون کرایه جعبه در مقابل Omnitrans مقامات فکر بهتر به صرف کرایه راموس گفت.

“و وجود دارد بسیاری از مردم به چالش کشیده مالی با این وضعیت,” او گفت:.

بافنده گفت: RTA در حال آماده سازی برای شیفت شبانه روزی از پشت.

چه RTA انجام نمی او گفت: “آیا نیاز به سواران به ترک صندلی های باز در کنار آنها.

“ما در حال رفتن به اجرای آن که نیاز به نشستن” ویور گفت. “ما درخواست آنها را به استفاده از اختیار زمانی که آنها سوار و به تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است.”

به عنوان برای رانندگان آنها باید این گزینه از پوشیدن ماسک محافظ عینک و دستکش های لاستیکی, او گفت:. و RTA است که به طور مرتب ضد عفونی مناطق است که در حال لمس توسط افراد بسیاری مانند صندلی, کرایه جعبه و دستگیره های نرده ای.

اما با وجود شدت کاهش استفاده از اتوبوس های داخلی سازمان برنامه به ادامه ارائه سواری برای کسانی که به آنها نیاز دارید.

“افرادی هستند که هنوز هم کار می کند و هنوز هم نیاز به رفتن به فروشگاه مواد غذایی” راموس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>