کوکیتلام شروع می شود BCHL برگشتی با از دست دادن تمام ستاره دروازه بان به NCAA قانون

“این واقعا مایه تاسف برای او با سال او بود. بدیهی است که او می خواهم برای دیدن آن را از طریق. او هنوز هم برای رفتن به اطراف تیم است. او هنوز هم برای رفتن به یک بخشی از آن است.

کوکوئیتالم بیان بالا دانه برای BCHL برگشتی اما آنها” از دست بازیکن برتر از فصل به طور منظم زمانی که عمل می شود در جریان است.

بیان netminder رس استیونسون, نام لیگ برجسته goaltender و به آن همه ستاره تیم پس از ارسال 1.77 گل در مقابل متوسط و .936 صرفه جویی در صد برای رفتن با یک 30-2-1-0 رکورد در بازی لیگ بوده است تعطیل باقی مانده از مبارزات انتخاباتی توسط NCAA قانون است.

استیونسون که متعهد به آیوی لیگ کالج دارتموث تبدیل 21 در مارس 3 و NCAA مقررات اظهار داشت: او می خواهم از دست دادن یک سال از واجد شرایط بودن اگر او نقش یک بازی با کوکیتلام پس از آن تاریخ است. اکسپرس نیست در مورد به در راه خود ایستاده و طرح خود را به اجرا با 19 سال سن دروازه بان جک واتسون در این پست از فصل است.

کوکیتلام (47-9-1-1) که به پایان رسید و شش امتیاز جلوتر از Penticton Vees (44-12-1-1) بالای BCHL شد برنامه ریزی برای باز کردن خود بهترین هفت دور باز در برابر لنگلی Rivermen (23-31-2-1) در روز جمعه.

“این واقعا مایه تاسف برای او با سال او تا به حال” واتسون گفت: از استیونسون در این هفته. “او می خواهم بدیهی است که می خواهم به آن را از طریق. او هنوز هم برای رفتن به اطراف تیم است. او هنوز هم برای رفتن به یک بخشی از آن است.

“قصد دارد به افرادی که در حال رفتن به شک ما به این دلیل است. من در تلاش برای گوش دادن به سر و صدا. من در تلاش برای ماندن در سطح رهبری.”

این 6-3, 195 پوند واتسون رفت 13-4-0-0 با بیان این فصل با 2.51 اهداف برابر میانگین و .911 صرفه جویی در صد. او تا به حال دو عمل جراحی هیپ بهار گذشته و اذعان می کند او در زمان برخی از زمان گرفتن تا به سرعت. او یک تورنتو مادری که متعهد به Rensselaer Polytechnic Institute مهندسین یک NCAA مدرسه در تروی, n. y.

اکسپرس ساخته شده تعویض و سه روز قبل از Jan. 10 مهلت تجارت را در یکی دیگر از goaltender فرود جو هاو, 18, از ویکتوریا گریزلیز برای آینده ملاحظات. هاو بود 8-16-0-0 با 3.72 اهداف برابر میانگین و .896 صرفه جویی در صد با این دو تیم است. او 2-2-0-0, 2.74 در برابر اهداف متوسط و .886 صرفه جویی در صد با کوکیتلام.

واتسون آغاز شده و سه نفر از کوکیتلام نهایی شش بازی. هاو آغاز شده و استیونسون نهایی خود را در ظاهر خود را 54 58 به طور منظم فصل بازی ها, روز ولنتاین مرحله نهایی مسابقات با Vees در Penticton که کوکیتلام برنده 3-2.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>