تاج را گریفین پارک بسته از سال 2008 می تواند بازگشایی در تابستان

تاج مقامات انتظار می رود به زودی بازگشایی 12 هکتار پارک در شهر شمال شرقی گوشه است که توقیف 12 سال است.

مدیر پروژه تریسی مارتین گفت: مسئولان با هدف بازگشایی گریفین پارک در تابستان امسال اما از زمان دقیق نامشخص است.

“متاسفانه با COVID-19 شیوع و تاخیر آن است که باعث آن ممکن است نزدیک به سقوط” مارتین گفت.

هر زمان که پارک در گریفین بازگشایی راه, رابرت پترسون, 43 است که در محله زندگی نیم دوجین سال خواهد شد خوش آمدید.

  • رابرت پترسون, 43, پیاده روی با نوه اش اما از طریق بخشی از گریفین پارک در تاج صبح جمعه, مارس 20 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • گریفین پارک در تاج دیده می شود جمعه, مارس 20 سال 2020 می تواند بازگشایی در تابستان. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • گلهای شکوفه در گریفین پارک در جمعه مارس 20, 2020, در تاج. پارک طبیعی با تخته سنگ ها و پوشش گیاهی بومی می تواند بازگشایی این تابستان. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • گریفین پارک در تاج دیده می شود جمعه, مارس 20 سال 2020 به یک پارک طبیعی با تخته سنگ ها و پوشش گیاهی بومی است که می تواند بازگشایی در تابستان. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • رابرت پترسون, 43, پیاده روی با نوه اما 3 تا از طریق گریفین پارک در کورونا در جمعه 20 مارس سال 2020 است. پارک طبیعی با تخته سنگ ها و پوشش گیاهی بومی بسته شده است از سال 2008 اما می تواند بازگشایی در تابستان. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

“این چیزی بسته شده تا کنون از آنجایی که من در اینجا نقل مکان کرد او گفت:” در حالی که قدم زدن از طریق شیشه ای-پهن گرافیتی-خدشه دار با چشم انداز 3 ساله نوه اما در جمعه 20 مارس.

پترسون گفت که او شنیده ام مسئولان شهرستان با توجه به تبدیل بخشی از اموال به یک سگ در پارک.

“این امر می تواند خوب,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از سگ واکر در این محله است.”

پترسون شنیده می شود به درستی.

یک سگ پارک بخشی از چشم انداز برای گریفین پارک. دیگر مولفه های کلیدی عبارتند از: منطقه پیک نیک و روشن روی صندلی چرخدار در دسترس پیاده رو که اجرا می شود در طول پارک جلوی خانه و سپس به پارک سگ.

ساخت و ساز انتظار می رود برای شروع در ویژگی های آن در ماه ژوئن مارتین گفت: در حال حاضر که تاج شورای شهر را تایید کرده است $448,000 برنامه ریزی برای بازسازی و بازگشایی پارک. تصویب در آمد 4-1 رای با عضو شورای Jason Scott رای گیری هیچ, چهار شنبه, مارس 18 با توجه به جلسه نوار ویدئویی.

“من فکر نمی کنم این است که زمان مناسب برای حرکت رو به جلو در این” اسکات گفت: ما در شهرستان است که در بودجه تنگ است.

اما شهردار جیم اشتاینر گفت: او فکر کرد که این شهرستان باید به جلو حرکت می کند. وقت آن است که او گفت: برای شهر به ساکنان شمال شرقی تاج خود را پارک.

پارک بسته شد در طول رکود شدید از رکود بزرگ که مجبور شهر را به مالی قابل توجهی کاهش مارتین گفت. این منطقه پس از سقوط به خرابی است.

ورودی جاده padlocked. پراکنده وجود شیشه های شکسته. گرافیتی ناخوانا در جاده ها است. و گیاهان رشد کرده اند تا از طریق یک آسفالت مسیر پیاده روی.

“شما نمی بینید زیادی از سطح خیابان” مارتین گفت. “این یکی از چیزهایی است که باعث می شود این پارک واقعا جالب محل می شود. اما آن را نیز ارائه برخی از چالش های ما است.”

چون خیلی از سایت نهان است از آن جذب گروه, مهمانی, خرابکاری.

در سمت به علاوه وجود دارد لذت بصری شگفتی به عنوان یک حرکت فراتر از دروازه. زمین بالا می رود ناگهان از گریفین راه فراهم می کند و یک نمای پانوراما از تاج منطقه و البته با سر و صدا از 91 آزادراه ترافیک زیر.

در انتهای جاده پارک وجود دارد استفاده می شود یک زمین بازی برای کودکان کوچک است. آنچه باقی می ماند از آن است که یک دایره پیاده رو و یک جفت آسیب دیده نیمکت.

پیاده رو و کسانی که نیمکت خواهد بود برداشته شده و با چهار میز پیک نیک مارتین گفت. او گفت: این شهرستان در نظر دارد به بوته بزرگ کالیفرنیا چنار درخت و چهار دیگر انواع درختان به تدریج ارائه شید.

فراتر از منطقه پیک نیک است فوقانی فلات. که در آن سگ پارک بروید مارتین گفت.

منطقه پیک نیک خواهد بود مجموعه ای در برابر پس زمینه از برجسته تخته سنگ بقوم.

عضو شورای شهر وس Speake با استناد به تخته سنگ و گیاهان بومی است که تسلط بر چشم انداز گفت: محل خواهد بود, پیاده روی, پیاده روی و پیک نیک منطقه است که بر زیبایی های طبیعی است.

شده است وجود دارد بحث از نصب برخی از نوع ساختار به ارائه سایه اما این شورا را رد کرد که به عنوان بیش از حد پرهزینه است.

“من می خواهم به مطمئن شوید این پارک پاک است و باز” Councilwoman ژاک کاسیاس گفت. “آن را نمی باید کامل باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>