تاج جدید Cajalco جاده/15 آزادراه تبادل باز است

تاج مقامات و ساکنان در حال آماده سازی برای جشن اتمام $72.5 میلیون قبل از Cajalco تبادل جاده در 15 اتوبان.

این پروژه که ویژگی های یک پل سه گانه اندازه پیر span بیش از این آزادراه علاوه پیکربندی مجدد ورودی و خروجی رمپ است که در اصل انجام می شود, صرفه جویی برای چند پیشرفت های لوازم آرایشی و بهداشتی از قبیل محوطه سازی گفت: تام کوپر تاج سرپرست آثار عمومی مدیر.

“آن را باز کنید در حال حاضر,” او گفت:.

کوپر گفت: new interchange است که بهبود جریان ترافیک در جنوب تاج. اما او گفت: رانندگان نمی بینم تاثیر کامل از بهبود تا زمانی که کار به پایان می رسد در دو در نزدیکی جاده پروژه: ساخت و ساز از بیان خطوط در 15 و گسترش باریک Temescal دره جاده ها است.

“ما هنوز هم بخش (از Temescal دره عمیق و باریک) که دو خط پس از گسترش آن جاده بسیار مهم است,” او گفت:.

با این وجود مقامات در حال تشویق سیم پیچ پایین عظیم انجام شده است که در جریان پس از تابستان 2017. آنها برنامه ریزی برای جشن با مراسم بریدن روبان در 3 p. m. روز شنبه, مارس 5. است, خوش آمدید, کوپر گفت.

Cajalco جاده را تکمیل می آید به عنوان یک سازمان منطقه ای این شهرستان ریورساید حمل و نقل کمیسیون همچنان به ساخت چهار تلفات خطوط در مرکز از 15 اتوبان بین Cajalco جاده و 60 آزادراه در Eastvale-Jurupa ولی خط. مقامات آژانس باید گفت: خطوط جدید برای ماشین, استخر, خط رانندگان و پرداخت, از خود راضی رانندگان باز خواهد شد تا پایان سال.

در همان زمان, این شهرستان است که با اضافه کردن یک منظوره ترافیک خط در هر جهت در Temescal دره در 2 مایل بخش بین Weirick جاده-Dos لاگوس درایو و داوسون دره جاده ها است. Riverside County, حمل و نقل, مدیر Patty Romo گفت که $25 میلیون قبلش باید بپیچید تا در ماه آوریل است. که پروژه را تسکین احتقان جنوب Cajalco.

هرچند که هنوز هم برگ های متراکم جیب جاده دو خط در Temescal دره عمیق و باریک بین تام بارنز و خیابان و ال سریتو جاده ها است. شهرستان قصد دارد به گسترش است که بعد Romo گفت و مطالعات اولیه در حال انجام است.

“است که قطعه ای است که ترین چالش برانگیز است چرا که ما باید خانه های همراه وجود دارد و ما باید کسب و کار همراه وجود دارد,” او گفت:.

پیدا کردن یک راه به حساسیت گسترش کشش خواهد شد یک راه طولانی به سوی کاستن از احتقان و ارائه یک دریچه تسکین برای 15, Romo گفت.

“هنگامی که انجام می شود ما باید چهار خط تمام راه را به پایین به تام مزارع,” او گفت:.

تاج عضو شورای شهر وس Speake گفت که او به دنبال به جلو به آن است.

“من به مردم در همه زمان ها است که آن بخش از Temescal دره جاده شد اولین هموار در سال 1924 و آن را هنوز هم دو خطوط” Speake گفت.

او امیدوار است برای دیدن چهار خطوط توسط 2024.

در حال حاضر Speake و دیگر مقامات شهرستان در حال احساس خشنودی است که این مجموعه Cajalco بازسازی که شامل تغییر این جاده به سمت شمال تکمیل شده است.

این پروژه پرداخت می شود در بخش بزرگی از خانه جدید شرکت و کمک های مالی فدرال. خانه جدید در حال ساخت در نزدیکی 1,600-صفحه اصلی بدفورد یک جامعه است.

“این بسیار مهم حمل و نقل به نفع تمام کشورهای منطقه گفت:” لئونارد Miller, جدید, خانه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

Cajalco یکی از چندین مبادلات در طول 15 آزادراه شده است که بازسازی شده و یا در حال برنامه ریزی برای makeovers. کالیفرنیا به تازگی افزایش تا Temecula پارک وی (بزرگراه 79 جنوبی) تبادل و Eastvale و Jurupa دره بازسازی Limonite خیابان interchange.در حال حاضر کمیسیون حمل و نقل در حال رفتن به نوسازی راه آهن دره تبادل جاده در لیک ال سینور.

در حال حاضر که Cajalco شده است بازسازی شده Speake گفت: رانندگان می توانند از یک طرف از 15 به دیگر سریع تر — و رانندگی بر روی اتوبان سریع تر بیش از حد.

در جایگزین کردن یک پل دو خط, با شش خط span شهر سه برابر ظرفیت آن است.

“قبل از ما تا به حال بسیاری از تاخیر و تراکم بر روی آن” کوپر گفت. “آن را در خدمت کل منطقه است و آن را یک معامله از یک بهبود از آنچه که ما تا به حال.”

CAJALCO جاده مراسم

چه: برش روبان مراسم به مناسبت اتمام $72.5 میلیون تبادل بازسازی

زمان: 3 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 5

که در آن: آینده محل بدفورد بازار در تبادل را در سمت جنوب غربی مشرف به Cajalco جاده پل

جزئیات: عمومی خوش آمدید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>