کروناویروس و جنوب کالیفرنیا دادگاه تعطیلی: هیچ وظیفه هیئت منصفه و ترافیک بلیط پسوند

به عنوان دولت courthouses در سراسر جنوب کالیفرنیا باقی می ماند تا حد زیادی بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس هر کسی دریافت وظیفه هیئت منصفه اعلامیه از طریق پست و قبل از بسته فراز است و انتظار نمی رود به نشان می دهد و کسانی که در مواجهه با ترافیک بلیط اعطا شده است یک مهلت.

محلی دادگاه ها برتر — با اجازه از کالیفرنیا و رئیس دادگستری و جهت از دستور کار-تنظیم خارجه قضایی شورای — را متوقف کرده اند و بخش عمده ای از عملیات خود را در میان همه گیر تمرکز تا حد زیادی در شرایط اضطراری و حساس به زمان جلسات.

از خاموش شدن ناگهانی نیز منجر به 60 روز تعلیق محاکمه با حضور هیئت منصفه. محلی قضات ریاست آزمایش های خاص باید از این قدرت برای شروع یا شروع مجدد محاکمه اگر آنها باور دارند که وجود دارد این است که “خیر” به انجام این کار, اما چند گرفته اند که در مرحله.

به عنوان یک نتیجه دادگاه مقامات می گویند که هر کسی که دریافت یک وظیفه هیئت منصفه توجه در طول زمان بسته شدن دوره انتظار نمی رود به گزارش بسته به مکان courthouses. اطلاعیه اطلاع رسانی هیئت منصفه نه به در آمده وظیفه هیئت منصفه قرار داده شده در وب سایت برای دولت courthouses در سراسر جنوب کالیفرنیا از جمله کسانی که در لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو.

“مردم که دریافت (داوران) احضاریه در دادگاه بسته شدن لازم نیست که برای خدمت در این زمان گفت:” Kostas Kalaitzidis یک Orange County Superior Court سخنگوی. “ما قدردانی خود را از تمایل به خدمت و ما امیدواریم که آنها خدمت می کنند در آینده است.”

“هیئت منصفه خدمات مهم و بحرانی تابع به سیستم قضایی,” او اضافه شده است.

در اثر منصفه با گزارش تاریخ در حال سقوط در دادگاه بسته شده اند معاف از داوران سرویس. در اورنج کانتی که معنی آنها را نمی توان به نام دوباره برای حداقل یک سال Kalaitzidis گفت.

هیئت منصفه که در حال حاضر نشسته در دادگاه به حالت تعلیق با توجه به تعطیلی شده اند گفت: برای نگه داشتن در تماس با دادگاه کارمندان برای دادگاه که به آنها اختصاص داده است.

دادگاه فدرال نیز متوقف منصفه در طول بیماری همه گیر. به طور کلی منظور صادر شده در ماه گذشته پوشش در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا اشاره کرد که هیئت منصفه نیست که به نام یا کیفری یا مدنی محاکمه.

دادگاه محلی سیستم ها همچنین اعلام کرده اند پسوند برای استناد ترافیک جلسات و همچنین به عنوان مهلت برای که رانندگان موظف به مراقبت از بلیط خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>