Coronavirus: کالیفرنیا راهنمایی و رانندگی با هدف کاهش بازدیدکننده داشته است دفتر; خواستار در اختیار صدور استناد

در پاسخ به مقامات بهداشتی توصیه که مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ با توجه به کروناویروس, the California Department of Motor Vehicles روز دوشنبه گفت: این خواسته اجرای قانون در سراسر کشور برای استفاده بیشتر در اختیار بیش از 60 روز در استناد به رانندگان برای اسناد منقضی شده.

راهنمایی و رانندگی گفت: در رسانه ها انتشار آن است و این درخواست به طوری که بیشتر در معرض خطر نقاط جمعیت سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی – می توانید از اجباری بازدیدکننده داشته است به راهنمایی و رانندگی و دفاتر برای تمدید گواهینامه رانندگی و ثبت خودرو.

چیزهایی که ممکن است نیاز به راهنمایی و رانندگی مراجعه و جدید هستند و یا تکراری راننده مجوز برخی از گواهینامه رانندگی تمدید, جدید, پلاک خودرو ثبت نام یا عنوان نقل و انتقالات و-بزرگراه مجوز.

که 60 روز دوره نیز به ثبت نام خودرو تمدید برای کسانی است که واجد شرایط برای استفاده از یک روش جایگزین از خدمات با توجه به منسوخ اطلاعات بیمه, ثبت نام که تمام شده و برای 90 روز یا بیشتر یا دود مسائل بخش گفت.

راهنمایی و رانندگی و دفاتر باز باقی می ماند برای چیزهایی است که باید انجام شود در فرد مانند به دست آوردن یک ID. افرادی که نیاز به یک شناسه واقعی هنوز هم می توانید با پر کردن یک برنامه کاربردی آنلاین قبل از رفتن به دفتر در فرد است.

“کالیفرنیا اجرای قانون تشویق به ورزش انعطاف پذیری و اختیار هنگام بررسی گواهینامه رانندگی و یا شناسایی و ثبت نام خودرو سوابق” این بخش گفت: در انتشار آن است. “راهنمایی و رانندگی ممکن است صرف ثبت نام خودرو مجازات است.”

این بخش اشاره کرد در آن وب سایت است که بسیاری از معاملات را می توان آنلاین از طریق پست الکترونیکی در یکی از آن 365 کیوسک در سطح ایالت در باشگاه خودرو و یا در یک کسب و کار شریک محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>