Coronavirus موارد سنبله در Polk County

مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: کارکنان بخش عمومی وزارت بهداشت در روز سه شنبه که 13 نفر قرارداد ویروس, آوردن countywide مجموع از سه تا 16. COVID-19 است که این بیماری ناشی از یک رمان coronavirus که جاروب در سراسر ایالات متحده است.

از موارد جدید: چهار نفر در 20s و پنج نفر در 30s خود را. از چهار نفر باقی مانده های یک فرد در 40s, 50s, 60s و 70s به.

سارا ریس, Polk County بهداشت عمومی گفت که او انتظار می رود پرش در موارد مثبت از آنجا که دفتر او سابقه چندین تماس بیش از آخر هفته از افرادی که نگران بودند در مورد قرار گرفتن در معرض خود را و یا یک عضو خانواده است.

“مردم به من گفتن anecdotally که آنها به خوبی احساس نمی شود و یا حالات مختلف او گفت:” روز شنبه, مارس 21. “من پیش بینی برای دیدن یک پرش در موارد بیش از چند روز آینده.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از تازه موارد مثبت هستند افرادی که کار در LM باد قدرت چنگال بزرگ توربین بادی گیاهی است که تبدیل به یک نقطه داغ برای این بیماری است. پس از داکوتای شمالی از اعضای گارد ملی آزمایش صدها LM کارکنان در هفته گذشته وزارت امور خارجه و بهداشت شهرستان مقامات گفت که 11 از 128 نفر که تست مثبت زندگی در مینه سوتا است.

“حال که LM قدرت باد هر دو داکوتای شمالی و مینسوتا ساکنان” ریس گفت هرالد. “آن است که معقول و منطقی به این باور است که برخی از موارد مثبت می تواند بکار گرفته شده است وجود دارد.”

اعضای هیات در مینه سوتا را در بخش بهداشت و درمان را تایید نمی کند اگر هر یک از موارد مثبت هستند LM کارکنان اداری با استناد به سیاست های طراحی شده برای نگه داشتن آنها را در سمت راست فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی.

“ما به این سطح از جزئیات گفت:” جولی Bartkey یک سخنگوی وزارت بهداشت. او همچنین نگفت که جدید Polk County آزمون انجام شد.

مینه سوتا رهبران در حال کار برای تعیین چگونگی — یا — اگر آنها می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خوشه در دولت است.

در همه مقامات بهداشت در روز سه شنبه شناسایی 97 جدید کروناویروس موارد در سراسر مینه سوتا که باعث می شود این ایالت تایید کل 2,567. بیست و پنج مورد جدید ثبت شد در اشراف شهرستان که در آن JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون نیز تا به حال شیوع ویروس. کارخانه بسته شد تا اطلاع ثانوی در روز دوشنبه.

توانایی به سرعت فرود در تولید نقاط داغ و آزمون کارکنان یکهو به دنبال تماس با ردیابی و جداسازی اولیه باقی می ماند استراتژی رفتن به جلو برای مقامات بهداشتی دولت در ماه های آینده. تست در روز سه شنبه کاهش یافت اما با 847 Minnesotans گرفتن آزمایش در هفته دوم پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz انتخاب 5,000 روزانه آزمون به عنوان یک معیار برای بازگشت Minnesotans با خیال راحت به کار است.

فروم اخبار سرویس Paul John Scott کمک به این گزارش

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>