بحث نقاشی دیواری از آب و هوا فعال گرتا Thunberg نصب شده در مرکز شهر فارگو

“این یک جشن هنر و بیان او گفت:” این ماکت بر اساس بیسمارک, مرطوب, صفحه عکاس شین Balkowitsch قطعه با عنوان “ایستاده و با همه ما است.”

با درجه حرارت طولانی در 20s به عنوان باد سرد درجه یک خدمه از سه نفر برافراشتند پرتره از 17-ساله آب و هوا فعال بر روی یک بالابر و پیچ و مهره ای او را به سمت یک دیوار است که چهره کوچه. در حال حاضر هر کسی که پیاده روی می توانید لحظه Balkowitsch اسیر سوئدی دختر زمانی که او بازدید ایستاده راک سو رزرو در اکتبر. 8.

Balkowitsch برنامه ریزی برای قطع یک قطعه مشابه در بیسمارک در کوره آجر نانوایی. این برنامه لغو شد پس از این خبر جلب نظرات منفی و تهدید به تحریم کسب و کار. برخی از هنر دیگر تخریب شد در بیسمارک منطقه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من شنیده ام او را در رادیو و من فقط می تواند شنیدن صدمه دیده در صدای او” گفت: ویلیامز از Balkowitsch. او به نام هنرمند در مدت کوتاهی پس از آن می گویند فارگو را به بحث قطعه از هنر است. “من می دانستم که ما می تواند پیدا کردن یک محل برای او.”

پس از مردم پیدا کردن نقاشی دیواری را می توان در منطقه مرکز شهر آنها به نام ویلیامز برای اهدای پول برای کمک به پوشش هزینه های, او گفت:.

“در حال حاضر از آن خواهد شد هزینه چند صد دلار آن را نصب کنید,” او گفت:.

این حرکت به معنای زیادی به Balkowitsch هنرمند گفت: فروم در یک شنبه صبح مصاحبه تلفنی. دیگران در سراسر جهان نیز با او تماس در مورد قرار دادن عکس های خود را از Thunberg بر روی صفحه نمایش از جمله در لس آنجلس, پاریس, نیویورک, n. y., ایستاده سنگ و اخیرا سالن CP در کالج پارک دکتر.

Dusty Urness drills in the final screw to the Shane Balkowitsch wet plate photographic mural of Greta Thunberg as Larry Larson runs the lift in the alley of the Front Street Taproom on Saturday, March 21. David Samson / The Forum

گرد و خاکی Urness دریل در فینال پیچ به شین Balkowitsch مرطوب ورق عکاسی نقاشی دیواری از گرتا Thunberg به عنوان لری لارسون اجرا می شود آسانسور در کوچه از خیابان جلو Taproom روز شنبه, مارس 21. دیوید سامسون / انجمن

“این فقط احساس می کند مانند توجیه بود و ما در نهایت برنده” Balkowitsch گفت.

رهبران شهر شده است هل دادن بیشتر هنر در فارگو برای بیش از یک دهه ویلیامز گفت: با توجه به آن در اولویت Go2030 طرح جامع را با هم در سال 2010.

“ما می خواهیم این کوچه ها به نوبه خود به عابر پیاده گردشگاهها که در آن ما آنها را لذت بردن از” او گفت:.

یک جشن های عمومی برنامه ریزی شده بود برای چهار شنبه, مارس 18 به پرده عمودی, اما که به تعویق افتاده است در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus. این معلوم نیست که این جشن برگزار خواهد شد اما ویلیامز گفت که او امیدوار است برای دیدن یک سازمان پس از همه گیر می میرد.

مرتبط:

او و دیگران هنوز هم می خواستم به قطع قطعه از هنر حتی اگر کمی وجود دارد ادامه خواهد داشت.

“ما نمی خواهید آن را معطل و ما امیدوار بودند به یک جشن به آن را دریافت کنید تا زودتر, اما مانند هر چیز دیگری coronavirus در حال تغییر است برنامه های ما روز به روز” او گفت:.

آن را مناسب برای به تعویق انداختن جشن Balkowitsch گفت. در حال حاضر او احساس می کند مانند او انجام وعده خود او ساخته شده به Thunberg خانواده.

“آنچه به من وعده داده شده بود, من می خواهم به اشتراک گذاری آن را با جهان” Balkowitsch گفت او احساس می کند او خود را گسترش Thunberg پیام نیز هست.

پلاک خواهد بود آویزان نزدیک پرتره است که اطلاعات در مورد Thunberg, Balkowitsch و کسانی که کمک به ارمغان بیاورد قطعه به فارگو. پرتره قابل مشاهده خواهد بود از خیابان اول جنوبی و جزیره پارک و همچنین کوچه پشت خیابان.

Larry Larson displays the placard to accompany the Shane Balkowitsch wet plate photograph mural of Greta Thunberg for hanging in the alley of the Front Street Taproom on Saturday, March 21. David Samson / The Forum

لری لارسون نمایش پلاکاردی به همراه شین Balkowitsch مرطوب, صفحه, عکس, نقاشی دیواری از گرتا Thunberg برای حلق آویز در کوچه از خیابان جلو Taproom روز شنبه, مارس 21. دیوید سامسون / انجمن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>