Coronavirus موارد نگه داشتن رو به افزایش در Cass County, اما نرخ بازیابی تشویق

کل آزمون مثبت برای این ویروس در داکوتای شمالی است تا 251, اما, وزارت, لیست 98 نفر به عنوان بهبود از بیماری است. وجود دارد در حال حاضر 16 ساکنان بستری با بیماری و چهار نفر همه حداقل 70 سال داشته و درگذشت.

چهارشنبه معنی نتایج بیشتر مردم بهبود از بیماری از آزمایش مثبت در 24 ساعت گذشته.

هفت مورد جدید جمعه آمد از Cass County است که تقریبا دو برابر مقدار مثبت آزمایش از هر شهرستان در دولت است. این شهرستان در مجموع در حال حاضر به 77 — بیش از 30 ٪ از دولت را در کل.

یکی از این موارد اعلام کرد که روز شنبه برای اولین بار در Stutsman شهرستان که شامل جیمز تاون. یک زن در 60s از شهرستان گرفتار این ویروس از طریق جامعه گسترش معنی منبع انتقال ناشناخته است. Stutsman قبلا بزرگترین شهرستان در کشور بدون یک مورد تایید شده از بیماری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فارگو شهردار تیم ماهانی و وست فارگو شهردار برنی Dardis با صدور بخشنامه سهشنبه اصرار ساکنان در هر دو شهرستانها به ماندن در خانه به سرعت گسترش این بیماری است. Mahoney بعد گفت: بخشنامه و دندان می تواند منجر به جریمه های نقدی برای مردم در مجامع عمومی از 10 یا بیشتر. Dardis گفت وست فارگو بخشنامه را حمل می کند به زور از قانون است.

در مجموع 8,607 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 28 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود را در دولت پس از آن ناشناخته است که در آن بیماران آلوده هستند quarantining و یا به دنبال کمک های پزشکی.

دیگر شش مورد جدید جمعه آمد از Burleigh و استارک شهرستان که در دوم و سوم بیشتر موارد در دولت بود.

اخیر علاوه بر این از مینه سوتا به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از لیست متحده با گسترده جامعه انتقال افراد به معنی بازگشت به داکوتای شمالی از مینه سوتا در حال حاضر موضوع به یک سفارش است که از نظر قانونی نیاز به آنها را به خود قرنطینه برای 14 روز مگر اینکه آنها تحت تعریف گسترده از “ضروری” کارگر.

اما بورگوم و دولت سلامت افسر Mylynn steve sisko گفت: بعد از ظهر سه شنبه اصلاحیه به قرنطینه سفارش می تواند در آینده به اطمینان حاصل شود که داکوتای شمالی و مینسوتا ساکنان می تواند حرکت آزادانه تر در سراسر مرز به دریافت مراقبت های بهداشتی.

داکوتای شمالی یکی از هشت ایالت از جمله داکوتای جنوبی, نبراسکا و آیوا است که با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

یک درخواست درخواست بورگوم به منظور اجباری پناهگاه در محل به دست آورده بیش از 4,600 امضا پس از آن ایجاد شد اما این معلوم نیست که چگونه بسیاری از امضاء کنندگان زنده در دولت است. ضد دادخواست اصرار بورگوم به “حفظ داکوتای شمالی رایگان” واز بیش از 2.300 آنلاین امضا پس از آن ایجاد شد دوشنبه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی قبلا خواست همه فرمانداران به تصویب stay-at-home سفارشات در طول ارتفاع شیوع اما او در روز دوشنبه گفت: این محدودیت در آیووا و نبراسکا هستند “عملکرد معادل” به ماندن در خانه ،

بورگوم گفت که او امیدوار Fauci نظر خواهد “در نهایت قرار داده و به رختخواب” تقاضای عمومی برای این منظور. او بارها و بارها به نام ساکنان نگاه به گذشته و برچسب و ببینید که چگونه برخی از داکوتای شمالی محدودیت در کسب و کار و مدارس و گردهمایی های اجتماعی در حال حاضر سخت تر از چند کشور با اقامت در خانه سفارشات.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>