Coronavirus مارس 28: تحولات در سراسر منطقه ما

ماه گذشته بورگوم دستور تعطیلی کنسرت سالن های سینما و ورزشگاه ناخن سالن سالنهای ماساژ و آرایشگاه و مغازه ها و همچنین رستوران ها و کافه ها برای خدمات.

فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که کسب و کار می تواند بازگشایی در پایان هفته اگر دولت همچنان به نرخ پایین از تست مثبت برای COVID-19. تحت تاثیر قرار کسب و کار مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با استاندارد عامل قوانین که هنوز اعلام شده است.

مدارس بسته باقی خواهد ماند به عنوان مناطق ادامه به آموزش از طریق آموزش از راه دور برنامه های بورگوم گفت.

تعداد موارد در ساکنان و کارکنان خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات شات تا 40 روز دوشنبه به 109. اما 14 از موارد در خانه های پرستاری در آمده فارگو از جمله 25 در ویلا ماریا 23 در شامگاه, 16 در چوب بلسان بنفش در برادوی و 13 در بیت عنیا در 42nd. سه خانه سالمندان در گرند فرک — steve sisko مانور افرا مشاهده و دره ارشد زندگی در کلمبیا — گزارش مجموع چهار مورد از این بیماری است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت تایید کرد که دو Cass County مردان در 80s در با شرایط بهداشتی اساسی فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

نوزده اهالی داکوتای شمالی از جمله 12 Cass County ساکنان در حال حاضر تسلیم به بیماری که ادعا کرده بیش از 54,000 زندگی سراسر کشور.

این اداره روز دوشنبه همچنین اعلام کرد 75 نفر از COVID-19 مارک دومین تک بعد کل پس از وقوع ماه گذشته شروع شد.

تعداد کل مثبت آزمایش این ویروس در داکوتای شمالی است که تا به 942 اما 350 نفر از بهبود از این بیماری است. وجود 23 ساکنان بستری با بیماری تا پنج از شنبه.

در مجموع 22,434 آزمون برای این ویروس گزارش شده توسط دولت و 35 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش روز دوشنبه یکی دیگر از 14 Minnesotans فوت کرده اند از COVID-19.

یازده بیماران فوت در شهرستان Hennepin دو در شهرستان رمزی و یکی در وینونا کانتی است. مرگ را دولت در مجموع به 286. در 2,281 فتح کرد گرفته شد آزمون از روز شنبه روزانه تست شمارش شد و دو آن از یک هفته پیش و در عین حال نیمی از مجموعه هدف دو هفته پیش توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz 5000 روزانه تست.

اشراف شهرستان, خانه به تازگی توقیف JBS, ایالات متحده, گوشت, گیاه, گزارش یکی دیگر از 47 مورد در دوشنبه آوردن آن countywide مجموع به 399 بالاترین سرانه در دولت است.

موارد افزایش فقط چهار در Kandiyohi County, خانه به تازگی بسته هورمل مرکز پردازش Jennie-O ترکیه فروشگاه. مجموع موارد در این شهرستان در حال حاضر به نشستن در 39.

با توجه به داکوتای جنوبی وزارت بهداشت در مجموع 11 نفر فوت کرده اند در دولت از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

دولت در مجموع از 2,245 مورد تأیید و از آن 918 فعال هستند و موارد و 61 نفر در بیمارستان بستری هستند.

روز دوشنبه دولت نیز منتشر شد صورت داده است که مشروح جمعیت گزارش داد که 32 درصد از افرادی که آزمایش مثبت در حال سفید 20% سیاه و 19 درصد اسپانیایی و 14 درصد در حال دستهبندی نشده. اکثر موارد مثبت نشات گرفته از شیوع COVID-19 در اسمیتفیلد مواد غذایی در Sioux Falls.

کارکنان در پردازش گوشت تسهیلات حساب 850 از موارد مثبت در دولت با توجه به اپیدمیولوژی دولت جاش Clayton.

تاثیر COVID-19 در دولت بزرگترین خوک پردازش تسهیلات باعث شده است که بسته شدن این مرکز به طور نامحدود هر چند رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem و دیگر مقامات منتخب را متعهد به کمک به Smithfield بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تولید گوشت خوک در سراسر کشور هستند که مجبور به اتاق را برای خوک قبلا به مقصد کشتار در اسمیتفیلد اما ممکن است انتخاب کنید برای euthanize خوک در یکی از چندین روش مجاز توسط دولت مقررات و قانون است.

ویسکانسین گروه خدمات بهداشتی و درمانی روز دوشنبه گفت که وجود دارد 6,081 موارد مثبت COVID-19 در دولت با توجه به ویسکانسین عمومی رادیو افزایش 170 نفر از یکشنبه.

با توجه به DHS ارقام 281 مردم در ویسکانسین فوت کرده اند از COVID-19 همانطور که از دوشنبه بعد از ظهر.

در مجموع 1,415 افراد بستری شده اند به دلیل ویروس WPR گزارش شده است.

  • ایالتی داکوتای شمالی تشکر. لوقا Simons, R-دیکنسون گفت: او را مخالف رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم اجرایی سفارش و در صورت هر گونه بالقوه جریمه و زندان زمانی که او خود را باز می کند آرایشگاه در دیکینسون در جمعه, مه 1.
  • دانشگاه داکوتای شمالی در مرکز نوآوری و تحقیقات برای سیستم های مستقل در حال همکاری با محلی سیستم های هوایی بدون سرنشین شرکت صنعت به منظور توسعه یک ماموریت جدید برای آینده مبارزه با بیماری های همه گیر. پرواز تست توسط SkyScopes عملیات در گرند فرک شهرستان برای تست توانایی های خود را برای هواپیماهای بدون سرنشین به اسپری ضد عفونی کننده ارائه لوازم و حس درجه حرارت بدن از راه دور.
  • موارد COVID-19 در داکوتای شمالی خانه های پرستاری مشخصی در روزهای اخیر. تعداد موارد تایید شده در دراز مدت مراقبت ارشد امکانات رفت و از 69 در صبح روز دوشنبه, آوریل 27 به 109 تنها چند ساعت بعد.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>