کنگره پترسون می گوید برنامه های در حال توسعه به euthanize خوک در JBS گوشت خوک در وورتهینگتون

“این چیزی است که ما باید انجام دهیم” پترسون, D -, Minn. گفت دوشنبه 27 آوریل ، بزرگ برای پردازش گوشت امکانات در میانه را به حالت تعلیق در عملیات به عنوان کارگران تبدیل شده اند آلوده به COVID-19 ویروس.

این تعطیلی را ترک کرده اند تولید گوشت خوک با هیچ جایی را به بازار آماده خوک و آنها قادر به نگه داشتن به آنها را. کوچکتر از پردازنده های خود را افزایش داده اند را از حیوانات, اما نمی تواند مدیریت تعداد زیادی از حیوانات است.

این JBS گوشت خوک گیاه و Smithfield گیاه در Sioux Falls, S. D., هر دو به حالت تعلیق عملیات پردازش با توجه به همه گیر.

پترسون که نشان دهنده سوتا 7 منطقه در ایالات متحده آمریکا مجلس است رئیس کمیته مجلس در کشاورزی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در این مرحله, Smithfield گیاه کاهش یافته است به شرکت در euthanizing خوک با توجه به Peterson.

دو گیاهان فرایند فقط بیش از نیمی از گوشت خوک مطرح شده در مینه سوتا تهم Petersen, مینه سوتا, وزارت کشاورزی کمیسیون به خبرنگاران گفت: در طول یک COVID-19 جلسه در روز دوشنبه.

در پاسخ به اصرار, کنگره پترسون گفت: JBS گوشت خوک به توافق re-مهندس کارخانه خود را به euthanize خوک با استفاده از همان فرآیند آن را به عنوان زمانی که کشتار. به جای استفاده مداوم از روی نوار نقاله خط پردازش لاشه حذف خواهد شد.

بخشی از لاشه خواهد شد ارائه شده در کارخانه. سهم بیشتری خواهد شد انتقال به محل های دفن زباله در سایت مشخص شود. همچنین این احتمال وجود دارد که برخی از این لاشه می تواند سوزانده.

برنامه ای برای دست زدن به معدوم حیوانات هنوز در حال توسعه و همه گزینه ها در حال بررسی پترسون گفت.

این Worthington, گیاه دارای ظرفیت euthanize حدود 13,000 خوک در هر روز است. او گفته شده است که نیاز به رسیدگی از 70000 تا 100000 خوک در روز است که نمی توان پردازش با توجه به بسته شدن گوشت پردازش امکانات در کشور است.

پترسون گفت که گوشت پردازنده در حال کار با دولت فدرال و نمایندگان به پیدا کردن راه هایی برای با خیال راحت رزومه پردازش. او گفت: آن را می تواند دو تا سه هفته یا بیشتر قبل از پردازش می تواند از سر گرفت. این احتمال وجود دارد که پردازش زمانی که این رزومه را به رخ می دهد در سرعت کندتر به دلیل ایمنی نیاز دارد.

در JBS گیاه پترسون گفت: هدف این است که برای انتقال به پردازش به عنوان وسیله با خیال راحت به انجام این کار در حال توسعه است. بخشی از این حیوانات پس از رسیدن به این گیاه می تواند معدوم شود برداشته شود در حالی که در نهایت سهم بیشتری می تواند منحرف شود به پردازش.

این کنگره گفت: او در حال کار با هر دو ایالات متحده وزارت کشاورزی و وزارت مینه سوتا کشاورزی به کار پرداخت غرامت به تولید گوشت خوک برای ضرر و زیان خود را. JBS موافقت کرده است را در هزینه های به euthanize حیوانات خود را در آن.

پترسون خواهد بود صحبت کردن با ملی خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه به توصیف کردند. او خواهد شد در وورتهینگتون با مقامات دولت روز چهارشنبه به ارائه جزئیات بیشتر.

تعدادی از گوشت خوک تولید شده اند مجبور به euthanize خود را خوک, او گفت:. او اشاره کرد که آن را بسیار سخت روانی و عاطفی رفاه تولید کنندگان به همین دلیل است که او تبدیل به JBS گوشت خوک برای کمک به.

او تاکید کرد که تمرکز باقی می ماند در پیدا کردن راه امن برای بازگشایی عملیات پردازش و به حداقل رساندن اختلال در زنجیره غذایی و عرضه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>